Кружите меня,кружите• 11 апреля в 12:10

Грудь может болеть перед овуляцией? Или во время

Болела перед месячными, потом прошла. Сейчас скоро начнется овуляция и побаливает правая сиська, странно. Это нормально?
Балаболка• 11 апреля в 12:32
Может

А у нас макарошки• 11 апреля в 13:31
Ох, в мене після 40 вони почали дуріти - то обидві болять, то одна, то не болять, один місяць не болять, другий можуть і і на овуляцію боліти, і потім ще перед місячними. Також права частіше болить, але в мене і пахва права все життя більше потіє. До 40 лише перед місячними боліли і збільшувались. Видно гормональний фон не стабільний, бо яєчники по узд і аналізам вже хочуть на відпочинок.