Добрий день, можливо хтось стикався і підкаже. Ми живемо в 9 поверхівці, і хочемо зробити кухонну витяжку на вулицю, пробити отвір. Чи можна це робити в квартиному будинку?
Алина-1240• вчера в 14:15
Ответ дляAngelyy
Тому що у вент каналі завелися таргани.
Ну так потравите в доме
Алина-1240• вчера в 14:16
Ответ дляAngelyy
Тому що у вент каналі завелися таргани.
Где вы их нашли?) Я больше 20 лет их ни у кого не видела
Алина-1240• вчера в 14:19
Ответ дляAngelyy
Це треба викликати спец служби, які платні, щоб всі сусіди зкидалися, а не всім сусідам вони заважають.
Ппц..я помню в детстве тараканы и красные муравьи у всех были, но потом как то исчезли, не помню чтоб мать с ними что то делала..и с тех пор даже в очень старых домах ни у кого не видела🙄
Ответ дляАлина-1240
Вони з´явилися рік тому, їх раніше не було. Це величезні каналізаційні таргани. І якщо підключений у вент канал, то в моїй витяжці будуть непрохані гості
Дарина-Aha• вчера в 14:25
Ответ дляAngelyy
У нас были тоже огромные тараканы 2 года назад так же, как и у вас! Звонили с соседями в 1551, приходили с ЖЕКА 2 раза, потравили, и сейчас их нет..тьху тьху тьху
Алина-1240• вчера в 14:27
Ответ дляAngelyy
Так почистьте вентканал и залейте отравой с соседями вызовите
Алина-1240• вчера в 14:27
Ответ дляAngelyy
Когда чистят там и птицы дохлые, и кошаки достаются
Ответ дляДарина-Aha
Ми звонили в ЖЕК, вони сказали, що таким не займаються, вони травлять тільки якщо завелися криси або клопи(((
Я звонила вже куди тільки могла.
А викликати платну організацію, яка травить, звісно ж не всі захочуть.
Я звонила вже куди тільки могла.
Дарина-Aha• вчера в 14:36
Ответ дляAngelyy
А 1551, це куди ви звонили?
Это в Киеве контакт центр. Может у вас в городе тоже есть, что то подобное. У нас наше обращение отправилось прямиком в ЖЕК, они еще потом отзванивались, типа нет ли к ним претензий уже