Капітанша• вчера в 15:40
Кінець червня-початок липня, в Європі десь буде море як парне молоко?
Іспанія, Італія, Греція? Чи не мріяти навіть?
Отжигающая• вчера в 15:42
Ионическое море будет уже очень теплое. Но ,я не знаю, сколько градусов ’парное молоко’
Смайликівна• вчера в 15:47
Минулого року були в Туреччині 18 червня то вводу була 24-25 градусів. На Кіпрі перший тиждень червня колись теж не вилазили з води
Білочкой назви• вчера в 15:57
А просто теплої води вам недостатньо? +24-+25 - і в воду заходиш вже без ’мурах’ на шкірі. Вам не підійде?
Капітанша
• вчера в 16:05
Ответ дляБілочкой назви
Може і підійде, просто дуже напрягають дитячі сині губи)))
Невловимий Джо• вчера в 16:45
Ответ дляКапітанша
то поміняйте до них ставлення, дітям добре от і добре)
Капітанша
• вчера в 17:10
Ответ дляЗамулена ріка
Кіпр, завжди їздимо в цей період.
Вже і квитки купили на 22 червня.
Супер, дякую!
Тантрический кекс• вчера в 18:55
И Испании-тас всегда на океане максимум 22. Средиземное чуть теплее