Застряла• 08 апреля в 11:57
Немає сили далі жити
Немає ніякої мотивації. Побут задовбав, він безкінечний. Тепер у мене постійний срач ( ніколи не розуміла таких людей, тепер зрозуміла)
Дитиною займатися не має бажання.
Чоловіком теж, я сексуальний інвалід, може вже фригідна.
І побутовий уже інвалід теж.
Не хочу жити, хочу вмерти просто.
Я вважаю що нічого хорошого мене не чекає.
Я поїхала з безпечної спокійної багатої країни в цей жах. І не можу простити собі це рішення
Дитиною займатися не має бажання.
І побутовий уже інвалід теж.
Не хочу жити, хочу вмерти просто.
Дідова баба• 08 апреля в 11:58
Реально, вам самій це не набридло? Товкти воду в ступі? Що це міняє?
Застряла
• 08 апреля в 11:59
Ответ дляАлина-1240
Пойдите с подругами погуляйте. А там на свежую голову попустит
В мене їх вже багато років немає. Залишився тільки цей форум. І то він останній рік тухне
Алина-1240• 08 апреля в 11:59
Ответ дляЗастряла
Найдите) это легко
Дідова баба• 08 апреля в 11:59
Ответ дляЗастряла
Не дивно. Вас ніхто не витримає.
Борщичок• 08 апреля в 12:00
Идите к терапевту, сдайте анализы, может это по здоровью проблемы начались и сказаваются на самочувствии.
Застряла
• 08 апреля в 12:00
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вікна до Паски помили?
Вони не миті з початку війни. І мити не збираюся. Дощ помиє.
Снідаю авокадо• 08 апреля в 12:00
Ответ дляЗастряла
Даже я помыла
Застряла
• 08 апреля в 12:00
Ответ дляАлина-1240
Найдите) это легко
Я така унила, що до мене навіть собаки вже не підходять
Любимка-анонимка• 08 апреля в 12:01
Ответ дляЗастряла
Все тут було норм, поки Ви вмирати не почали, от і розбігаються люди)
Алина-1240• 08 апреля в 12:01
Ответ дляЗастряла
Ну найдите такую же унылую🙃
Застряла
• 08 апреля в 12:01
Ответ дляДідова баба
Не дивно. Вас ніхто не витримає.
Ну правильно, треба бути щасливою успішною і багатою.
Тільки вже в тому стані мені не потрібні будуть подруги
Котя_люлю• 08 апреля в 12:02
вы всегда можете снова уехать в спокойную богатую страну. Или жить нормальную жизнь в той стране, где вы сейчас находитесь. Вон вам уже посоветовали окна помыть. Можете паски испечь. Но вы выбираете сидеть и ныть. Страдать - это тоже занятие
Застряла
• 08 апреля в 12:02
Ответ дляАлина-1240
Ну найдите такую же унылую🙃
Знайшла. Навіть вона вже від мене морозиться. Я значить униліша
Застряла
• 08 апреля в 12:03
Ответ дляКотя_люлю
Мені посуд складно помити. Руки як не слухаються. Вікна точно мити не буду а то вивалюся з вікна. В мене етаж не високий, шанс вижити є. Можу приїхать просить тому хто живе на 24 поверсі.
Алина-1240• 08 апреля в 12:04
Ответ дляЗастряла
Еще одну найдите
А я з косою• 08 апреля в 12:04
Ответ дляЗастряла
А кто или что вам мешает,быть счастливой,успешной и богатой?
Любимка-анонимка• 08 апреля в 12:06
Ответ дляЗастряла
А потім ще шукай де тіло зарити, щоб вбивство не приписали
Дело было давно• 08 апреля в 12:08
Ответ дляЗастряла
У вас затяжная депрессия, но и у многих она тоже есть, ставьте себе маленькие цели ежедневные типа уборки, занятий с ребенком и т.д. Примите факт, что все мы смертные, попытайтесь смотреть философски на жизнь, найдите себе психотерапевта, помолитесь Богу в конце концов.
Застряла
• 08 апреля в 12:09
Ответ дляА я з косою
Врем´я упущене. Мені вже 36, в країні війна. Як я нею вже стану?
Треба було класно виходити заміж і бажано закордон.
А тепер як? В мене вже вік, і кар´єру вже не зробиш і страшна вже стала
Застряла
• 08 апреля в 12:11
Ответ дляДело было давно
Та я вже прийняла факт що смертна. Хочу померти і не мучитися, поскоріше.
Вже родинки на голові поздирала. Може яка болячка причепитися і піду з цього життя
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля в 12:11
Ответ дляЗастряла
так чо вы тут сидите?
ну камон, посмотрели что тут тухло , можно и назад,
Дело было давно• 08 апреля в 12:12
Ответ дляЗастряла
Вам нужен прием препаратов, а не сдирать родинки, это не выход. Вы ходили к психотерапевту или к психиатру? В вашей стадии нужно уже медикаментозное лечение