Може ще третю?• 09 апреля в 23:18
Медична страховка в США
Хто мав досвід як працює туристичне медичне страхування європейських компаній у США?
Love_Love_Love_• 09 апреля в 23:19
Залежно що вам буде потрібно.
Страховка може покрити лише дуже екстрені випадки, але проблема в тому що ліміти європ страхових як правило замалі для США.
Коротко кажучи- вона там майже не працює.
Може ще третю?
• 09 апреля в 23:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Залежно що вам буде потрібно.
Надіюся, що нічого, але про всяк випадок
Love_Love_Love_• 09 апреля в 23:24
Ответ дляМоже ще третю?
Беріть мінімально можливо, все рівно толку тут мало від іноземних страховок.
ОдинРазНадетое• 09 апреля в 23:25
Я честно говоря очень разочаровалась в страховой медицине.Цены которые страховые платит клиникам, просто безумные. Это не стоит столько денег.Но в этом заинтересованы все-клиники, врачи, страховая.
Куча нюансов и подводных камней.
Губки-уточкой• 09 апреля в 23:25
Ответ дляМоже ще третю?
Не, ну Вы то ее себе оформляйте минимальную, если требование есть такое для путешествия, но по факту она здесь вам ничего не даст если, не дай Бог, что-то серьезное произойдет.
Може ще третю?
• 09 апреля в 23:27
Ответ дляОдинРазНадетое
Куча нюансов и подводных камней.
В Європі страхова медицина працює дуже добре, але у США система відрізняється
Love_Love_Love_• 09 апреля в 23:31
Ответ дляМоже ще третю?
Вона працює то добре, просто, вона дуже дорога, а точніше дуже завищено неоправдано дорога, якщо вас просто по швидкій забрали в лікарню то ви вже винні 4$к