Карусель-весель• 10 апреля в 11:35
Українських дітей та молодь готуватимуть до нацспротиву
Українських дітей та молодь готуватимуть до війни та нацспротиву: буде створено спеціальні центри підготовки, — Зеленський підписав закон
Цей закон запроваджує нову модель підготовки, яка інтегрується в освітній процес на всіх рівнях — від середньої до вищої освіти.
Дайте вподобайок• 10 апреля в 20:44
В США мужчин начнут автоматически ставить () на военный учет с 18 (!) лет — за отказ американцам грозит 5 лет тюрьмы или лишение гражданства
ПешитеБесАшипок• 10 апреля в 22:45
Ответ дляЗакусенец
а трындели про противника типа там в школах ввели такое обучение...
Зеленський мавпує путіна.То його ідеал.
ПешитеБесАшипок• 10 апреля в 22:46
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Украина с такими соседями будет воевать постоянно с небольшими перерывами.
Эти знания пригодятся.
Після Тузли в 2003 році вже було зрозуміло що напад росіян НЕМИНУЧИЙ.
Мрію про пончик• 10 апреля в 23:26
Час гуртуватись і захищати своїх дітей.
Який полігон для школярів? Зелень свого сина та дочку вже відвіз ? А лисий? А інше кодло?
Моя дитина те не буде вчити. Хай запхають собі в сраку всю ту херню. Якого я плачу бляха більше 10 тис податків щоб це недолуге керівництво такі закони висирало.
Спершу чоловіків, тепер дітей, дівчат і хлопчиків.
ВерСаСе• 10 апреля в 23:50
Ответ дляМрію про пончик
Час гуртуватись і захищати своїх дітей.
Выбрали клоуна такие и законы.
Дали буде
Миссис Буркул• 11 апреля в 00:00
Ответ дляХачапууури
я бачу це по іншому - ми живемо в цих реаліях, тому повинні бути готові, вміти надавати допомогу, стріляти, знати тактику якусь і т.д. війна надовго, робити вигляд, що нічого не відбувається - це дивно
Ага. Сижу делаю домашку за дочку , потому что она сказала что делать это дерьмо не будет, тебе надо ты и делай ( дословно). И нет у меня аргументов что это ей надо
Планшетница• 11 апреля в 07:21
Ответ дляМаю декілька думок
Так. З росією у нас кордон спільний, до її столиці балістика долітає. Штати і Іран на різних континентах, на хвилиночку. Срати вдома під парканом і за два км у якому лісі - не одне й те саме.
Вам мабуть треба щось почитати про ядерну зброю
Чули вираз ’ядерна тріада’? Так називають носії стратегічної ядерної зброї. Їх існує три види: шахтне базування, підводні човни, стратегічні бомбардувальники. В плані ’дістати куди завгодно’ найбільш небезпечні - підводні човни. У росії, США, Китаю є ядерна тріада
Окрім стратегічної ядерної зброї, (яка просто зітре таке місто як Київ чи Харків) є ще тактична, у неї потужність 10-20 кілотонн (знищить пару кварталів), заряди тактичної ядерної зброї існують наприклад у вигляді 152 мм снарядів (для гармат)
Маю декілька думок• 11 апреля в 08:40
Ответ дляПланшетница
А вам треба щось почитати впринципі, щоб розуміти написане. До чого тут доставка боєголовки? Територія України росії потрібна, і розташована таким чином, що застосовувати ядерну зброю тут - те саме що в себе. На відміну від США та Ірану. Де США претендують лише на вплив на регіон і впринципі ядерний пил до них не дотягне. Так що порівнювати ці два випадки дивно.
Планшетница• 11 апреля в 09:46
Ответ дляМаю декілька думок
Думаю що я читаю трохи більше вас
’застосовувати ядерну зброю тут - те саме що в себе’. Якщо зрозуміють що програли війну? Що все, кінець, не буде Ураїна їх частиною?
Мені не треба навіть нічого доводити, подивіться як Іран зараз займається самознищенням. Усі тоталітарні у однакових ситуаціях ведуть себе однаково, треба просто не заплющувати очі щоб це побачити
Маю декілька думок• 11 апреля в 17:16
Ответ дляПланшетница
Думаю що я читаю трохи більше вас
Ну зрозуміють. Далі що? Відстань до Москви різко зросте і вітру в їх сторону не буде? Не треба читати багато, щоб розуміти, що якщо в своєму дворі срати - тобі і нюхати.
Планшетница• 11 апреля в 17:52
Ответ дляМаю декілька думок
Випробування ракети із радіоізотопним джерелом живлення, коротше кажучи, летючий ядерний реактор із постійним викидом потока радіаціонного повітря
Випробування закінчилось тим що 5 офіцерів отримали таку дозу, що померли майже миттєво. Що по мешканцям міста де це відбувалось - точно невідомо, швидше за все усі вони загинули якщо не від проміневої хвороби, то від раку
Дивлячись на м´ясні штурми мені здається очевидним як вони відносяться до людського життя. Ну хай буде ще ’Инцидент в Нёноксе’, щоб було зрозуміло що кацапам абсолютно байдуже чи буде радіаційне зараження їх території, чи скільки російських громадян отримає рак через це
Хачапууури• 14 апреля в 09:24
Ответ дляМиссис Буркул
я жила при совєтаї і вивчала правила погодження при ядерному вибуху, що змінилося? завжди були такі предмети