МинерАлочка• 08 апреля в 14:06

Підкажіть про вспупне літо

НМТ у червні, липень, серпень вступна кампанія. Коли у липні- серпні більш вільніше, щоб запланувати відпустку на морі з випускником?
Які дати краще вибрати, чи це потрібно дивитися конкретно по вузу куди вступає?
оксюморон• 08 апреля в 14:37
Ответ дляПросто каралева
Ні, не відмінили. Здається реєстрація на основну сесію закінчилась
Так. До 7 квітня була. Вже все

автор МинерАлочка • 08 апреля в 18:56
Ответ дляоксюморон
Як у червні? Травень. Десь після 20. Поки дата не названа, буде за 10 днів оголошена.
Минулого року десь місяць йшли, 17 червня ще здавали
оксюморон• 08 апреля в 20:45
Ответ дляМинерАлочка
У мене це вперше) я просто сама переймаюся чіткою датою. Але моїй дитині сказали приблизно 26 травня.
фан L.O.S.T.• 08 апреля в 21:13
Ответ дляМинерАлочка
Тобто , якщо 4 червня умовно здача, то до початку - середини липня вільна? Правильно я зрозуміла?
А випуск? Вручення атестату?
автор МинерАлочка • 08 апреля в 22:33
Ответ дляфан L.O.S.T.
А випуск? Вручення атестату?
Ну, це само собою! Врахуємо. Але! Минулого року одна з шкіл у центрі Києва відгуляла випускний 30 травня на Останній дзвінок в ресторані.От захотіли діти і батьки, та й усе. Атестати потім забирали.