размахер• 07 апреля в 18:09

Виплати дітям ВПО поновлено!!!

З´явилась опція подання заяви на виплати ВПО у електронному кабінеті ПФУ.
Усім дітям поновили виплати, незалежно від доходу батьків. Батькам при перевищенні лімітної суми доходів виплати не поновлююються, тільки дітям.
Заяву треба подати до 1 травня, тоді нарахування будуть, починаючи з лютого.
Крім стандартних документів(паспорт, код, свідоцтво, рахунок з банку , потрібна довідка зі школи.
Ноу коммент• 07 апреля в 18:14
Так це ж вже було.

СКИБИДЫШь• 07 апреля в 20:17
ну как всем )) кто покупал что-то дорогое (квартиру/машину/брюлики/валюту), дети этих людей пролетают
Аноним ФЕЯ• 09 апреля в 20:15
Вчора оформила. Довідка зі школи не потрібна.
автор размахер • 09 апреля в 20:55
Ответ дляАноним ФЕЯ
Отож. Я сьогодні взагалі через кабінет ПФ подала заяву. Там тільки паспорт і свідоцтво потрібні.
Оці всі стоси паперів, що тьотки у пенсійному або Цнапах вимагають - чиста самодіяльність.
Виправлялочка• 09 апреля в 21:53
Ответ дляразмахер
Скажіть будь ласка це скани потрібні, чи можно на телефон сфоткать и прикріпить?
автор размахер • 10 апреля в 14:13
Ответ дляВиправлялочка
На телефон,якість фото не нижче 300 dpi, розмір фото до 1 Мб.
СКИБИДЫШь• 11 апреля в 18:10
Ответ дляразмахер
Ви оформили не виплату, а лише звернення ))))
Коли будуть його розглядати, то і документи інші запросять і рішення в підсумку може бути негативним.

СКИБИДЫШь• 11 апреля в 18:10
Ответ дляАноним ФЕЯ
Для Вас теж пост 7
автор размахер • 11 апреля в 20:06
Ответ дляСКИБИДЫШь
Добре, хай запросять. Але логічно було б відразу їх вимагати списком, а не колись потім. І у мене повторне оформлення, а не вперше, тому там у реєстрах вже все є.