Зайченя• 09 апреля в 19:12

Гречка, риба і котлети в офісі: комфорт для одного — катастрофа для інших?

Навіяло думки прочитавши темку одну тут. Цікаво як поділиться табір.
Я розумію, що люди хочуть нормально поїсти і домашня їжа — це ок. Але ж є інші варіанти: щось нейтральне по запаху.
Бо виходить так: одна людина комфортно собі пообідала, і їй ок — а як іншим, не важливо.
І це вже не тільки про “хочу/не хочу”, а про повагу до спільного простору.
Бо мікс цього арамату потім тримається пів дня, просочує одяг, і потрапляєш ніби не в офіс, а в столову.
Результат:
вже голосів: 178
107 (60.11%) це нормальна офісна реальність
43 (24.16%) все-таки є межа, що доречно
28 (15.73%) треба якісь правила
Дуб береза• 09 апреля в 19:29
Ответ дляЗайченя
Людоньки, це скоріше про баланс: поїсти нормально і не перетворювати офіс на їдальню для всіх інших 🙂
Ну так скажите, что такое нормально?

ДеньгиНеСдаю• 09 апреля в 19:29
Кухня є в більшості офісів .
Железобетон• 09 апреля в 19:30
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тоді директору потрібно подбати про те, щоб цього не було, а саме виділити місце під прийоми їжі колективу.
Хай директор им комплексные обеды оплачивает в кафешке по соседству 😅
автор Зайченя • 09 апреля в 19:30
Ответ дляЖелезобетон
Озвучьте список приемлемых для вас по запаху блюд
Та справа ж не в тому, що саме гречка “винна” 🙂
Питання в інтенсивних запахах, які довго тримаються в спільному просторі. Коли це одна страва — це ок, але коли одночасно гріють рибу, капусту, котлети — виходить мікс, який реально важко ігнорувати.
Крию матом страшно• 09 апреля в 19:30
У меня еда аппетитно пахнет, вкусно. Если у вас воняет, учитесь готовить.
Железобетон• 09 апреля в 19:30
Ответ дляЗайченя
Какой вы видите выход?
Найщасливіша• 09 апреля в 19:30
Ответ дляЗайченя
Або поважай інших)) Ви ж в соціумі))
Ну не начинайте, а? Откуда у бедных эти понты и утонченность? Я уж и не знаю, что за офисы, где нет даже кухни отдельной... наверное что-то совсем простенькое и малооплачиваемое. Так зачем выпендриваться
Мию вікна у мороз• 09 апреля в 19:30
А ваша еда тоже кому-то не ок
Файна_зупка• 09 апреля в 19:31
Ответ дляЗайченя
Якщо їдальні не має ваш офіс - тоді будет так . Це норма . Можна не перетворювати їдальню на офіс …

Брюльтик• 09 апреля в 19:31
Ответ дляКрию матом страшно
Та пэпэшницы это, жрать хотят, а тут котлеты пахнут
Вельшановна• 09 апреля в 19:31
Ответ дляЗайченя
Офіс великий, більше половини людей їдять. Потім оці всі запахи змішуються і воно стоїть в кабінеті. Та навіть за кабінетом, люди заходять і з порога щось кажуть. Чутно навіть в коридорах.
що прям за робочим місцем їдять? Тоді це питання до вашого керівництва і до створення нормальних умов праці.
Руда ліса• 09 апреля в 19:31
Ответ дляМию вікна у мороз
А ваша еда тоже кому-то не ок
обычно кто вот так больше всех всех вопит *воняет*!, тот сам и воняет. правда жизни.
Крию матом страшно• 09 апреля в 19:32
Ответ дляБрюльтик
А чем котлеты не пп? Мясо, лук, чеснок, овощ какой-нибудь. И запечь в гриле.
Лунтик-паунтик• 09 апреля в 19:32
Ответ дляЖелезобетон
І ваша думка вірна! Деякі керівники навіть своєму колективу замовляють в офіс комплексні обіди. Хто що бажає з запропонованого фірмою яка їх готує. І гречка, і котлети, і навіть риба буває.)))
Файна_зупка• 09 апреля в 19:32
Ответ дляЗайченя
У вас нет офиса , у вас столовая , где люди кушают . А как же 8 часов не есть ? .. покушать куда более пригоднее чем поработать .
автор Зайченя • 09 апреля в 19:33
Ответ дляНайщасливіша
Ой да ладно. Ощадбанк, управління. Там всі їдять сидя за столами в офісі. Знаю про що говорю - сестра там працює.
Love_Love_Love_• 09 апреля в 19:34
Ответ дляЗайченя
Ну дивіться.
Я працюю в місці де є окремий виділений кафетерій для обідів і всі обідають лише там.
В компанії працює велика кількість іноземців, те що нормально пахне для індуса воняє турку, те що добре пахне мені смердить італійцям, те що є апетитним для американців викликає шок у африканців. Але це НІКОГО не хвилює, ти зобовʼязаний поважати кожного хто хоче поїсти свою їжу, алже він робить це в спеціально відведеного для цього місці. Те що вам воняє- ваші проблеми!
Файна_зупка• 09 апреля в 19:34
Ответ дляЗайченя
І що ? Ну пахне ощад після обіду котлетками , тож добре . Значить люди поїли - і стали добріші .
Забризкана водою• 09 апреля в 19:34
Я чоловіку часто яйця варені кладу, котлети, звичайно все пахне, як і у всіх своє щось.

Брюльтик• 09 апреля в 19:35
Ответ дляФайна_зупка
Но поели-то не все, автор не может и шипит на всех из угла кабинета
Файна_зупка• 09 апреля в 19:36
Ответ дляБрюльтик
Так это ее проблемы) она никак не поймет
автор Зайченя • 09 апреля в 19:36
Ответ дляДуб береза
Ну так скажите, что такое нормально?
Та купа варіантів: рис, паста, курка без спецій, сендвічі, салати без цибулі, фрукти, йогурти. Тут не про заборони, а про те, щоб їжа не пахла на весь офіс.
автор Зайченя • 09 апреля в 19:37
Ответ дляЖелезобетон
Какой вы видите выход?
Повинні бути правила, що можна приносити.
Муууумие• 09 апреля в 19:37
Раз у вас така жлобська політика офісу, що там нема окремої кімнати де поїсти, і доводиться їсти на робочому місці, то не корчте з себе інститут благородних дівиць. А кімнату можна і провітрити після обіду, а не обмороки демонструвати. Моїм меню керує мій гастрит, а не ви.
Брюльтик• 09 апреля в 19:38
Ответ дляЗайченя
Паста? Я люблю с креветками, мидиями и чесноком со сливками. Или болоньез.
Или паста это вчерашние макароны, которые вчера в теме реанимировать пытались всем форумом?
автор Зайченя • 09 апреля в 19:38
Ответ дляМуууумие
Ахахахах, не завжди можна вікно відкрити, комусь одразу дує, продує щось, холодно, або навпаки - жарко.
автор Зайченя • 09 апреля в 19:39
Ответ дляБрюльтик
Можна без чеснока і буде гуд.
Ви ж коли ідете на роботу або на зустріч не наїдаєтесь цибулі чи чеснока, я сподіваюсь?)
Шумелка Мышь• 09 апреля в 19:39
Ответ дляВельшановна
Полно компаний, где едят прямо на звонках, если они весь день.
Мы могли в офисе есть, если времени не было, но по договоренности условные салат или хлопья. Рыба и прочее- в кухне только.
Губки-уточкой• 09 апреля в 19:39
Ответ дляЗайченя
Ви проживете з 8 до 19-20 на йогурті і фруктах? Ну-ну….
Брюльтик• 09 апреля в 19:40
Ответ дляЗайченя
Можна без чеснока і буде гуд.
Здрасьте, а как я заставлю людей дистанцию держать?