Зайченя• 09 апреля в 19:12

Гречка, риба і котлети в офісі: комфорт для одного — катастрофа для інших?

Навіяло думки прочитавши темку одну тут. Цікаво як поділиться табір.
Я розумію, що люди хочуть нормально поїсти і домашня їжа — це ок. Але ж є інші варіанти: щось нейтральне по запаху.
Бо виходить так: одна людина комфортно собі пообідала, і їй ок — а як іншим, не важливо.
І це вже не тільки про “хочу/не хочу”, а про повагу до спільного простору.
Бо мікс цього арамату потім тримається пів дня, просочує одяг, і потрапляєш ніби не в офіс, а в столову.
Результат:
вже голосів: 178
107 (60.11%) це нормальна офісна реальність
43 (24.16%) все-таки є межа, що доречно
28 (15.73%) треба якісь правила
Файна_зупка• 09 апреля в 19:21
Ответ дляЗайченя
Офіс великий, більше половини людей їдять. Потім оці всі запахи змішуються і воно стоїть в кабінеті. Та навіть за кабінетом, люди заходять і з порога щось кажуть. Чутно навіть в коридорах.
Половина людей не ест? Какой ужас , это вы их уже так загнобили ??
Еще половина осталась да?

Мати драконів• 09 апреля в 19:22
Ответ дляЗайченя
Автор, даже если только пить кофе, то есть запах. Кто-то может его не любит тоже.. Тут такое дело.. Это скорее проблема руководства, что оно не позаботилось об отдельном помещении для еды..
Love_Love_Love_• 09 апреля в 19:22
Не нормально їсти в офісі за робочим місцем і не мати спеціального відведеного місця для того щоб поїсти і абсолютно нормально якщо це місце є.
Экспертиза• 09 апреля в 19:22
Ответ дляЯ только за!
Якщо на весь офіс буде стояти аромати різкі їжі, а у директора зустріч,або якісь відвідувачі прийшли, то якось не ок воно.
Так пусть оплачивает им обеды в кафе, в чем проблема)
Губки-уточкой• 09 апреля в 19:22
Ответ дляЯ только за!
Це проблема директора, що у людей немає кухні або столової.
Я только за!• 09 апреля в 19:23
Ответ дляГубки-уточкой
Риба розігріта і з кухні буде пахнути)
автор Зайченя • 09 апреля в 19:23
Можна їсти не вонюче))
Love_Love_Love_• 09 апреля в 19:23
Ответ дляЗайченя
Або поважай інших)) Ви ж в соціумі))
Соціум теж повинен поважати кожного і його бажання пообідати рибою, якщо для цього є спеціально відведене місце.
Дуб береза• 09 апреля в 19:24
Ответ дляЗайченя
Можна їсти не вонюче))
Що саме?

Железобетон• 09 апреля в 19:24
Ответ дляЗайченя
Можна їсти не вонюче))
Женскую еду? 😂чего-то вспомнилось) бывалые советчицы поймут
Брюльтик• 09 апреля в 19:25
Ответ дляЗайченя
Можна їсти не вонюче))
Это шо, вареную курогрудь с листом салата? Танунах
автор Зайченя • 09 апреля в 19:25
Ответ дляЯ только за!
Риба розігріта і з кухні буде пахнути)
Риба то капець, у нас деякі регулярно приносять, потім в обід нагріють....і всі сидять нюхають другу половину дня.
Love_Love_Love_• 09 апреля в 19:25
Ответ дляЗайченя
Можна їсти не вонюче))
Ні не можна, одягніть собі маску. Дічь якась вказувати людям що кому їсти
Телячі ніжноСті• 09 апреля в 19:25
Ответ дляЗайченя
які ж ви, тьотю, й ніжні.
Железобетон• 09 апреля в 19:25
Ответ дляБрюльтик
Как пахнет курогрудь остывшая из лоточка 🫣😵‍💫
Экспертиза• 09 апреля в 19:25
Ответ дляЗайченя
Можна їсти не вонюче))
Ну вам гречка воняет. А что тогда можно?
Лунтик-паунтик• 09 апреля в 19:25
Ответ дляЗайченя
Або поважай інших)) Ви ж в соціумі))
Авторе, ви говорите про кухню в офісі, чи кабінет? Якщо перше, не бачу проблеми, для цього кімнату і обладнують, якщо друге, можна домовитися під час приймання їжі відчиняти вікно. Повага до інших в цьому випадку може комусь зіпсувати здоров´я, а їжа без запаху - це печиво Марія?
Железобетон• 09 апреля в 19:25
Ответ дляЭкспертиза
Воду пить😅
Love_Love_Love_• 09 апреля в 19:26
Ответ дляЗайченя
Капєц це те що ви працюєте в канторі яка жлобиться на нормальне місце для обідів

Дуб береза• 09 апреля в 19:26
Ответ дляБрюльтик
Вареное филе знаете как воняет? я терпеть не могу запах вареной курицы . Это тоже нельзя. Вычеркиваем
Брюльтик• 09 апреля в 19:26
Ответ дляЖелезобетон
Блин, в шо ж есть тогда, печеньку марийку?))
Железобетон• 09 апреля в 19:26
Ответ дляЗайченя
Я поняла! Вы на диете, не можете терпеть эти аппетитные ароматы
Love_Love_Love_• 09 апреля в 19:27
Ответ дляЖелезобетон
Люди на дієті якраз і їдять рибу і мʼясо і іншу ароматну їжу
Железобетон• 09 апреля в 19:27
Ответ дляLove_Love_Love_
У автора ползернышка в день
Брюльтик• 09 апреля в 19:27
Ответ дляДуб береза
Ахаха, чет вспомнились темы про поездатую еду, там анафеме предали яйца, отбивные и варёную картоху.
Фсё вычеркиваем!
Лунтик-паунтик• 09 апреля в 19:28
Ответ дляЗайченя
Зверніться до керівництва колективно, щоб виділили кабінет під кухню-столову.
Файна_зупка• 09 апреля в 19:28
Ответ дляЗайченя
Можна їсти не вонюче))
Їжте , я вам дозволяю .
Я буду їсти що вважаю за потрібним
автор Зайченя • 09 апреля в 19:28
Людоньки, це скоріше про баланс: поїсти нормально і не перетворювати офіс на їдальню для всіх інших 🙂
Лунтик-паунтик• 09 апреля в 19:29
Ответ дляЯ только за!
Тоді директору потрібно подбати про те, щоб цього не було, а саме виділити місце під прийоми їжі колективу.
Железобетон• 09 апреля в 19:29
Ответ дляЗайченя
Озвучьте список приемлемых для вас по запаху блюд