Я такая наивная• вчера в 21:15

У Вас теж така свекруха?

У Вас теж діти свекрухи в дитинстві (за її словами та свекра) ніколи не кричали, не псували нічого, мало не з пеленок їли усю можливу їжу, рано говорили, ходили, були максимально самостійні. Аж вже вуха в´януть вибачте, цей п***ьож слухати. Донька ще не розуміє значення їх слів, але мене це бісить, але хамити не хочу. Ще в порівняння іноді йдуть якогось чорта сусідські діти. Якщо щось, то в мене нормальна середньостатистична дитина, без відставання в розвитку і т.д., звісно по їх мірках "нечемна", бо сміє вести себе, як маленька дитина (десь щось зламати, кудись залізти, поплакати, повередувати). Дитині 1.5 роки, ми з ними не живемо, якщо шось і від них не залежимо, бо зараз ще налетять. Порадниці, які пройшли такі ж чи схожі ситуації: як Ви з них виходили і що б порадили?
автор Я такая наивная • вчера в 22:36
Ответ дляПампушОК
Ну невістка, чуда кістка. Пожалійте бабу, яка не самореалізувалась в житті і єдине, що може це вкусити невістку.
Ну такі вони.
Вже чекаю недочекаюсь, коли її донька вийде заміж і народить їм правильних внуків) і трохи може від моєї сімї відстануть)

ПампушОК• вчера в 22:43
Ответ дляЯ такая наивная
Можете не чекати, я доросла тьотя теж ображалась на свою свекруху. Стільки сил і здоров´я вона в мене забрала, а потім просто забила величезний буй і це було правильне рішення. А ще краще, якщо вона неадекватна нахер і ніякого спілкування - найкращий варіант.
Давно без алко• вчера в 22:55
Ответ дляКуда ж без меня
О, это прощупывание, продавливание границ. Дальше будет больше. Моя мать так периодически мою дочку подростка дёргает. Типа в шутку ущипнуть, тыкнуть в живот, в бока пальцами и хихикать при этом. Дочка вообще не тактильная, не любит, когда к ней прикасаются. Я, мама, её не трогаю. Очень редко могу только обнять, когда она сама этого хочет. А бабушка просто издевается, это какой-то садизм...
Дочка просит так не делать, та смеётся и продолжает. Начинает нервничать, психовать, бабушка продолжает. Потом выдаёт претензии, какой невоспитанный и ненормальный ребёнок...
Да, она тоже смеётся.