Прикуси Язика• 15 апреля в 15:38

навіяло тонометром

мама не коригує тиск, обманює що постійно п´є ліки (п´є ситуативно), в пам´яті тонометра бачу там 160-95, 150/90, каже що це її робоче (тут рукаліцо). і думаю я - от не жалко їй мене? чому б не слідкувати за здоров´ям своїм? недайбох шандарахне щось, хто її гледіти буде, якщо я працюю? як донести? розказую, привожу приклади - ніхт, киває і робить своє. важить доречі 95 кг при рості 163. ви змирилися, що батьки безвідповідальні?
ОбережнаЯ• 15 апреля в 15:39
Она взрослый человек и вправе делать с собой что хочет

автор Прикуси Язика • 15 апреля в 15:39
Ответ дляОбережнаЯ
так то воно так, але догляд мені забезпечувати
ОбережнаЯ• 15 апреля в 15:40
Ответ дляПрикуси Язика
Это уже ваше решение, вы не обязаны
Радуга-дуга• 15 апреля в 15:41
Это их выбор. Нашей маман мы с сестрой озвучили просто: забила хер на свое здоровье? Лечится не хочешь? Если что произойдет, тебя ждёт дом престарелых. Никто свою жизнь менять в семье не будет. Ты не одна в семье.
Сначала шок, потом слезы, потом взялась за лечение. Гипертоник с многолетним стажем.
Напланетянка• 15 апреля в 15:40
Моя мама стабильно на постоянной основе пьет, слава богу ответственна в этом плане. Но она и плохо себя чувствует когда давление, ваша наверное хорошо себя чувствует?
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 15:42
Ответ дляОбережнаЯ
Это уже ваше решение, вы не обязаны
та буду, куди я дінуся
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 15:43
Ответ дляРадуга-дуга
казала, приводила доводи, перспективи, давила на жалість, пропонувала дієтолога та лікаря - ніхт

автор Прикуси Язика • 15 апреля в 15:44
Ответ дляНапланетянка
мабуть гарно, бо в пам´яті тонометра 120/80 я не бачила
маска Ілона• 15 апреля в 15:45
Батьку колись участкова терапевт сказала, що 140 для його віку нормально. Закінчилось все інсультом. Нічого не вдієш.
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 15:47
Ответ длямаска Ілона
ну от як так? як лікарка могла таке сказати?
Воленс-неволенс• 15 апреля в 16:01
Ответ дляПрикуси Язика
Розумію вашу тривогу. Маю таку ж маму, скільки просила берегтись та слідкувати за здоров’ям, та де там все було по барабану . Зараз їй 81,вимагає лікуйте та кружіть бо це ваш обов’язок.
До речі , я автор теми про тонометри.
Слава Українi• 15 апреля в 16:04
Весь час питаю, чи п´є ліки. Але моя вже п´є. Тут знайомі розповідають, що батьки приїжджають на вечірки в Київ, повипивати трохи з друзями, а у нас вечірки зі швидкою та укольчиками. Після цього стала пити...
Вага, до речі, теж 95 при 163, але вже хоч трози ск нула, бо було 108
маска Ілона• 15 апреля в 16:09
Ответ дляПрикуси Язика
Отак. Ще й зав.відділенням. Така у віці дама, яка краще всіх все знає. Я бачила ці рекомендації не тільки від неї, це якась старовинна маячня з 60-70х від ’кращої в світі медицини ссср’, що підвищення тиску з віком це норма. ’Головне, що ви добре себе почуваєте’, ага.
Слава Українi• 15 апреля в 16:17
Ответ длямаска Ілона
На жіль, гіпертоніки мають меншу тривалість життя...
Є у родичів дідусь, живе в селі, все життя трудиться, фізично активний, гіпотонік. Йому вже 97 років і, дай Бог йому ще здоров´я і довгих років.
А зайва вага + гіпертонія - не найкращі умови для цього.
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 16:19
Ответ дляВоленс-неволенс
До речі , я автор теми про тонометри.
жму руку, колего) тримайтеся
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 16:21
Ответ дляСлава Українi
моя каже що сік буряка допомогає((( вагу вважає нормальною, бо схудла, колись (15-20 років тому) було 112. я все розумію - розвага для пенсіонера - це смачно поїсти, але блін...
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 16:22
Ответ длямаска Ілона
ну от і моя каже - то робочий тиск!
автор Прикуси Язика • 15 апреля в 16:28
Ответ дляСлава Українi
отож, не можу донести
Слава Українi• 15 апреля в 20:04
Ответ дляПрикуси Язика
отож, не можу донести
Мою трохи попустило, коли знайома її років і сильно зайвою вагою померла від інсульту. Ще й лікар сказав, що поки не скине вагу, він операцію на коліні робити не буде, а ходити вона вже майже не могла.
Схудла до 95, зробили операцію, планово треба вийти на 80 кг, але навіть до 90 ще далеко.

автор Прикуси Язика • 15 апреля в 20:54
Ответ дляСлава Українi
ех, нехай буде здорова!