ЯспАкойнаЯ• 08 апреля в 09:40
Что вы делаете дома, когда день был настолько противен, что ни на что нет сил?
Смайликівна• 08 апреля в 09:44
Гаряча ванна, тиша, можу записати весь негатив на папір, щоб розгрузитись. Відпочиваю. Можна якийсь фільм включити, щоб переключитись.
Работать надо• 08 апреля в 09:51
Бухаю. Впрочем, если день был хороший, тоже бухаю. Даже если день просто был, то тоже не вижу повода не выпить.
Вільний митець• 08 апреля в 09:52
Ответ дляAllein74999
Читаю
И я.
Параллельно ещё могу пиво выпить
Царевна в уггах• 08 апреля в 09:53
Читаю книгу чи дивлюся серіал іноземною мовою.
В інший день багато вчуся по підручникам, на курсах і т.д.
А в такий день просто розважаюся, але все одно з упором на мову.
Бо попри настрій і всі негаразди в мене план: в липні я здаю С1 і легалізую тут диплом.
Тому завжди тягнуся до цього плану)
Ще трохи
Тому завжди тягнуся до цього плану)
Ще трохи
Пишу каліграфічно• 08 апреля в 12:11
Вчора читала і втикала в телефон. Не люблю такі дні, коли немаї сил.