Поторописька• 15 апреля в 20:29

Є 2 тижні відпустки з дітьми. Встигну в двох місцях відпочити? Чи знущання?

Знущання над дітьми?
Я думала полетіти у Францію на лазурний берег
А звідти на інший тиждень в Іспанію в Салоу(там все поруч)
Бо відпустка раз в рік
І хотілось ніби побувати ще десь крім однієї точки?
автор Поторописька • 15 апреля в 20:30
Як вам ідея?
Дурна чи варта уваги
Я живу в Україні і сама ось ця дорога до аеропорту виснажує

Колишня муза• 15 апреля в 20:31
Побувайте ще на Марсі
Звідки ми знаємо які у вас діти і скільки їх, я б своїх на лазурку точно не тащила, що їм там робити в 5 років?
Тирамісу на терасі• 15 апреля в 20:31
Ответ дляПоторописька
Як вам ідея?
Дурна чи варта уваги
жЫрновато
автор Поторописька • 15 апреля в 20:32
Дітям 4 роки 10 та 14
Ще є бабуся яка постійно з нами їздить
Беру її з собою, сама мріяла завжди поїздити
Эт вернячОк• 15 апреля в 20:32
А сколько детям?
Шкварочка• 15 апреля в 20:32
Нормально, мы в Азии тоже летаем из локации в локацию, не сидим на мест неделями. По Европе машиной
автор Поторописька • 15 апреля в 20:32
Ответ дляКолишня муза
Побувайте ще на Марсі
А хіба там погано? Всі кого не питала всім подобається там море

Колишня муза• 15 апреля в 20:33
Ответ дляПоторописька
Дітям 4 роки 10 та 14
Ще є бабуся яка постійно з нами їздить
А на чому ви поїдете і звідки?
автор Поторописька • 15 апреля в 20:33
Ответ дляШкварочка
Я без машини
Лише таксі/автобус/-літак
Колишня муза• 15 апреля в 20:33
Ответ дляПоторописька
Море багато де, я вас запитала на чому ви будете пересуватися?
Балаболка• 15 апреля в 20:35
Ответ дляПоторописька
Дітям 4 роки 10 та 14
Ще є бабуся яка постійно з нами їздить
Берите отца детей
Колишня муза• 15 апреля в 20:36
Ответ дляПоторописька
Я без машини
Лише таксі/автобус/-літак
Ахаха
Провальний троль. На лазурці на вашу араву викликати таксі щоб доїхати до пляжу ще той квест. Лежак ще 45-50 € з людини, тобто чисто доїхати і полежати на пляжі вам вийде 300€ ну і ще 200 щоб там поїсти/ попити.
Або трольте нормально, або їдьте в Туреччину в готель для дітей.
Тут как тут• 15 апреля в 20:36
Ответ дляПоторописька
Дітям 4 роки 10 та 14
Ще є бабуся яка постійно з нами їздить
Езжайте смело. Тем более, что бабушка на подстраховке. Хорошего отдыха!
Балаболка• 15 апреля в 20:37
Дорога из Украины тяжёлая,уже двое суток выпадают: пожалейте детей и бабушку. Летите в одну страну на 12 дней
Шкала Радощів• 15 апреля в 20:37
Ответ дляПоторописька
Я без машини
Лише таксі/автобус/-літак
Нормально, їдьте.
Коли ми всією родиною мандрували, теж любили складні маршрути складати, намагалися по дорозі на відпочинок ще якесь нове місто побачити.
На Тенеріфе жили декілька днів на півдні, а потім- на півночі.
Балаболка• 15 апреля в 20:38
Ответ дляШкала Радощів
Нормально, їдьте.
С тремя детьми и бабушкой?
Эт вернячОк• 15 апреля в 20:38
Ответ дляПоторописька
Дітям 4 роки 10 та 14
Ще є бабуся яка постійно з нами їздить
О не, зачем этот кипиш со сборами и дорогой. Еще и до аэропорта добраться из Украины надо в рамках этих 2 недель
Шкала Радощів• 15 апреля в 20:38
Ответ дляБалаболка
С тремя детьми и бабушкой?
Яка різниця? Старшій дитині- 14, майже доросла.
фан L.O.S.T.• 15 апреля в 20:39
Я б вибрала одну локацію, без переїздів. Власне, так і роблю, відпочиваю два тижні. Звичайно, по місцю подорожую, недалеко

Латексне альтер ЕГО• 15 апреля в 20:39
Ответ дляКолишня муза
Ахаха
Там есть городской бесплатный пляж, отель можно снять в пешей доступности
Балаболка• 15 апреля в 20:40
Ответ дляШкала Радощів
Большая разница, баулы таскать туда/ сюда. Вы из Украины ездили на отдых последние годы?
автор Поторописька • 15 апреля в 20:40
Ответ дляКолишня муза
Ахаха
Та ви що я думала що там все поруч як в Туреччині, 1-я лінія, виходиш з готелю і на морі
Латексне альтер ЕГО• 15 апреля в 20:41
Мы раньше ездили на своём авто за три недели много стран , кучу пляжей, но вы можете на месте арендовать авто
фан L.O.S.T.• 15 апреля в 20:42
Ответ дляПоторописька
Ну і таке є)) чи ви не знаєте, де ваш готель знаходиться?)
Колишня муза• 15 апреля в 20:42
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І ця вся арава буде лежати на покривалі і тащити з собою по 5 парасольок, сумки, морозилки і тд не знаючи чи там буде місце чи ні ну і холодне море, а ще цікаво де є зараз до літа 2 тижні канікул?
Червона рута• 15 апреля в 20:44
Ми завжди так подорожуємо - 2-3 дні в одному місці, а далі їдемо в інше на машині або громадським транспортом. Але ми за активний відпочинок, день на пляжі - це не для мене
Шкала Радощів• 15 апреля в 20:44
Ответ дляБалаболка
Так, їздила. Без чоловіка, на відміну від попередніх поїздок.
Инста_Богиня• 15 апреля в 20:45
Ответ дляКолишня муза
Ахаха
На Лазурке прекрасно можно полежать на пляже на собственной подстилке без всяких лежаков. А также там прекрасно ездят автобусы.
Балаболка• 15 апреля в 20:45
Ответ дляШкала Радощів
Ещё раз спрошу: с тремя детьми?
Колишня муза• 15 апреля в 20:47
Ответ дляИнста_Богиня
Прекраснєй нєкуда на гальці на підстилці і зі всією аравою, особливо, буде бабця щаслива під палючим сонцем