Завжди з рушником• 10 апреля в 19:48
Щоб море було для маленьких діток, пологий вхід і Тц великий для мами))
Куди поїхати в серпні?
Кавунка• 10 апреля в 20:09
ТЦ для шопінгу чи розваг? Які бренди хочете знайти? Є одне місце з казковим морем. 24/7 не хочеться з води виходити, навіть не уявляю, який бренд змусив би мене звідти піти. Вода прозора, тепла, в серпні +26, ех, обожнюю.
Турагенція Tourdream• 10 апреля в 20:12
Туреччина, Анталія, Белек.
Іспанія - Аліканте та сусідні міста, Майорка біля Пальми, Коста Дорада (Террагона).
Можливо Португалія, хоч то вже океан. Але біля Албуфейри пляжі гарні, та ТЦ у наявності ))
Покорительная• 10 апреля в 20:31
Ответ дляКавунка
так а нпзвати місце можете?
Первая ласточка инфляции• 10 апреля в 21:11
Та де завгодно таке є)
Хіба шо, не в Албанії.
Хоча, я б в серпні шукала, де людей менше і спека приємніша.
Хіба шо, не в Албанії.
Завжди з рушником
• 10 апреля в 21:51
Ответ дляКарамбОлька
Зачем на отдыхе ТЦ?)
Та за 2 тижні набридне ходити лише на пляж
Завжди з рушником
• 10 апреля в 21:52
Ответ дляТурагенція Tourdream
Туреччина, Анталія, Белек.
В Туреччину боюсь летіти
А на Майорці який готель?
Турагенція Tourdream• 10 апреля в 22:01
Ответ дляЗавжди з рушником
В Туреччину боюсь летіти
А на Майорці який готель?
Готелів багато, можете обрати під Ваші особисті побажання та бюджет.
просто обирайте курорта, розташовані поруч з містом Пальма, ТЦ саме там (у місті, чи за місто є аутлети)
Кавунка• 10 апреля в 23:06
Ответ дляПокорительная
так а нпзвати місце можете?
Кіпр, Протарас. Майже всі пляжі ідеальні. Особливо Fig Tree Bay, Konnos Bay. Вода казкова скрізь. Для мене всі куточки там класні. Шопінг також можна зробити у сусідньому містечку Параліміні. Але це буде більш скромний шопінг, не такий, як в тій же Іспанії. Але особисто мені не до шопінгу на Кіпрі. Це місце, де відпочиває душа. Прийшов на море, і по 3-4 години не виходиш з води. Фрі дайвінг там просто казка, як і підводний світ.
Завжди з рушником
• 10 апреля в 23:05
Ответ дляТурагенція Tourdream
А якщо дивитись поруч з Барселоною
Там ще море тепле в кінці серпня?
27 градусів буде? Чи вже йде течія холодна
Там ще море тепле в кінці серпня?
Турагенція Tourdream• 11 апреля в 10:16
Ответ дляЗавжди з рушником
А якщо дивитись поруч з Барселоною
Там ще море тепле в кінці серпня?
У кінці серпня може у континентальній Іспанії крізь тепле, у тому числі і у районі Барселони. Шукайте тільки підходящий для Вас курорт.