аромат Жука• 15 апреля в 16:40

Найбільша помилка в житті - злякатися коли доля дає шанс

Згідні з цим чи ні?
У вас таке було?
Доктор Варвар• 15 апреля в 16:40
Знов будемо Германію обговорювати?

So_so• 15 апреля в 16:41
Не согласна. Это всё самообман, обычно с целью оправдывать своё безделие.
Донька подруги• 15 апреля в 16:41
Ви зробили те, шо вам було зручно. І зараз продовжуєте це робити.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:41
Ответ дляSo_so
Чому? Буває таке що людина лякається і не йде далі. Це лінь? Це безділоя?
графиняВишенка• 15 апреля в 16:42
Ні, не згодна. Розумна обережність завжди плюс.

Просто коли хтось ризикнув і виграв, потім бігає і на кожному кроці кричить, який він сміливий молодець. А той, хто ризикнув і програв, і не голосить, і до його досвіду не приглядаються.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:42
Ответ дляДоктор Варвар
Знов будемо Германію обговорювати?
Ну пише тут одна. То ви вже в кожній темі будете підозрювати всіх? Ні, я не вона
Доктор Варвар• 15 апреля в 16:43
Ответ дляаромат Жука
Це лише вибір і навіть якщо він був помилковим, то вчіться нарешті і йдіть далі

Соня-сонятко• 15 апреля в 16:44
Да в 19 году на выборах но увы
ОливьЕЖечка• 15 апреля в 16:44
А як точно розглядіти, що то шанс, а не омана?
Я вірю, що нема шансів. Люди своїми руками роблять свою долю.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:44
Ответ дляграфиняВишенка

Отож. Про успішний успіх всі кричать, а про невдачі всі мовчать. Так закладено в нашій культурі. Бо не люблять лузерів. Але їхній би досвід став на користь іншим
Доктор Варвар• 15 апреля в 16:44
Ответ дляОливьЕЖечка
Не роблять. Це ілюзія.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:45
Ответ дляОливьЕЖечка
Це теж правильно. Омана а не шанс. От як розгледіти? Тільки попробувати
Доктор Варвар• 15 апреля в 16:46
Ответ дляаромат Жука
Чого раптом мовчать? Мадам щодня, десятками строчить теми про Германію. Теми все пропало регулярні
Небоброїдка• 15 апреля в 16:46
Ответ дляаромат Жука
згодна, коли пропонували посаду - ніхто не погоджувався з відділу - боялися, а мені вже в кінці запропонували - я погодилася і все ок було
младокошкина• 15 апреля в 16:46
Это глюк работы психики, что не сделай, всегда будет казаться, что многое не сделал
Пухнасті штани• 15 апреля в 16:47
У мене зараз така ситуація.
Буквально місяць назад промайнула думка що треба міняти. І от доля сама мені в руки дає шанс. А я чи то боюся перемін, чи то дійсно обережно ставлюся до варіантів. Чи то боюся покинути синицю в руках заради журавля в небі.
ЧукИГеки• 15 апреля в 16:47
Ну только если знать исход во всех паралельных реальностях. Я их не знаю, поэтому с вашим утверждением не согласна.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:48
Ответ дляДоктор Варвар
Я маю на увазі блогери як для прикладу
Все напваки• 15 апреля в 16:48
Ответ дляаромат Жука
ну какой шанс, например ?
не в этой стране

автор аромат Жука • 15 апреля в 16:49
Ответ дляПухнасті штани
У мене зараз така ситуація.
Отож, як перебороти цей страх? Як знати що то вірне рішення?
Десь так, але...• 15 апреля в 16:49
Было, шанс упустила. Его больше не будет.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:50
Ответ дляВсе напваки
ну какой шанс, например ?
не в этой стране
У всьому, відносини, робота і інше
Крошечка-хаврошечка• 15 апреля в 16:50
Да, потерял женщину мечты, которая сама меня нашла
Вместо карьеры и денег выбрал мечту (спойлер ничего не вышло)
Был ранним инвестором в крипту, но в семье случилась онкология и пришлось все за копейки продавать (планировал долго держать)
Зараз все скажу• 15 апреля в 16:50
Ответ дляSo_so
Тоже не согласна. Была возможность поменять род деятельности, не поменяла, потому что все было отично, не было смысла менять. Сейчас не то, чтобы жалею, но думаю, надо было таки переходить. В чем мое безделие?
Силиконочка• 15 апреля в 16:50
Ні. Шанс не працює. Це про слоти/фріспіни, там шукайте.
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:50
Ответ дляДесь так, але...
Цікаво. Поділитеся?
автор аромат Жука • 15 апреля в 16:51
Ответ дляЗараз все скажу
Це просто ваше рішення. Просто через страх міняти щось ви затормозили
Доктор Варвар• 15 апреля в 16:52
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Жінка жива?
Файна дівка• 15 апреля в 16:53
Ответ дляаромат Жука
Та ты ж вроде не из пугливых.Вон и замуж вышла и ребенка родила.И дома сидишь,баклуши бьешь,мужа не боишься,что не работаешь.Другая бы уже как метла летела на работу,а она тут лапшу всем на уши вешает.Не стыдно?
З бісиками• 15 апреля в 16:53
Не верю в потерянные шансы. Значит это не мой шанс.