Магиня• 1 час назад
Яремче. На скільки днів?
Які заклади відвідати?
Бла бла бла• 1 час назад
Ми орендували житло на 2 ночі. Приїхали в суботу зранку і відразу пішли в гори, на весь день. Наступного дня трошки по місту погуляли, чани. На третій день поїхали у Франківськ, там день провели і на потяг ваечері. В самому Яремче особо немає шо робить, якщо не ходить в гори.
Магиня
• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Дякую
Магиня
• 1 час назад
Ответ дляЛорка-хлорка
Мені дня забагато
Там водоспади, музеї, гори, стежка Довбуша
Ніколи не була, тому цікаво за скільки все це можна встигнути оглянути
Ви за день все побачили?
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Ви за день все побачили?
Я була 100 разів, ще з шкільних років. Мені там вже нічого не цікаво.
Магиня
• 1 час назад
Ответ дляЛорка-хлорка
А, тоді ясно)
Магиня
• 39 минут назад
Ответ дляЛіплю вареники
Мы с дочкой за 2 дня все там обошли и больше туда не тянет
Дякую, значить так і поїду)