Застряла• 08 апреля в 11:57

Немає сили далі жити

Немає ніякої мотивації. Побут задовбав, він безкінечний. Тепер у мене постійний срач ( ніколи не розуміла таких людей, тепер зрозуміла)
Дитиною займатися не має бажання.
Чоловіком теж, я сексуальний інвалід, може вже фригідна.
І побутовий уже інвалід теж.
Не хочу жити, хочу вмерти просто.
Я вважаю що нічого хорошого мене не чекає.
Я поїхала з безпечної спокійної багатої країни в цей жах. І не можу простити собі це рішення
Я тут с краю постою• 08 апреля в 12:43
Пустіть цю психічку в Німеччину, сил нема терпіти ці муки, бідолашна

Простецкая• 08 апреля в 12:45
Ответ дляЗастряла
Так і є , вона з розрахунком виходила.
Я виходила теж не з любові, в через низьку самооцінку, бо вважала що нікому взагалі не потрібна. То за першого хто предложив
В том что ты ошиблась с замужем можно увидеть буквально в первые пару лет. Многие уходят от таких мужей, потому что понимают что заслуживают большего, заслуживают другого отношения и с ними так нельзя. В молодости многие по глупости выходят замуж, страсть и все такое. Потом, люди понимают что с этими партнёрами не по пути. Потому что если они разные, то начинаются скандалы, придирки итд. Люди не готовы жить в постоянных скандалах. Они расходятся и находят других партнёров, с которыми можно спокойно жить дальше. Это жизнь, это нормально. Кто-то сразу находит такого партнёра с первого раза, кто-то не стразу - но жизнь продолжается.
Но если Вы выбрали жить всю жизнь с партнёром который Вам не проходит, чтоб уже умереть от него хотелось, но от него уйти ни в коем случае, то это уже специалист должен работать. Советчицы Вам не помогут.. Вы не видите что Вам люди пишут. А пишут, в большинстве комментариев правильно.. Кто-то заходит просто поприкалываться, кто-то пишет по теме. Но Вы не видите ничьих комментариев. Вы находитесь в своем страдальческом мире.
Простецкая• 08 апреля в 12:46
Ответ дляЯ тут с краю постою
Она не поедет. Она от мужа боится отойти. Которого ненавидит каждой клеткой.
автор Застряла • 08 апреля в 12:47
Ответ дляПростецкая
Чого я не можу піти?
1. Бо не витягну життя з дитиною сама.
2. Я інфантильна
3. Не витягну зйом з роботою за копійки
КараПузовна• 08 апреля в 12:48
Я еще в той теме писала, чтоб скинули свои фото, подыщем вам немца, выйдете замуж за него и вернетесь назад. Фото все нет
Простецкая• 08 апреля в 12:48
Ответ дляЗастряла
Чого я не можу піти?
1. Бо не витягну життя з дитиною сама.
2. Я інфантильна
3. Не витягну зйом з роботою за копійки
У Вас есть свое жилье. Работа не за копейки. Вы просто боитесь отойти от мужа.
автор Застряла • 08 апреля в 12:48
Ответ дляКараПузовна
Я не хочу світити тут своє обг. Якщо хтось знайомий побачить, не хочу позорити свою дитину

Я тут с краю постою• 08 апреля в 12:48
Ответ дляЗастряла
Врем´я упущене. Мені вже 36, в країні війна. Як я нею вже стану?
Треба було класно виходити заміж і бажано закордон.
А тепер як? В мене вже вік, і кар´єру вже не зробиш і страшна вже стала
Ви ж нічим не зайняті, тому у вас і дах їде, але ж на роботу ви не підете, бо вже придумали, що ви хвора, роботи нема, і платять мало, а в Німеччині гуманітарку давали, виплати платили, шара була, і квіти взимку цвіли, краса
КараПузовна• 08 апреля в 12:48
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так для нее границы открыты
автор Застряла • 08 апреля в 12:49
Ответ дляПростецкая
Квартира з чоловіком спільна. Він нікуди не піде
Простецкая• 08 апреля в 12:49
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
Дело было давно• 08 апреля в 12:49
Ответ дляЗастряла
Ну хто там знає. Ще скажіть в ад попаду. Я в ці казки попів не вірю
Ви верите в теорию Дарвина?
автор Застряла • 08 апреля в 12:50
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я в АТБ не піду. В мене ВО. Але з ним роботи не знайти, бо досвіду немає
автор Застряла • 08 апреля в 12:51
Ответ дляДело было давно
Ви верите в теорию Дарвина?
Так. А що смішного. Он обізяни на нас як схожі. Але чого їх ніхто в церкву не тягне. Бо в обізяни грошей немає дать подань попам. І за ад і рай вона теж слухати брєд не буде
Я тут с краю постою• 08 апреля в 12:52
Ответ дляЗастряла
Просіть щоб не йшов, бо здохнете зголоду, в Києві киянам шарової гуманітарки нема
Якось так і живу• 08 апреля в 12:52
Ответ дляЗастряла
Та я вже прийняла факт що смертна. Хочу померти і не мучитися, поскоріше.
Вже родинки на голові поздирала. Може яка болячка причепитися і піду з цього життя
то мийте вікна то може випадете
автор Застряла • 08 апреля в 12:52
Ответ дляЯкось так і живу
то мийте вікна то може випадете
В мене не високий етаж. Якщо ви на 24 му то я до вас прийду мити
Дело было давно• 08 апреля в 12:55
Ответ дляЗастряла
Моя знайома прочитала колись трансферінг реальності. Потім почала собі чоловіка закордоном шукати. Встигла якраз до війни , живе як вареник в маслі. Але мені вже пізно. І дитина є. Я просрала свою молодість. Вийшла б заміж у закордонне багатство, була б щаслива. Вони всі проти наших , всі гарно на ногах стоять
Вы задрали уже своим нытьем про желание успешного успеха, идите к врачу, такие симптомы плохо заканчиваются, и к сожалению, в первую очередь дети потенциальных суицидников в зоне риска, слишком уж часты случаи, когда вместо себя, в тяжелых формах депрессии убивают своих детей в первую очередь. Куда смотрит ваш муж и родные?
Якось так і живу• 08 апреля в 12:54
Ответ дляЗастряла
В мене то все організм не приймає. І я не хочу вбивати себе повільно. Я хочу швидко вбити себе
так а що заважає? а нічого, Вам просто подабається нити і все

Летюча помилка• 08 апреля в 12:54
Ответ дляЗастряла
Кто хочет, то поднимается на чердак и все.
Простецкая• 08 апреля в 12:55
Ответ дляЗастряла
Несколько раз можно)
Якось так і живу• 08 апреля в 12:55
Ответ дляЗастряла
тоще й линива
Якось так і живу• 08 апреля в 12:56
Ответ дляЗастряла
не прийдете. Ви лінива. Вам просто подобається нити. Все
Я тут с краю постою• 08 апреля в 12:56
Ответ дляПростецкая
Несколько раз можно)
Я собі уявила цю картину, випасти, встати, піти ще раз мити вікна...))
Простецкая• 08 апреля в 12:57
Ответ дляЯ тут с краю постою
Главное между этим не забывать тему на Советчице писать.. Тип, как успехи.
Принцепесочка• 08 апреля в 13:07
Ответ дляАлина-1240
Пойдите с подругами погуляйте. А там на свежую голову попустит
Вон Алина живёт с беспорядком но всегда жизнерадостная с красивым маникюром. Пошла кролей потискала и счастливая на весь день
Принцепесочка• 08 апреля в 13:07
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так она ж мужа стережёт
автор Застряла • 08 апреля в 13:09
Ответ дляПринцепесочка
В мене такий тип психіки. Я коли в юності попробувала траву в компанії , то всі веселі і ржуть, а я на грузняк упала і в той день поки не протверезіла, то мені постійно казалося що за мною слідкують
Летюча помилка• 08 апреля в 13:09
Ответ дляПростецкая
И так раз в неделю, а иногда и чаще.
Принцепесочка• 08 апреля в 13:10
Ответ дляДело было давно
Ви верите в теорию Дарвина?
Что значит ’верить’ ? Это в Бога можно верить или не верить А теория Дарвина подтверждена и доказательства во всех музеях мира лежат