Звезда в шоке• вчера в 18:08
Дефицит фруктов в Украине
❗️Буде дефіцит всіх українських фруктів: ціни на них злетять до небес, а про черешню можете забути, — EastFruit
📍Через квітневі заморозки врожай кісточкових в Україні може скоротитися вдвічі.
📍Під загрозою опинилися абрикоси, черешні, персики, вишні та сливи.
📍Найбільших збитків зазнали північні та центральні регіони країни.
📍Черешня, вишня та інші кісточкові обійдуться споживачам дорожче, ніж торік. Окрім втрат врожаю, на ціну тисне зростання собівартості виробництва.
осень харашо• вчера в 18:27
Ответ дляСамо_достаточная
Шкода, що у вас розлад, і ви взагалі не розумієте, що таке готувати, і до чого там соуси
Ви ж як первісна людина 🤣
Ооооо... Фрукти
Ну то с тих пір багато змінилося. Шкода, що ви все пропустити
Ви ж як первісна людина 🤣
Ооооо... Фрукти
Незрозуміло, то що, фрукти вже шик? Чи вони шкідливі?
Смішнючка• вчера в 18:28
Ответ дляСамо_достаточная
Ви ж як первісна людина 🤣
Ооооо... Фрукти
Ви ж як первісна людина 🤣
Ооооо... Фрукти
Готуйте , не відволікайтеся на порадницю
Тепер ясно хто поціновувач книг 1000 рецептів з картоплі
БоВжеВільна• вчера в 18:29
Обладаю большим запасом заводских консерв анансов, вишня, бананды, мандарины.
Всю зиму покупала все виды виноградов. бабаны, апельсины. мандарины.
Персы! Давайте везите уже персов! Больших, мягких, спелых!
Смішнючка• вчера в 18:30
Ответ дляБоВжеВільна
Консерви навіть близько не є свіжими фруктами
БоВжеВільна• вчера в 18:30
Ответ дляСмішнючка
Само собой! На черный день пойдет.
БоВжеВільна• вчера в 18:32
Арбузы могу тоннами есть в августе до холодов всегда беру сколько хочу. Потом после похолодания уже не идут..
БоВжеВільна• вчера в 18:37
Сейчас хаваю мандарины Египет, и яблоки, большие сочные. Не помню как называются.
БоВжеВільна• вчера в 18:37
Ответ дляСмайлик
Я только что за пучочек укропа 60 грн заплатила и ох..ла
Я в корзину в маркете швыряю все шо хочу, не глядя на цены.
БоВжеВільна• вчера в 18:38
Ответ дляСмайлик
Даже сыр Виола купила, финский, 200 грн 134 грн
Смайлик• вчера в 18:38
Ответ дляБоВжеВільна
Рада за Вас
БоВжеВільна• вчера в 18:38
Ответ дляСмайлик
Рада за Вас
Спасибо! Я тоже за себя рада!
Жить хорошо! А хорошо жить еще лучше!
Сегодня не целуюсь• вчера в 18:39
Ответ дляСмайлик
Это где?!
БоВжеВільна• вчера в 18:40
Купила 200 грм банку Нутеллы и уже половину сожрала. Не смогла себе отказать в сладком.
БоВжеВільна• вчера в 18:42
Ответ дляСмайлик
В Файно-маркете
Не хожу туда и в Сильпо. Мои магазины Класс и АТБ, больше Класс.
Доктор Варвар• вчера в 18:42
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Понимаете, проблема может быть в том, что и покупать будет нечего...
Та прям. Будет импорт значит, всегда он есть.
БоВжеВільна• вчера в 18:42
Ответ дляДоктор Варвар
Всю зиму был импорт, а тут вдруг его не будет.
БоВжеВільна• вчера в 18:43
Думаю покупать уже огурцы помидоры или подождать? Что скажете девочки?
осень харашо• вчера в 18:49
Ответ дляБоВжеВільна
В Класі теж дорого петрушка з укропом.
БоВжеВільна• вчера в 18:49
Ответ дляосень харашо
В Класі теж дорого петрушка з укропом.
Не заметила. Отдельно не покупаю, беру сразу сборный со всем оптом.
осень харашо• вчера в 18:51
Ответ дляБоВжеВільна
Зборний 60 гривень.
БоВжеВільна• вчера в 18:52
Ответ дляосень харашо
Зборний 60 гривень.
Нормальная цена, я бы два веника взяла, люблю зелень
осень харашо• вчера в 18:53
Ответ дляБоВжеВільна
Так чого Ви питаєте де укроп по 60, якщо самі купуєте по 60, може там пучок укропу такий самий, як зборний пучок в класі.
БоВжеВільна• вчера в 18:53
Ответ дляосень харашо
Зборний 60 гривень.
Капусту люблю уже готовую покупать, чем самой резать и готовить, а так открыла пластик и готово
БоВжеВільна• вчера в 18:53
Ответ дляосень харашо
В АТБ большие веники в пластике , сборка помоему 120-130 грн