Играю у края• вчера в 10:08
На що дивитись при виборі приватного садка?
Гуру троллинга• вчера в 10:12
На емоційний контакт дитини і вихователя. Не можна дитину пхати туди через силу, через сльози, це вилізе боком у здоров´ї.
ПолБатона• вчера в 10:13
Чи є там якесь приватне подвір´я, щоб діти окремо були на прогулянці.Укриття повноцінне навряд в приватному буде.Щоб групи були одного віку, а не 2- х років і 6- ти разом.
Бензопирен• вчера в 10:13
Укриття, наявність власної території з майданчиком, наявність режиму. Попитати відгуки мам у місцевих чатах. Камери та можливість слідкувати.
Всіх підсаджую• вчера в 10:20
Ответ длякураГАЛЯ
Щоб був великий і добре організований (але це не дешево).
Какой выбрали?
Интимная• вчера в 10:21
Укриття, спальні місця, власна кухня, яка кваліфікація у вихователів і сан.книжки. Ну і саме приміщення безпечне, без плісняви і т.д.
Винник• вчера в 10:47
Укрытие, воспитатели, лицензия. Чтоб не квартирник, а садик со своей площадкой.
Винник• вчера в 10:47
Ответ дляИнтимная
У большинства кейтеринг, а не своя кухня. Это нормальная сейчас практика. И в Украине и за границей.
Бабуся мороз• вчера в 11:00
Самое главное - лицензия обязательно. И лучше, когда собственное здание, а не аренда. Кухня обязательно. Своя площадка на улице, а то бывает, что водят на общую придомовую. Ну и посмотреть, как организован дневной сон, оборудование, кружки, познакомиться с воспитателем.
Цветочница• вчера в 11:08
На вартість. Бо можна мати вимоги , як до Мерседеса, а кошти тільки на Опель.
Мій старший син відвідував 3 приватних садочка. Молодша дочка - один комунальний. І комунальний я, швидше, можу комусь порадити, ніж будь-який з трьох приватних.
Форма власності не дає жодних гарантій, що вашій дитині там буде добре.
Пробуйте, дивіться, садочок - це не на все життя. Завжди можна змінити
кураГАЛЯ• вчера в 11:34
Ответ дляВсіх підсаджую
Какой выбрали?
Це я з минулого невдалого досвіду. Дитина вже давно в школі. Була пара невеликих приватних садків, але там була купа мінусів, як на мене. Сиділа з дитиною сама до 1 класу. Так вона і менше хворіла, звісно.
Оце фіфа• вчера в 11:56
Садик, частный, садику рознь. Есть трешка в доме, а есть полноценный, стационарный комплекс, как и обычные сады. Все просто для многих с выбором, при наличии мешка денег.