Пластилин_Колец• сегодня в 12:52

Вже не буде шанса? Моя історія

В 2017 році так сталося що мене чоловік п´яний мій вдарив. Дитині біло десь три роки. Хотіла від нього піти, не пішла, через те що батьків в мене немає. І мені реально страшно було що я не витягну оренду сама з дитиною. Більше він мене не трогав, але відносини спортилися.
В 20 році ми купили квартиру. Трохи стало легше по фінансах.
Потім почалася війна. Ми з дитиною виїхали , але повернулися, боялася що не витягну в чужій країні сама з дитиною.
Повернулася і тепер жалію що приїхала. Відносини погані.
Все через мій страх тягти все самій виходить.
Вертаюся в минуле і мені здається що треба було йти від нього ще коли дитині було три роки.
Зараз я розумію що я знову в жопі . І що робити далі? Невже в мене вже не буде шанса?
Метелик• сегодня в 12:53
Шо там, опять вопли по Германии на новый лад?

МаксХмара• сегодня в 12:53
Інфантильна позиція, страх брати на себе відповідальність.
Обижулька• сегодня в 12:53
Ви можете піти сьогодні
Без Баяна• сегодня в 12:54
Германия ещё принимает🤣
автор Пластилин_Колец • сегодня в 12:54
Ответ дляМаксХмара
Дуже страшно. Але я не знаю як себе переробити. І чи можливо ще?
Обижулька• сегодня в 12:56
Ответ дляПластилин_Колец
Скоріш за все ви не наважитесь.
То хоча б не тріпайте собі нерви.
В ляжте під чоловіка і спробуйте отримати задоволення
Я Вас не боюся• сегодня в 12:57
не будет
уймитесь и не создавайте больше темы

Как нефиг делать• сегодня в 13:01
Багато жінок с такою самою історією просто знайшли іншого чоловіка
ОноВамнадо• сегодня в 13:01
Вы больной человек.
Очень больной.
Кіна не буде• сегодня в 13:01
Ответ дляПластилин_Колец
Здайте дитину до сиротинця тролів і в германію! Ботам і тролям там добре кажжуть!
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:02
Ответ дляКак нефиг делать
Це не варіант. Зразу когось собі шукати. Ці відносини мене спустошили повністю. Я не готова абсолютно
So_so• сегодня в 13:02
Так у Вас ещё и жилье в браке куплено?
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:03
Ответ дляКіна не буде
А якщо в Німеччину поїхати і там його оформити? Він тоді зможе там залишитися?
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:03
Ответ дляSo_so
Так у Вас ещё и жилье в браке куплено?
Так
Не боюся осуду• сегодня в 13:03
Ответ дляПластилин_Колец
Чим ви займаєтесь(робота, спорт, тощо)?
So_so• сегодня в 13:03
Ответ дляПластилин_Колец
Так
Одни несчастья(, своя квартира в Киеве, взрослый ребенок, муж, за счёт которого Вы живёте и не работаете.
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:03
Ответ дляНе боюся осуду
Чим ви займаєтесь(робота, спорт, тощо)?
Зараз нічим. Я психологічно зруйнована
Я Вас не боюся• сегодня в 13:04
Ответ дляПластилин_Колец
Зараз нічим. Я психологічно зруйнована
ахахахахаха
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:04
Ответ дляSo_so
Просто мені потрібно було рубати кінці ще коли дитині три роки було

Как нефиг делать• сегодня в 13:04
Ответ дляПластилин_Колец
Так не буває. Не може бути людина спустошеною кожен день, кожну годину свого життя. У період просвітлення можна створити анкету на сз і по-переписуватись
любименькая• сегодня в 13:06
Всё будет зависеть только от Вас, Вы какая-то очень не решительная. Если сможете перебороть это в себе, то всё будет, возможно даже лучше, чем Вы думаете. Не сможете, будете сидеть на @опе ровно, останется как есть, со временем будет только хуже.
So_so• сегодня в 13:05
Ответ дляПластилин_Колец
Ваша проблема не в муже.
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:05
Ответ дляКак нефиг делать
Не хочу. Боюся нарватися на неадекватна. Я сильно зараз ранима
Не боюся осуду• сегодня в 13:05
Ответ дляПластилин_Колец
Зараз нічим. Я психологічно зруйнована
А якщо спробувати? Може серед людей трохи попустить?
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:06
Ответ дляSo_so
Ваша проблема не в муже.
Чому? Ви оправдуєте тих хто руку на жінок піднімає?
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:06
Ответ дляНе боюся осуду
Я вже скотилася в яму. З квартири не можу вийти
Не боюся осуду• сегодня в 13:07
Ответ дляПластилин_Колец
Це відмазка, притом смішна. Ви могли залишитись в Європі, але ж там працювати треба. А ви ледачий нитік.
So_so• сегодня в 13:09
Ответ дляПластилин_Колец
После прочтения Ваших тем, сам факт, что он не прибил Вас, не выгнал (я ж не знала раньше, что квартира в браке и Вы великая сирота-страдалица имеете своё жильё), делает в моих глазах его святым.
Такое как Вы выдержать, нереально.
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:08
Ответ дляНе боюся осуду
Та діло в тому що скрізь працювати треба. А з нашими чоловіками, дитина автоматично заняття матері.
автор Пластилин_Колец • сегодня в 13:09
Ответ дляSo_so
Такое как Вы выдержать, нереально.
Якби ж своє. Сумісна власність у нас