Кумедна• 11 апреля в 13:23
Ви помітили, що всі жінки навколо кинулись у фітнес?
Чи це лише у мене таке враження? Раніше всі жінки 40 та старші виглядали як тьоті, стомлені життям, а зараз 45 річні або старше ходять у топі з відкритим пупом, цицьки на зовні. Раніше це було у великих містах, а зараз навіть у маленьких містечках кожна жінка ходить до спортзалу. Беремо кокретно колектив де 22 жінки віком від 23 до 49 років. З них одна віком 42 роки трохи заплила жирком, більше за середню, всі інші майже ідеал. Ви теж це помітили, що уявлення про красу повязане зі струнким тілом? З чим це пов язано, жорстка конкуренція, бо мало чоловіків, чи мода?
Ашолюдискажуть• 11 апреля в 13:25
Для мене - це здоров´я.
Якщо не займаюсь - це головні болі, тиск, ноги болять. Короче, пожиттєво показано.
Білочкой назви• 11 апреля в 13:25
Ответ дляАшолюдискажуть
Для мене - це здоров´я.
И у меня так)
Кумедна
• 11 апреля в 13:26
Ответ дляГотова до другої
Ага, уже лет 20 как
20 мабуть ще ні, проте 5 точно. Раніше ЗОЖ було модне
Уравнобешенная• 11 апреля в 13:29
Це пов´язано з тим, що вам самой давно пора у спортзал піти, а не сидіти та роздивлятись чужі фігури.Ваш годинник тікає
Ашолюдискажуть• 11 апреля в 13:27
Ответ дляБілочкой назви
И у меня так)
У меня были ноющие боли в икрах. Почитала - это начинаются проблемы с венами. Стала заниматься - все само прошло, больше не беспокоит.
И спина не болит. Раньше болела.
Кумедна
• 11 апреля в 13:29
Ответ дляЯк міряти?
После 40 спорт очень важен
А мені казав лікар, що спорт після 40 це небезпечно, інфаркт, веде до згущення крові. Мені заборонив. Окрім плавання
Як міряти?• 11 апреля в 13:28
Ответ дляКумедна
В топку вашего врача ! ))
Ну вы и сами должны понимать в свои 40 )
Любительница• 11 апреля в 13:29
Та ні, не помітила. Звісно є такі, що займаються, але вони і раніше періодично в зал ходили, багато хто з них в дитинстві були в спорті або танцями займались.
Я зараз теж повернулась в зал, щоправда на йогу. З 4 до 14 років займалась спортом, потім з перервами то бойові мистецтва, то спорт, потім з 27-28 років постійно ходила в зал на різні групові, пробувала просто силові. Фактично я з дитинства постійно потрохи в спорті
Але в цілому так, зараз це популярно і народ пробує себе, але з мого досвіду на групових заняттях 50% це так би мовити постійні клієнти
Кумедна
• 11 апреля в 13:33
Ответ дляЯк міряти?
В топку вашего врача ! ))
Вам видніше за професора кафедри гематології.
Я пані прохана...• 11 апреля в 13:33
Прям кинулись, не замечаю. Эта ,,мода,, уже лет 20 точно. Мой первый тренажерный зал был в 2007 году. Так же +- у всех окружающих.
Любительница• 11 апреля в 13:34
Ответ дляЯк міряти?
После 40 спорт очень важен
Так, зараз це дуже модна догма. Саркопенія і все таке. Але на приклад моя свекруха, якій 75 років скільки я її знаю завжди робить зарядку, а якщо десь прихватить спину або ноги, то ще й додатково вправи робить. Моя мама теж робить щодня зарядку, інакше болить нога, тому що є протрузія в попереку
Кумедна
• 11 апреля в 13:35
Ответ дляЯ пані прохана...
А чому на картинах часів відродження всі жінки з животами?
Любительница• 11 апреля в 13:35
Ответ дляАшолюдискажуть
Для мене - це здоров´я.
В мене так зі спиною. Маю невеличкий кіфосколіоз. З віком помітила, як тільки пропускаю тренування пару тижнів поспіль, так маю проблеми зі спиною
Я Вас не боюся• 11 апреля в 13:36
Ответ дляКумедна
У вас теж навколо так?
Нет. У меня знакомые 45-55, никто не занимается фитнесом и их дети тоже не занимаются. Но мы много гуляем с собаками, занимаемся дачей, летом плаваем в море каждый день.
Белая и пушистая• 11 апреля в 13:36
Мода) жертви інстаблогеров))Денег итак не дадут мм за те фигурки
Я пані прохана...• 11 апреля в 13:36
Ответ дляКумедна
Моя мама всю жизнь говорила, что нельзя заниматься спортом. Когда-то она начала качать пресс и буквально на следующий день ей вырезали аппендицит. Это приблизительно ваша история.
Любительница• 11 апреля в 13:37
Ответ дляКумедна
Так зараз так само, хіба що термінологія змінилась, а суть та сама.
Любительница• 11 апреля в 13:38
Ответ дляКумедна
Сумніваюсь. Або лікар трохи дурнуватий, або ви не так зрозуміли.
Я Вас не боюся• 11 апреля в 13:38
Ответ дляЛюбительница
Знаете, у меня нет и не было проблем со спиной, суставами и тд. Да и вообще я по жизни здоровый человек в мои 55. Никогда никаким спортом не занималась. Фигура стройная.
Я пані прохана...• 11 апреля в 13:39
Ответ дляКумедна
Вдогонку предыдущему посту. Если вы уж сами не умеете пользоваься интернетом
Любительница• 11 апреля в 13:40
Ответ дляКумедна
Тому що тоді мода була на вагу. Це як показник достатку, богатству, тобто є гроші щоб гарно харчуватись. Малювали переважно багатих, а бідняки були худорляві
Уравнобешенная• 11 апреля в 13:42
Ответ дляЯ пані прохана...
Похоже автор только обратила на это внимание
КОторые начали ходить в те годы в тренажёрный зал, в свои 17-18 лет, им уже за
40++ Это не только мода а желание хорошо выглядеть в том числе и конечно здоровье!
Любительница• 11 апреля в 13:42
Ответ дляЯ Вас не боюся
І що? Ви ж розумієте, що в загальному сенсі таких як ви мінімум, а більшість жінок к 55 рокам має якість проблеми із здоровʼям? Менопауза якщо не погіршує стан здоровʼя, то як мінімум проявляє приховані мінімальні проблеми
Уравнобешенная• 11 апреля в 13:43
Ответ дляКумедна
Ну были такие как и вы,с животами.Есть страны, где и сейчас модно быть толстой
Я пані прохана...• 11 апреля в 13:46
Ответ дляКумедна
Сорри, я не жила в те времена, но что-то мне подсказывает, что тогда были другие идеалы красоты.