Швабристка• 11 апреля в 13:26
Тісто на паску з кисломолочним сиром не підходить.
Ну замісила я те тісто на сирну паску і поклала у холодильник на 10 -12 годин.(Так за рецептом.)
6 годин і жодних змін, як було важким комком таке і є. Коли воно має почати підходити? У тричі! Щось я дуже сумніваюсь, що таке важке тісто підніметься. Навіть не знаю що робити. Чекати ще 5 годин чи поставити у духовку та спекти як запіканку?
Хто пік паски з кисломолочним сиром, як вийшло?
Сиджу тихенько• 11 апреля в 13:28
У меня та же история)
Только по рецепту не в холодильнике должно подходить, а в теплом месте.
2 часа - движения 0
Червона ікорка• 11 апреля в 13:30
Витягуйте з холодильника, бо воно так у вас до завтра лежатиме без змін.
Швабристка
• 11 апреля в 13:30
Ответ дляСиджу тихенько
У меня та же история)
2 часа - движения 0
Ви багато замісили? Я хоч порцію зменшила у 5 разів, то як не вийдуть паски, то запіканка буде чи чизкейк 😊💁🏼♀️ . Якось поїмо 😁
Сиджу тихенько• 11 апреля в 13:32
Ответ дляШвабристка
Дофига)
На 1 кг творога и 1,200 муки
Швабристка
• 11 апреля в 13:33
Ответ дляЧервона ікорка
Мабуть так і зроблю. Бо воно ще має зігрітися повністю при кімнатній температурі. Це ще години дві пройде.
Швабристка
• 11 апреля в 13:38
Ответ дляСиджу тихенько
Дофига)
На 1 кг творога и 1,200 муки
Чимало 😅. Я побоялась стільки замішувати, то зменшила порцію у пʼятеро.Ну я зробила на 200 г творога і 300 г борошна. Мабуть у нас однаковий рецепт ☺️ тільки процес підйому різний 😅. Хоча по факту однаковий.
Швабристка
• 11 апреля в 13:41
Ответ дляВундерКІНГ
Як тісто має рости при температурі +5?
Там довгий процес. Саме на то і розраховано, що тісто важке і повинен бути пролонгований підйом.
Швабристка
• 11 апреля в 13:45
Ответ дляВундерКІНГ
Як тісто має рости при температурі +5?
Ось цитата з рецепту:
«Є мінуси - сирне тісто важче ’виробити’, наприклад, глютенового вікна ви майже не дочекаєтесь) тому його і роблять з довгим холодним розстоюванням, бо швидке не спрацює. »
Сиджу тихенько• 11 апреля в 13:47
Ответ дляШвабристка
Отож)
ВундерКІНГ• 11 апреля в 13:49
Ответ дляШвабристка
Ось цитата з рецепту:
Я вчора робила панетоне, також 14 годин, 4 і ще 4. Але нааітт просто в кухні ніфвга воно не росло. Поставила в духовку, бутилрчку тепленької води і процес пішов
Вам телефонограмма• 11 апреля в 13:50
Подходило в тёплом месте пару часов, не поднялось, психанула и поставила печься в духовку, увеличились в два раза, как и должны были.
Швабристка
• 11 апреля в 13:53
Ответ дляВам телефонограмма
О, да? Виймаю тоді з холодильника. Не буду чекати дива.
Дякую за відгук 👍
Швабристка
• 11 апреля в 13:56
Ответ дляВам телефонограмма
А яка була консистенція тіста? Прям як тісто яке можна на столі розкачати? Бо в мене не таке, більше схоже на заготовку для запіканки. Додати борошна чи нє? Хз 💁🏼♀️
Вам телефонограмма• 11 апреля в 13:59
Ответ дляШвабристка
Редковатое, не как сметана, но и не крутое. К рукам липло сильно, наливала на стол и руки растопленное сливочное масло и так вымешивала.
Швабристка
• 11 апреля в 14:00
Ответ дляВам телефонограмма
А, зрозуміла. В мене таке саме. Дякую 🙏🏻
Вам телефонограмма• 11 апреля в 14:01
Ответ дляШвабристка
Пусть ваши пасочки выйдут красивые и вкусные! ❤️
Трактор Віка• 11 апреля в 15:21
Ответ дляШвабристка
Та не хвилюйтесь, як не підійде, то буде смачний сирний кекс
Швабристка
• 11 апреля в 20:10
Ну все. Спекла я ту сирну паску. Пекла довго, пропеклось теж гарно. В духовці була майже до верху формочок, потім трохи сіла. Очікувала іншого результату (думала більш висока і пухка буде), але нормально. На смак дуже смачна. Трохи прикрасила одну і вже доїдаємо з чоловіком. Ще одна на завтра буде. Добре, що не зробила на повний заміс.
Швабристка
• 11 апреля в 20:53
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую! Не дуже гарні вийшли, але смачні.
Вам телефонограмма• 11 апреля в 21:56
Ответ дляШвабристка
❤️
Швабристка
• 12 апреля в 11:45
Ответ дляСиджу тихенько
Отож)
Христос воскрес! Як ваші паски, гарні вийшли?
Сиджу тихенько• 12 апреля в 14:03
Ответ дляШвабристка
Во истину воскрес!
Такое). Поднялись в духовке, но тесто все равно слишком забитое. Больше не буду по этому рецепту выпекать.
А ваши как?
Сиджу тихенько• 12 апреля в 14:04
Ответ дляШвабристка
У меня ребенок тоже говорит, что вкусные).
Швабристка
• 12 апреля в 15:42
Ответ дляСиджу тихенько
Во истину воскрес!
А ваши как?
Так само. В духовці піднялись. Після випікання сіли до того ж рівня як і при закладці. Хоч і смачні на смак, але перший і останній раз такі робила 😊