Аноним_1859• вчера в 12:16
У кого був досвід життя поруч із шумними сусідами
що допомогло, крім мрій про переїзд?
КликОЛЬКА• вчера в 12:18
Нічого. Жила півтора року із сусідом -наріком із Латвії) Вражень море. А ще був хлопець, який вчився грати на гітарі, жив знизу. Воно то й добре, але ти приходиш з роботи, а це бринчання нон-стоп і завивання)
Ms. При теле• вчера в 12:23
Нічого,тільки мрія про маленьку хатинку подалі від людей.
Переїзд теж не вихід,можна нарватися на ще ’кращий’ екзмпляр.Сама живу поруч з неадекватом,то тільки мрію про хатинку.
Цигарний шланг• вчера в 12:23
Пришлось использовать кухню для сна или спать с мамой в комнате. Летом на балконе.
Зажуженная Жужжа• вчера в 12:43
Купили дачу на порожній вулиці.
Але зараз вже теж тут позаселялись.
Слава Богу,тихі всі,спокійні.
Але зараз вже теж тут позаселялись.
Слава Богу,тихі всі,спокійні.
Манка Я• вчера в 14:29
Ответ дляВарена цибуля
Наскільки шумні сусіди? Діти бігають чи гулянки?
Діти бігають. З ранку до ночі, юрбою.
На прохання дати спокій - маю право у своїй квартирі. І таки має...
Але ж ні працювати, ні відпочити у сусідів не виходить(
Варена цибуля• вчера в 14:43
Ответ дляМанка Я
Діти бігають. З ранку до ночі, юрбою.
Діти виростуть трохи і буде тиша. Якого вони віку?
Манка Я• вчера в 14:45
Ответ дляВарена цибуля
7-8-9, такі вже слоненятки бігають- гупають добряче)
Чого їм в телефонах не сидиться та з приставками?)
Варена цибуля• вчера в 15:00
Ответ дляМанка Я
Дійсно. Такий вік як правило вже не носяться.
Проня_Прокоповна• вчера в 16:25
Наді мною жив 2 в 1 - алкоголік, який ремонтував взуття. У нього на вулиці був такий кіоск, але він в основному стукав тим молотком вдома.
Періодично вночі десь о 1, 2, 3 годині приходили друзі - і починались музика, голосні розмови, стрибання по полу (спеціально).
Це був досить довгий період - років 6 напевно. Ти лягаєш спати - і не знаєш, вдасться тобі заснути чи ні. Цього ідіота кинула жінка, до цього він ще й її лушперив від плач і крики дітей.
Чесно - от якби я мала зброю і знала, що мені за це нічого не буде - я б його вбила.
Поводитись тихенько він почав після того, як в черговий раз ми зателефонували до поліції і вони врешті приїхали і застали картину - о 2.00 ночі горлає музика, двері в його квартиру відчинені, а він спить.
Напевно, з ним там ’поговорили’, тому що все це припинилось. А скоро він і сам продав квартиру.
Думаю, вже здох.
Проня_Прокоповна• вчера в 16:27
Ще забула додати - жінка в нього була сирота, заступитися за неї було нікому. Думаю, що він спеціально так вибирав.
Ответ дляПроня_Прокоповна
Думаю, вже здох.
дивна ви людина. можно було з першого дня викликати. виписують невеликий штраф 100% раніше це 300грн
Проня_Прокоповна• вчера в 16:46
Ответ дляr25-1
Ви уважно читали мій допис? Там написано що ми в черговий раз зателефонували до поліції. Тобто це було постійно, але поліція не приїздила.
Ответ дляПроня_Прокоповна
дивно, до нас приїхала.
тоді вранці ідете до участку і пишите заяву про подію і що не приїхали. У них трекер в авто, вони не зможуть сказати що приїзжали і тп. Пару премій знімуть і самі приїдуть.
Проня_Прокоповна• сегодня в 09:29
Ответ дляr25-1
дивно, до нас приїхала.
Заяв ми точно не писали. Але то вже справа минула.