Ку-кусик• 09 апреля в 22:01

Я та що всім набридла тут. Була у лікаря

Я все таки знайшла психіатра. Правда по телефону. Бо не можу вийти з квартири.
Розмовляли десь пів ори години.
І так ви праві психолог мені не допоміг би.
Розказала все що зі мною було. Що в Німеччині мені назначили есцитплопрам 10 мг по одній таблетці. І що мені було дуже погано.
І я не така одна. Таких багато. Всім так назначають ібо по протоколу. Але не всім то підходить і треба з малої дози почати.
Виявляється вона сказала що за статистикою взагалі жінки дуже тривожністю страждають. А так тривожність у пів населення планети, навіть в стабільних країнах. Також звертаються купа людей які виїхали і теж в страшній депресії знаходяться.
Також через тривожність піднімається тиск, і люди стають гіпертоніками, інсульти помолодшали. Через війну люди від 30 років вже мають інсульти. Ожиріння туди ж, алкоголізм і все інше. Така зараз статистика.
Тривога руйнує тіло. Вона пояснила всі процеси що відбуваються в мозку через це, що спричиняє погіршення пам´яті і не здатність нормально мислити.
Я просто в шоці, що без медикаментів дійсно ніяк не справитися в моєму випадку. І спочатку медикаментами треба себе витягнути, в потім вже психолог якщо треба буде.
І що тиждень два треба на низькій дозіррвці привикнути під прикриттям гідазепаму, в потім буде легше.
Ще мені сказала, що то нормально що я тоді злякалася побочки есциоатопраму і покинула його. Дуже багато хто так робить.
Також те що я їм і не відчуваю їду, то теж тривога. Що курю без потягу в просто так, щоб тільки не тривожити ся. Організм так забиває ту тривогу таким способом.
В взагалі АД це один єдиний спосіб щоб вийти з цього стану. По іншому ніяк, бо якщо запустити то нічого доброго не буде, саме воно не пройде.
А в мене зараз загострення тривожного стану плюс депресія.
Мені вже давно треба препарати. А я все боялася і не зверталася.
Нормально вже не живу дуже довго. Надіюсь мені допоможе.
Дякую всім хто мене відправляв до психіатра , виявляється не так це страшно.
Проблема де тепер антидепресант виписати рецепт який мені назначили?
Сімейний лікар може?
Сиренькая• 09 апреля в 22:19
Ответ дляКу-кусик
Есцитплопрам
Це ви були в Німеччині і живете в Києві, і не знали що робити далі?

автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:19
Ответ дляпьЯНА
Автор а робота є, може віддалена?
Як ваш день проходить?
От проснулись і що робите?
Хто в магазин ходить, сміття хто виносить?
Їсти варите?
Чоловік, діти є?
Чоловік дитина допомагають. Я давно в такому стані. Руки я не роблять, якось немає держави в руках, все випадає
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:19
Ответ дляСиренькая
Я
Найщасливіша• 09 апреля в 22:20
Ответ дляМульйонерша
Зараз багато таких ліній.
Именно психиатра? Знаю психологическую помощь
пьЯНА• 09 апреля в 22:21
Ответ дляКу-кусик
Робота є у вас?
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:22
Ответ дляНайщасливіша
Там і психолог і психіатр. Вище контакти
Найщасливіша• 09 апреля в 22:22
Ответ дляМатьЧасть
А как АД помогут вашему мужу не кончать за 3 минуты?
АД помогут автору не думать о минутах свысока
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:22
Ответ дляпьЯНА
Робота є у вас?
Ні
пьЯНА• 09 апреля в 22:23
Ответ дляКу-кусик
Ви чимось відволікаєтесь чи сидите день і читаєте симптоми?
Бо це і є капкан тривожності.
Треба трохи мозок висмикувать! Немає роботи їсти варіть, рецепти нові вивчайте, змініть фокус.

автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:23
Ответ дляНайщасливіша
До речі від АД лібідо знижується. А в мене завжди воно було нульове. А тепер взагалі в мінус піде
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:24
Ответ дляпьЯНА
Бо це і є капкан тривожності.
Мені помитися навіть важко, заставляю себе. Як місячні то і прокладку вчасно поміняти важко. Одні протікання та плями.
В мене ще і депресія важка мені сьогодні сказали
Найщасливіша• 09 апреля в 22:26
Ответ дляКу-кусик
А сколько вам лет?
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:26
Ответ дляНайщасливіша
А сколько вам лет?
Під 40
Найщасливіша• 09 апреля в 22:27
Ответ дляКу-кусик
Під 40
А друзья у вас есть?
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:27
Ответ дляНайщасливіша
А друзья у вас есть?
Немає
пьЯНА• 09 апреля в 22:27
Ответ дляКу-кусик
Ні
Ідіть по секондам, ідіть в магазини, прибирайте, з дитиною подєлки робіть, висмикуйте себе самі. За вас це ніхто не зробить.
Тривожність це болото, засядете вдома, станете і чоловіку не потрібна.
Знаю, про що кажу, проходила це.
Мій пішов, розвелись. Ще наостанок мені сказав, що я така сяка і всяка)
Я себе силою витягувала на вулицю за чим завгодно.
Коту за кормом, на ринок за петрушкою, на роботу обов´язково! В мене СРК з діареєю. То ще й страх не попасти в туалет вчасно.
пьЯНА• 09 апреля в 22:28
Ответ дляКу-кусик
То лікуйте її, і якщо треба то і в лікарню ляжте.
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:29
Ответ дляпьЯНА
Знаю, про що кажу, проходила це.
В мене ще усунубилося тим що я після чистої Німеччини сюди приїхала. Знаєте як ця картинка б´є зараз по мозку. Мозок зрівнює постійно все. В гірше вертатися це важко, організм не дурний. Все розуміє
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:30
Ответ дляпьЯНА
Попробую завтра взяти рецепт у сімейного на ліки

пьЯНА• 09 апреля в 22:30
Ответ дляКу-кусик
Ну то що вмерти тепер, це якийсь дитячий каприз.
Кринжова баба• 09 апреля в 22:31
Ответ дляКуколка-мяуколка
Даже если семейный не выпишет, направит к специалисту и тот выпишет
Ви в Україні чи в Німеччині? Навіть якщо психіатр безкоштовний, то все одно він може виписати рецепт. Інша справа, що не факт що вам за кордоном продадуть переправи по українському рецепту
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:31
Ответ дляпьЯНА
Розуміють тільки ті що був там а потім приїхав. І так хочеться вмерти
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:32
Ответ дляКринжова баба
То гарачя лінія обслуговує і закордон і Україну, не виписують нічого. Просто розбираються що з людиною Ліки назначила дозування. Піду до сімейного
Найщасливіша• 09 апреля в 22:33
Ответ дляпьЯНА
Знаю, про що кажу, проходила це.
Долго муж пробыл с вами в таком состоянии?
пьЯНА• 09 апреля в 22:33
Ответ дляКу-кусик
Автор, зараз люди кинули все і переїхали куди попало. В села пішли, і то добре що можна. А ви будете плакати за Німеччиною.
Наукова і творча еліта Харкова пішла по селам. І не ноють. Живуть, викладають звідти студентам. А що зробиш?
Кручу хвости• 09 апреля в 22:33
Ответ дляСамохвалова
вам напевноипотрібен стаціонар Там і ліки пфдберуть
Там всім майже одне й те ж призначають, єдина різниця-можуть ще крапельниці ставити, хоча вони не обовʼязкові і просто під наглядом лікарів будуть контролювати прийом ліків.
пьЯНА• 09 апреля в 22:34
Ответ дляНайщасливіша
Всього разом були 10 років. Хворіла 1 рік.
Саме тоді і вирішив, що така дружина йому не потрібна більше.
Найщасливіша• 09 апреля в 22:35
Ответ дляКу-кусик
Она не даст. На АД только психиатр дает рецепт
автор Ку-кусик • 09 апреля в 22:35
Ответ дляКручу хвости
Мені так сьогодні і сказали. В мене не буйний стан щоб крапельниці. А на таблетках можу бути і дома
пьЯНА• 09 апреля в 22:35
Ответ дляКу-кусик
Автор, ви якщо підхід не зміните, то і ліки не допоможуть, бо ви ж не в Німеччині. Самі от подумайте.