празники не помню• сегодня в 13:48

Що кажете, коли хтось напрошується в гості, а вам взагалі не до того?

Мама Карло• сегодня в 13:48
Другие планы

Детские_Будут?• сегодня в 13:49
Не сейчас, нет настроения, другие планы, давай в другой раз.
БеллаДонна• сегодня в 13:50
Позже. Сейчас не до этого
Сижуревувшоке• сегодня в 13:51
Так и говорю, извини, сейчас не до этого.
БолеИменее• сегодня в 13:52
Хворію інфекційними хворобами
Ні грама• сегодня в 13:52
Говорю собак негде закрыть
Алина-1240• сегодня в 13:57
Прости, но не дома))))или прости скоро ухожу

Гарачий Чокалад• сегодня в 14:01
Кажу ротом, що зайнята. В інший час і день приходь, чи можемо десь зустрітися на каву.
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 14:03
Так и скажите, что сейчас не до гостей, зачем что-то выдумывать...
фрау Гітта• 2 часа назад
Говорю, что мне сейчас неудобно, смогу в другой раз.
ИграйМойГормон• 2 часа назад
кажу що в мене інші плани на цей вечір
Мне без сахара• 2 часа назад
Нуууу брат мій живе у Вінниці, дзвонить він один раз і каже «їду в Київ»
Я кажу «ок, заїдеш»
Потім в цю ніч і день передумав їхати, бо неспокійна ніч і ранок були. І я кажу «я не зможу на наступні вихідні якщо що зустрітися і прийняти до себе додому, приїжджай через 2 тижні». І ту він зі своєю жінкою дзвонять, на наступні вихідні (на які я казала, що не зможу їх прийняти) «ми в Києві» я з чоловіком в шоці були…і зробили мене ще винною 😅 ну це капєц…ще наша бабуля возмущалася чого це я не взяла до себе їх на ночівлю. Оооххх 🙄
Янка-угомонись• 2 часа назад
- ’коли я буду готова прийняти гостей, скажу тобі сама’
НеВРотик• 1 час назад
Я не Дома и все дела