Шкала Радощів• 15 апреля в 12:28
Чому я з одними людьми можу говорити вільно, а поруч з іншими починаю
слідкувати за кожним словом і навіть голос міняється?
іронічна антитеза• 15 апреля в 12:34
Ответ дляВідкушу все що стирчить
чуєте свій страх, комплекси, низьку самооцінку
100%
Хвігура мічти• 15 апреля в 13:17
Не ваши люди, энергетически не подходят . Избегаю таких людей, если это не по работе, не на моей волне, сразу пока
Мульйонерша• 15 апреля в 14:11
Ви відчуваєте хто з вами на одній хвилі, хто зрозуміє вас, розділяє погляди, з ким безпечно говорити.
В іншому випадку організм сигналить вам, що ця людина агресивно налаштована щодо вас на підсвідомому рівні, що не зрозуміє вас і ви підбираєте слова, щоб ненароком не виник конфлікт чи непорозуміння.Енергетично домінує над вами і ви стискаєтесь.
Якщо маєте таку чутливість, слід прислухатися до організму і оточувати себе відповідним оточенням.
Якщо це страх перед аудиторією, наприклад, і вам потрібно виступити, то цей страх пропрацьовується, з кожним разом буде легше.
Така бойова Я• 15 апреля в 16:05
Або тіло відчуває пасивну агресію, а мозок поки що це не зафіксував, тому таке відчуття