Эта_Шикарна)• 12 апреля в 05:25

А новая почта сегодня не работает? Доставки не будет ? Машины не ездят?

Мусик Пусик• 12 апреля в 09:08
Ответ дляМудрецыха мира
Ви п´яна таке нести в таке свято, чи хвора на голову? При чому тут це? Ти диви . Вся Україна не така їй.. ніхто не воює. Так прмїдь і поживи на півночі, сході та півдні .. гнилі їй хватає.
Удалено администрацией...

Мудрецыха мира• 12 апреля в 09:18
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Слухайте, я помітила, і так, я вважаю що всі повинні бути вдома, хіба критично важливі об´єкти. Мій син такод на роботу пішов . Магазин техніки. Хто їїї брати сьогодні буде. Але далі ваш висєр про регіони -то жесть. Ви хоч в таке велике свято угомоніттся .. дівата Хрисос Воскрес!!! Зі святом всіх . Нехай всі рідні будуть мати змогу побути в кругу сім´ї і без обстрілів .. нехай Бог оберігає всіх нас !
Мусик Пусик• 12 апреля в 09:24
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Щира українка• 12 апреля в 09:23
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Мусик Пусик• 12 апреля в 09:32
Ответ дляЩира українка
Удалено администрацией...
Туфли в чешуе• 12 апреля в 09:49
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Лягайте спати, у вас загострення
Голова колгоспу• 12 апреля в 09:55
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Работающие посменно тоже хотят в праздники быть с семьей .
Я за то ,чтоб в праздники делать выходной почте ,тц ,да и продуктовые магазины в праздник могут закрыться
А почта для того и работает до 21 ,чтоб работающие с понедельника по пятницу успели отправить/ получить посылку
А давайте и врачам скорой помощи, хирургам оперирующим, пожарным тоже так сделаем!

Ксерокопия ночи• 12 апреля в 09:57
Ответ дляМусик Пусик
звичайно що мають, коли діти в школі. Для вашої зручності жертвують часом з дітьми. Але це не важливо, ваша спідничка важливіша ніж їхня сім´я. Тфу, якісь діти і спідничка, вибір очевидний
Страдальцев там приковали? Не нравится? Пусть увольняются
Каяспер• 12 апреля в 10:02
Ответ дляУкраїна наше все
Робота для того щоб жити, а не жити для роботи. На жаль, в перші роки війни НП робила вихідний працівникам як раніше на Різдво, Великдень, зараз вже ні, в нас люди залізні коні.
Напевно, там є зміни і графік. + доплата за вихідні і святкові. В маркетах так є. Вигідно працювати в такі дні.
Каяспер• 12 апреля в 10:11
Ответ дляУкраїна наше все
Слово ’робота’ можна замінити на ’гроші’, з іншого погляду...
Оченьценная• 12 апреля в 10:37
Мені головне щоб Укрпошта працювала. А НП забула в якій країні вона працює зі своїми цінами.
Платье Длинное бальное• 12 апреля в 13:49
Ответ дляГолова колгоспу
Вы серьезно ставите в один ряд скорую/пожарных к почте и магазинам ?
Один из самых глупых комментариев в теме -этот ваш

А в Европе когда в воскресенье не работают Тц ,то вы думаете ,что и врачи уходят отдыхать?