Помилуйте мадам• 08 апреля в 23:51

Ви підтримуєте таке?

Одна блогер випікала паски в паперових стаканчиках ,їй люди не під одним відео і не один раз казали,що це не дуже і шкідливо і краще таке не радити людям ,але вона навмисно це ігнорує(ці коментарі)
Пускаю бісики• 08 апреля в 23:55
Це кекси, а не паски

Непонятно• 08 апреля в 23:55
Так они же бумажные...
Дівчина Гілмор• 08 апреля в 23:55
Тобто пити воду з пластикових пляшок які стоять і в спеку і в холод на складах це ок, і гріти в мікрохвильовці, а паску спекти то вже шкідливо😄😄
Пускаю бісики• 08 апреля в 23:56
Випікати і в силіконових не можна тих дешевих
Prervana• 08 апреля в 23:56
Байт на комменты. Что тут поддерживать или не поддерживать? Если б она их в пластиковых стаканах выпекала - вообще б комментатомер зашкалил и было бы под миллион просмотров.
автор Помилуйте мадам • 08 апреля в 23:57
Ответ дляДівчина Гілмор
А як в спокійному стані із пляшки виділяється пластик?
Дівчина Гілмор• 08 апреля в 23:58
Ответ дляПомилуйте мадам
От цього не знаю

автор Помилуйте мадам • 08 апреля в 23:59
Ответ дляДівчина Гілмор
От цього не знаю
А навіщо ви пишете ,те чого не знаєте?)
Дівчина Гілмор• вчера в 00:00
Ответ дляПомилуйте мадам
А навіщо ви пишете ,те чого не знаєте?)
В сенсі? Ви в курсі де знаходиться вода в пластикових пляшках до того як потрапляє на прилавки магазинів?
автор Помилуйте мадам • вчера в 00:00
Ответ дляДівчина Гілмор
І від холоду виділяється пластик чи від жари 40 градусів ?
Дівчина Гілмор• вчера в 00:02
Ответ дляПомилуйте мадам
І від холоду і від спеки. Від холоду повільніше. Ти шо прикалуєшся чи шо?
автор Помилуйте мадам • вчера в 00:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Від спеки 40 градусів?)
Ну ну
А я женатая• вчера в 00:07
Ну спекла и спекла. Мир рухнул что ли? В чем проблема?
Дівчина Гілмор• вчера в 00:09
Ответ дляПомилуйте мадам
Від спеки 40 градусів?)
Ну ну
Я ж не маю переконувати, правда? Воно мені й не треба.
Чтооооооооооо?• вчера в 00:17
Бред какой-то.жарю мясо на сковороде и не считаю это вредным) меньше дебилов слушайте
Алина-1240• вчера в 00:26
Не пеките в стаканчиках, она ж никого не заставляет
Кудесница_с_пургеном• вчера в 00:31
Ответ дляА я женатая
+1, природний відбір - це не завжди погано
ВыФсеВрете• вчера в 00:34
Вы дурочка и не понимаете, что целью на ютубе является не дать вам рецепт, а иметь больше просмотров?.. А комментарии этому способствуют, любые. Поэтому надо в видео дать что-то, что дур цепляет.
Пластилин_Колец• вчера в 00:59
Ответ дляPrervana
Конечно. Это байт на комменты.

Хлопаю ресницами• вчера в 06:10
В 2026 кто-то ещё не понимает сути блогерства и хайпа? И принимает за чистую монету весь бред, который там транслируют? Такая аудитория заслуживает таких блогеров...