Грибной_Дождик• 12 апреля в 01:00
А вы бы строили отношения с мужчиной, который заикается?
Залетна Я тут• 12 апреля в 01:02
Да, если он человек хороший и Мужчина. Лучше чем пизд&&&чий и говно
Залетна Я тут• 12 апреля в 01:04
У меня арендуют недвижимость семья, муж заикается. Они классные и гармоничные, ребенок прелесть. Молодцы. Восхищаюсь
Василина Семеніч• 12 апреля в 01:16
Не знаю, наверное да. В целом спокойно отношусь к такой особенности у людей.
Love_Love_Love_• 12 апреля в 01:21
Я взагалі не розумію як критерієм побудови стосунків може бути те що хтось заікається, картавить і тд.
Бокс-орун• 12 апреля в 02:20
Важко сказати, бо є різний ступінь заїкання. Треба бути дуже закоханим, щоб переполовинити логоневроз. Часто такі люди зациклені, ображені на всіх, відлюднені, роздратовані. Їм треба підтримка і переконаність, що вони не ущербно- особливі.
Двоє слабких емоційно людей один одному не допоможуть. Треба бути сотка готовим до цього. Заїкання лікується гіпнозом у психотерапевта, хто спеціалізується на цьому. І бажання вилікуватись повинно бути на високому рівні. Чи стала б я мотивацією, треба дивитись.
Малинка• 12 апреля в 02:35
Ответ дляБокс-орун
Что за глупости? Я заикаюсь. И вот этого вот, что вы написали, нет
Стрибну в гречку• 12 апреля в 07:13
Заики заикаются только когда разговаривают, в остальном они обычные люди.
Мастер Пис• 12 апреля в 09:04
Ответ дляМалинка
а дівчина і не про вас писала. люди різні. і так, я теж зустрічала таких, як вона описує
Відкушу все що стирчить• 12 апреля в 09:14
Знаю одного, прикольный парень, женился, жена классная.