Царівна Жабка• сегодня в 09:28
Літак з Кишинева на 15000 грн дорожчий ніж з Будапешту. Це на групу 6 осіб
В дві сторони
Як би ви їхали
Який маршрут легший?
Просто на Кишинів без пересадок прямо до аеропорту , місце в автобусі 22000 грн в дві сторони Київ -Кишинів і назад на 6 осіб
А як до Будапешту? Треба з пересадками і чи вийде дешевше туди доїхати?
Як би ви їхали
Який маршрут легший?
Патріотка з дивану• сегодня в 09:30
До Будапешта давно ходить прямий потяг. 3800 в один бік на людину. Або з пересадкою Чопі майже в два рази дешевше.
Рахуйте на свою групу.
Царівна Жабка
• сегодня в 09:37
Ответ дляПатріотка з дивану
Рахуйте на свою групу.
Ого
4000*6*2=48 000 грн
На потяг в дві сторони
4000*6*2=48 000 грн
На потяг в дві сторони
Царівна Жабка
• сегодня в 09:40
Ответ дляПатріотка з дивану
Рахуйте на свою групу.
А до чопа 630 грн в одну сторону
А з чопа ще 1300 грн в одну сторону
То буде 23000 грн в дві сторони на групу
А з чопа ще 1300 грн в одну сторону
Патріотка з дивану• сегодня в 09:41
Ответ дляЦарівна Жабка
Ого
4000*6*2=48 000 грн
На потяг в дві сторони
4000*6*2=48 000 грн
На потяг в дві сторони
Ну, для нас в дорозі головне - комфорт.
Якщо для вас на першому місті - бюджет, то можна їхати до Чопа, там сідать на електричку Чоп-Захонь за 200 грн, в потім брати квиток солідарності до Будапешті за 5 чи 7 євро на людину.
Якщо ви без маленьких дітей і з ручним багажем - нормальна така пригода заради економії.
Love_Love_Love_• сегодня в 09:46
З Києва в Будапешт тільки дурнуватий попреться, не розумію що ви там обдумуєте. Подорож варʼята навколо свята