Сиренькая• 10 апреля в 16:28
Как вы вытягивали себя из состояния, когда ничего не хочется и даже отдых
не помогает?
МатьЧасть• 10 апреля в 16:39
ШІ допоміг, як не дивно, думала вже до психолога йти якщо не до психіатра, бо вже сиділа на заспокійливих, ловила панічки весь час, не хочеться робити, то робила бо робота сама себе не зробить. але навіть під час роботи накривало
порозмовляла з чатом, злізла з половини таблеток, потім поїхала в гори на тиждень, злізла з другої половини, наразі наче плюс-мінус ок
спробуйте чат, я серйозно, він досить гарний психолог, я сиділа плакала з ним розмовляючи, якщо не допоможе- зверніться до спеціаліста, ми у себе одні на жаль, кому ще потрібне наше здоров´я?
Шукаю стакан• 10 апреля в 16:45
Ответ дляМатьЧасть
А мені здається чат зайве хвалить, і ну дуже розуміє тебе і твої вчинки, хоча інколи треба критика і легкий тоуханець щоб взбодритися
младокошкина• 10 апреля в 16:49
Режим сну та йога, максимальна відмова від гаджетів на скільки це можливо
младокошкина• 10 апреля в 16:50
Ответ дляКнопус
Це депресія.
Або хронічна втома
Або дефіцит заліза
Або падіння естрогенів в перименопаузу
Або легкий гіпотиреоз
Або ще безліч інших станів
Або дефіцит заліза
Або падіння естрогенів в перименопаузу
Або легкий гіпотиреоз
Або ще безліч інших станів
младокошкина• 10 апреля в 16:52
Ответ дляTata-nita
Подорожі, зберіться куди небудь у подорож, хоч до родичів, хоч за кордон. І всесвіт вам щось цікавеньке підготує.
Особисто я лікувалася подорожами і знайомствами з невідомими країнами і розмовляти англійською перестала боятися (помилятися і акценту)
Доя доволі великої части людей подорож це добрячий стрес і може стати ще гірше
Нехай щастить• 10 апреля в 18:01
Ответ длямладокошкина
Та да. читала совет и уже волосы на загривке дыбом встали. Что я вам плохого сделала, что вы меня выкидываете типо в путешествие
Ответ длямладокошкина
Ну то треба зробити опитування😄 щоб так казати, бо моє оточення цей варіант обрало би, бо має такий досвід і результат в +. Кожна подорож, це як проживати цікаве життя