Зайченя• 09 апреля в 19:12

Гречка, риба і котлети в офісі: комфорт для одного — катастрофа для інших?

Навіяло думки прочитавши темку одну тут. Цікаво як поділиться табір.
Я розумію, що люди хочуть нормально поїсти і домашня їжа — це ок. Але ж є інші варіанти: щось нейтральне по запаху.
Бо виходить так: одна людина комфортно собі пообідала, і їй ок — а як іншим, не важливо.
І це вже не тільки про “хочу/не хочу”, а про повагу до спільного простору.
Бо мікс цього арамату потім тримається пів дня, просочує одяг, і потрапляєш ніби не в офіс, а в столову.
Результат:
вже голосів: 178
107 (60.11%) це нормальна офісна реальність
43 (24.16%) все-таки є межа, що доречно
28 (15.73%) треба якісь правила
Сижуревувшоке• 09 апреля в 20:17
Ответ дляПерша скрипка
Культ їжі тут тільки у вас.
Ви або тролите весь час, або так оголодали на йогуртах і бананах, що підглядаєте за чужими судочками та жадно винюхуєте, що у кого на обід.
Зʼїжте вже оту капусту з котлетою разочок та вгомоніться.
может она и подворовывает из чужих судочков ))

Сижуревувшоке• 09 апреля в 20:18
Ответ дляЗайченя
Не повірите, максимум на обід я беру банан або йогурт. І то, дуже рідко. Мені достатньо сніданку та вечері.
а йогурт можут и кому-то коровой вонять, а банан вызвать аллергическую реакцию ((

но вы ж про себя думаете только!
автор Зайченя • 09 апреля в 20:19
Ответ дляПерша скрипка
Культ їжі тут тільки у вас.
Ой, а одна у нас любить сємкі чорні смажені полускать в обід. Знаєте який стоїть потім запашок?)
автор Зайченя • 09 апреля в 20:19
Ответ дляСижуревувшоке

но вы ж про себя думаете только!
Ахахах
Не пью, не курю• 09 апреля в 20:20
Ответ дляЗайченя
Теж люблю кофєйок чи чайок з печенюшкой чи тістечком. І аромат приємний)))
Может кого-то раздражают люди весь день чавкающие печеньем. Бросите его есть?))
Сижуревувшоке• 09 апреля в 20:20
Ответ дляЗайченя
респиратор или маску на нос ))
а лучше работать на себя давно пора
Перша скрипка• 09 апреля в 20:21
Ответ дляЗайченя
Ні. Я працюю в компанії, де неадекватні відсіюють на етапі співбесіди.
Я так розумію, на наступній сторінці ви вже будете розповідати, як у вас мойву смажать на обідній перерві. Тема вже в топ залетіла, то можна гнати будь-яку пургу.
Відповів всім• 09 апреля в 20:21
Мне знакома эта ситуация. Это треш. Обычно такое в госконторах, за что я их люто ненавижу. Стараюсь не работать в таких местах. Если бы запах был только во время обеда, то таких вопросов бы не было. А когда никакой кухни-столовки нету и люди греют десятки обедов в одной микроволновке, а потом сидят и все нюхают этот запах до конца рабочего дня это пытка :(.
В моем случае, кстати, я людям ничего не говорила, просто поняла что нужно менять работу, а вот окружающие на меня волком смотрели за то что я свои сырники холодными ела, а не грела в их ебучей микроволновке, потому что они просто меня заколебали и было противно даже самой пользоваться этой годами немытой вонючей микроволновкой, которую каждый день трогали десятки рук и периодически у людей там плавился и вылазил наружу сыр или разливался борщ. И у нас проветривали постоянно, холодина стояла, но запах все равно держался. Чтобы убрать запах нужно было бы мыть микроволновку каждый раз. Автоматов с водой или кофе и кондиционеров там тоже не было. Просто скотские условия от и до. Аж только когда я уже увольнялись там рядом начали строить KFC, а так даже не было там куда пойти поесть кроме как прямо на рабочем месте. Лучше только когда вообще не едят прямо на рабочем месте. А так людям ничего не докажешь. Я как-то попросила коллегу не есть лук и чеснок хотя бы, она обиделась как на врага народа. Бесполезно говорить.
успокойте_Меня• 09 апреля в 20:21
люди должны понимать,что копченую скумбрию и блюда с чесноком надо есть дома.

Сижуревувшоке• 09 апреля в 20:21
Ответ дляНе пью, не курю
а еще сёрбающие из кружки
повбывала б ))
Капитошечка• 09 апреля в 20:22
Ответ дляЗайченя
Скільки Вам років? Мабуть небагато. Такий режим харчування будь-якому разі з роками погано впливає на здоров`я.
автор Зайченя • 09 апреля в 20:23
Ответ дляСижуревувшоке
а еще сёрбающие из кружки
повбывала б ))
Ото у нас повезло. Ніхто не сьорбає. Круть, навіть не подумала про таке благо.
Сижуревувшоке• 09 апреля в 20:24
Ответ дляКапитошечка
да он уже ударил авторке по поджелудочной и жёлчному )
это ж те органы, что влияют на нетерпимость

болит, печёт, а тут эти с запахами еды домашней
и ни одна падлюка не поделиться
Сижуревувшоке• 09 апреля в 20:26
Ответ дляЗайченя
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3833664
а такие у вас есть, что витамины глыхчут?
а оно ж тоже воняет
автор Зайченя • 09 апреля в 20:28
Ответ дляСижуревувшоке
а оно ж тоже воняет
Немає. Тема ваша?
Тоска в носках• 09 апреля в 20:28
Ответ дляЗайченя
Офіс великий, більше половини людей їдять. Потім оці всі запахи змішуються і воно стоїть в кабінеті. Та навіть за кабінетом, люди заходять і з порога щось кажуть. Чутно навіть в коридорах.
А навіщо ви їсте прям за столами? Їсти треба в окремій кімнаті/столовой/кухні.
автор Зайченя • 09 апреля в 20:31
Ответ дляТоска в носках
Куди посадили, там і їдять.
Доречі, панове, ці ж самі офісники пожрунькають, потім виходять на перекур чи в туалет, а потім повертаються в офіс і перша їх фраза: ой, фу, такий запах.
Тоска в носках• 09 апреля в 20:32
Ответ дляЗайченя
Куди посадили, там і їдять.
Просіть зробити приміщення для прийома піщи.
автор Зайченя • 09 апреля в 20:35
Ответ дляТоска в носках
Це як? Всі приміщення зайняті. Сказати керівництву зайнятись будівництвом, добудувати приміщення на першому поверсі, бо нам так захотілось?

КартаБезКомиссий• 09 апреля в 20:37
Мені на роботу їхати 10 хвилин маршруткою, але через раз заходиш і обов´язково хтось їсть в маршрутці чебурека - і все, за ці 8 хв вся провонююсь
Не худа ні разу• 09 апреля в 20:38
Ответ дляЗайченя
Або поважай інших)) Ви ж в соціумі))
Когда вы начнете хоть кого то уважать?
автор Зайченя • 09 апреля в 20:38
Ответ дляНе худа ні разу
Когда вы начнете хоть кого то уважать?
А ви?
автор Зайченя • 09 апреля в 20:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Отож, не всі свідомі люди, нажаль.
КартаБезКомиссий• 09 апреля в 20:40
Ответ дляуспокойте_Меня
Про шо ви кажете) Є такі, шо горгонзолу їдять чи кальмари сушені в закритому офісі
автор Зайченя • 09 апреля в 20:44
Ответ дляКартаБезКомиссий
Треш. Ну як бачимо по коментам та опитуванню, всі ці дамочки теж їли б, і не вбачали б в тому нічого такого. Бо у наших людей нажаль культура відсутня.
Не худа ні разу• 09 апреля в 20:45
Ответ дляЗайченя
Та купа варіантів: рис, паста, курка без спецій, сендвічі, салати без цибулі, фрукти, йогурти. Тут не про заборони, а про те, щоб їжа не пахла на весь офіс.
А то, что после фруктов у вас в животе бурчит на весь офис, вас не смущает? Пусть все слушают?
автор Зайченя • 09 апреля в 20:46
Ответ дляВідповів всім
Доречі, ще одна цікава тема для роздумів) Кондиціонер. Це шото з чєм то. Війна між колегами вже хронічна, комусь спекотно - хоче включити, інша верищіть, що не можна, її продує.
Не худа ні разу• 09 апреля в 20:49
Ответ дляЗайченя
Та бляха, як ви не розумієте, що їжа може бути смачна, але по окремості розумієте.
В офісі ти не один. І різниця в тому, що твій обід триває 30 хвилин, а запах від нього висить для всіх ще пів дня. І коли одночасно гріють рибу, капусту і котлети — це вже не “нормальна їжа”, а тупо мікс, від якого нікуди дітись.
Не врите. Зайти в любой ресторан или кафе, пахнет просто вкусной едой в целом
Лепешечка• 09 апреля в 20:50
Ответ дляЖелезобетон
Мы когда-то домашнее вино грели в микроволновке, после работы захотели глинтвейна, запах был на весь офис 😂
ага, глинтвейн в холодное время года- просто бомба, да мы и во время работы тоже)))))))
Не худа ні разу• 09 апреля в 20:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Працюйте в нормальному офісі.
Як ви не розумієте що люди не їдять йогурти, рис і курку без спецій, не зочуть істи сендвічі?
Люди с психическими расстройствами ничего не понимают. У них зацикленность