Пи Пи Пилюля• сегодня в 15:24
Орбан проиграл. Что дальше?
Как считаете нам дадут теперь 90 миллиардов? Орбан все. Теперь Венгрия будет поддерживать Украину? Очень переживаю.
Ответ дляЗдохниПуйло
Тобто, потрібно віддати кусок території, щоб вони просунились і могли вбивати ще більше людей у глибині області? Ви така турботлива*, прям продумали все. То ви про турботу до фєдєрастів чи про кого? Розкажіть хід ваших думок. Ви пропонуєте їм заглибитись, щоб там зробили плацдарм і могли вбивати більш прицільно і діставати туди куди не могли, чи чим ви керуєтесь коли пропонуєте віддати території?
Росіяни коли вивільнять війська зможуть наступати вглиб через Придністров´я або через Литву і Латвію.
Маска-0b9f• сегодня в 16:29
Ответ дляcoch100
Не мешайте людям, они уже космос осваивают.
Пингвинов и арабов уже защитили,теперь за космос возьмутся?
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:30
Ответ дляlilul990
Не залякуйте, ок, ми тут 5 рік лякані, поки ви на виплатах нам тут лякалки строчите
Ответ дляЗдохниПуйло
Я якось розберусь. А ви не розкидуйтесь землями і не залякуйте нас. Така щедра, віддати, щоб ці мразі заглибились
При чому тут залякування? Території і так втрачені, даже якшо ви там ще живете. Немає норм укріплень, немає добровольців, є корупція і крадівництво. Все це в сумі і так призведе до фактичної втрати територій
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:31
Ответ дляlilul990
За три хати і дві людини нема смислу класти цілі бригади. Хто житиме на територіях, якшо всі умруть?
Якось ви сьогодні так незамасковано вирішили залякувати. А ви де знаходитесь, можна поцікавитись? Кажуть виплати хочуть знімати, краще про це потурбуйтесь, мову вчіть
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:32
Ответ дляlilul990
Ви такі лякані як і жителі Великобританії.
Не переводьте буковки своїм залякуванням, воно вже як пердяччя у повітрі
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:33
Ответ дляlilul990
Вам з Європи видніше, от зараз подзвоню сину і скажу, щоб бігом здавався, бо тьотка на виплатах тут краще знає, боїться, що раптом війна закінчиться, а вона ще мову не вивчила і прийдеться мити дупи німцям
Ответ дляЗдохниПуйло
У мене за тиждень мінус 5 знайомих на харківському напрямку. Шо мені ваш син. Він погоди не зробить
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:35
Ответ дляlilul990
Та ви що, то тепер здати територію і бігти за рашистьким паспортом?
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:38
Ответ дляlilul990
Пробувати зберегти живих. Дуже великі демографічні втрати
Як самезберегти? Здати територію і тоді війна закінчиться? Я не можу знайти логіку.
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• сегодня в 16:39
Ответ дляЗ горіха зерня
Может разблокируют кредит. Остальное увы.
Географическое положение России не изменится.Кто бы украинцам сообщил это очевидное невероятное
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:39
Ответ дляlilul990
Ідіть воюйте за свою землю, якшо вам не всьо равно. Але ж ви не хочете. Це має зробити хтось а не ви
А ви ж у Польші збираєтесь жити, там воювати будете?
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:40
Ответ дляlilul990
Росіяни і так все заберуть а там де не заберуть - зроблять життя нестерпним. Вас ніхто від цього не захистить
То де логіка? Якщо віддамо- то зроблять життя нестерпним, ви ж самі написали, а тепер розкидаєтесь щоб віддати. Віддайте мені свою квартиру
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:41
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
То ви перша в черзі за орликом?
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:43
Ответ дляlilul990
Буданов краще знає. Він у переговорній групі
Я зараз не из Будановим переписуюсь, а з вами. То ви готові стати кацапкою і воювати за неї?
Ответ дляЗдохниПуйло
То ви перша в черзі за орликом?
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:44
Ответ дляlilul990
Вооруженіє і так вже майже повністю власне, боєприпаси, якісь дрони. Танки в позиційній війні не треба, як і багато чого іншого через шо рейнметал біситься.
Хоть сирський там і намагався по замовленню керівництва ізобразіть наступальні дії але грошей на них ніхто не дасть
Ви мені плакальщицю нагадуєте, тих, яких нанімали за гроші оплакувати мерців, один в один, ниєте в кожній темі
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:45
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
А чого ви ще на підорашці? Ну через Польшу і на болота, а там свого в есвеошникі і на ладі по болотах рассєкать?
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:50
Ответ дляlilul990
Вже попробували удари по інфраструктурі, попробували перенести війну на територію Росії, попробували удари вглиб, попробували удари по Криму.
Усі можливі варіанти вичерпано. Росія має дійти до кондиції без нашої участі
То здрисніть назад у Європу
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:50
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:53
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• сегодня в 16:56
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
У вас є тема, як українців з Сумщини вивезли на підорашку, чому ви ще не досі там? Могли б уже перекочувати до своїх