Весняний Марафон• 09 апреля в 11:36
Порадьте роман про зраду, щоб було реалістично і боляче, а не мелодрама
Дякую
Встидаюся запитать• 09 апреля в 11:40
Война и мир. Єлен изменила Пьеру с его фронтовім другом, которого Пьер приютил у себя дома.
Весела моль• 13 апреля в 00:54
Дальше живите сами
Разрисованная вуаль
Мосты округа Мэдисон
Любовник леди Чаттерлей
Разрисованная вуаль
Мосты округа Мэдисон
Любовник леди Чаттерлей
Карма хамелеона• 18 апреля в 00:59
Тільки нещодавно слухала відео на каналі Марії Маргуліс ( перекладач та автор книг, цікаво і по суті робить огляди на книги) на ютуб якраз по тропу зрада в книгах. Вона там ділиться кількома улюбленими, можете знайти послухати рекомендації та відгуки, відео не старше двох місяців.
Сама я ще не читала нічого з ним, тож не скажу свою думку