ХаДиДиШь• 08 апреля в 15:52
Не хочу ничего готовить на Пасху
Всегда делала красивые яички,последние годы творожную паску 3 шоколада,заморачивалась. Сейчас ничего не хочу. Паска нормальная выходит золотая сейчас. Все дорого и нет настроения. Плюс родственники вытрепали все нервы. Погода ужасная,я болею ни окна не помыла,ничего. Какое ваше настроение перед пасхой?будете что то готовить?
Нехай щастить• 08 апреля в 16:25
Нормальное настроение. Готовить буду
Паски никогда не пекла, в этом году решила попробовать, ну очень меня заинтересовал рецепт, вчера в тредсе нашла
курасаны• 08 апреля в 16:26
Ответ дляХочу барабульки
Ну гламурні штучки для прикрас то ваш особистий вибір, а самі паски з домашніх продуктів не так і дорого.
В мене недешевий рецепт паски, молочку і яйця домашні брала, і вчора по приколу калькуляцію зробила - паска 500 грам з простою білковою глазуррю вартує 73 грн, 500 грамова з глазуррю з сухого молока і згущенки - 90 грн. Порція тіста 5.5 кг, 11 пасок по 500 грам.
Такої якості і смаку та ж Біскотті буде під 200 грн, якісь кастомні взагалі мовчу.
Боже, якісь хворенькі вже дизлайкнули... ну да, якщо в самих руки з дупи і пекти паски клепки не вистачає, залишається лише дизлайки ставити))
Ви ж розумієте, що можна спекти з 3яєць паску і 100грам масла, а хтось має рецепт на 15яєць, пів літри сметани, домашнє масло, журавлина, яку настояли на бренді, рахувати собівартість своєї паски- це діло таке, хтось і борщ варить без м´яса за 30хв і розказує, що смачнішого не буває
Вся така шо куди там• 08 апреля в 16:26
Все таки ми не розумієм правильно свято Паски.
Автор, можна не готовить. Бо Паска в іншому, це не про їжу.
Присвятіть хоч день Богу, це і буде свято
ФруктЕщеТот• 08 апреля в 16:27
Ответ дляХаДиДиШь
Покупая паска не домашняя. Не так вкусно и дороже в разы
Шкідлива молекула• 08 апреля в 16:35
Ответ длякурасаны
Да, так и есть. У меня рецепту не мало яиц, мука сильная, сливки, мед, масло, ваниль и т.д. сухофрукты в роме, цедра настоянная заранее в коньяке, глазурь делаю на белом шоколаде, иногда еще пропитку как на ромовую бабу. Единственное что, я много не пеку)
Гл. Амурная• 08 апреля в 16:39
Постели и подушки постирала, новые шторы на кухню подшила и прицепила, окна мыла месяц назад, паску буду печь, мясо замариную и сало запеку, а и яйца в шелухе покрашу, мне так больше нравится. И конечно праздничный оливье приготовлю! Люблю Пасху!
АБВГДэшница• 08 апреля в 16:41
Ответ дляХаДиДиШь
Ааа, то ви чисто понити прийшли?)
Я нічого не хочу, то я нічого не готую.
Все просто.
Я нічого не хочу, то я нічого не готую.
Все просто.
Поросенка• 08 апреля в 16:42
Ответ дляХаДиДиШь
Ну ви ж розумієте,що те що для вас смачна паска,для іншого ні,як і навпаки.В магазинах є різні і смачні і не дуже,домашні також не у всіх смачні,а тим паче коли їх стояти і робити через силу,з такими стражданнями
Лінива, не каюсь• 08 апреля в 16:45
Нічого не роблю й не хочу нічого. В минулому році стала вдовою. Чоловік тримав завжди строгий піст, особливо останній тиждень, дуже любив це свято, готували завжди холодець і багато нарізок. Все робили разом.
Дім став страшним, пустим і чорнобілим. Замовлю піцу, яку любить син і будемо радіти життю.
Я_з_Франека• 08 апреля в 16:45
Ответ дляАлина-1240
О боже, в любом магазе на выбор 1000 и 1 паска, купите)))и яички готовые есть покрашенные, и сырная бабка и колбасонька)))
Может нескромно, но вкуснее своей паски я не ела нигде) именно классическая вкусная паска.
Все эти творожные/шоколадные/с вишнями паски, панеттоне то не то для меня
Алина-1240• 08 апреля в 16:46
Ответ дляЯ_з_Франека
Та ладно) нифига не вкуснее) ела кучу домашних.
Алина-1240• 08 апреля в 16:48
Ответ дляЯ_з_Франека
Единственное что вкусное ела с домашнего, это на подобии кекса подруга печет с мякотью мандарин и шоколадом, но на паску оно мало похоже😃
Хочу барабульки• 08 апреля в 16:59
Ответ длякурасаны
Розумію.
В моєму 12 яєць, 200 гр масла, 1 кг кисломолочного жирного сиру, молоко, мука 12 гр білку, 0.5 кг сухофруктів (родзинки та курага), і глазур з сухого молока і згущенки. Вся молочка замоалялась домашня, не магазигна.
Собівартість написала вище - 90 грн за паску 500 грам. Пасок 11 на порцію.
Звісно, якщо робити на 40 жовтках і кілограмі масла, буде дорожче, але думаю що крайнощі брати не варто.
П.с: коньяк, в якому замочую сухофрукти, порахувати не додумалась, як тут дехто вже вказав)) звісно, якщо заради пасок пляшку рому брати, це підніме вартість, але це тільки на Порадниці купують окремо дорогий алкоголь, щоб родзигки замочити, в реальному житті господині або в апельсиновому соці замочують, або відливають спиртне з вже відкритої пляшки.
...аяприкольная• 08 апреля в 19:48
Куплю 1 пасочку,пофарбую 5 яєць.Більше щось і не думала.
Після роботи в пʼятницю заїду в магазин,щось куплю.Може спечу кусочок мʼяса