Горня капучіно• 15 апреля в 23:06
Какую причину увольнения назвать?
Свисток ля-минор• 15 апреля в 23:10
В заяві? Діти є? Найпростіше переїзд, а потім передумали переїжджати. Мають звільнити в день подання заяви
ДолькиКабана• 16 апреля в 09:54
Ответ дляСвисток ля-минор
Звільнення у зв´язку з переїздом (ст. 38 КЗпП України) дозволяє розірвати трудовий договір у бажаний термін без двотижневого відпрацювання, якщо поважна причина документально підтверджена. Доказами є: відмітка про зняття з реєстрації, довідка про реєстрацію на новому місці, договір оренди житла в іншому місті, квитки або запрошення на роботу.
Свисток ля-минор• 16 апреля в 22:55
Ответ дляДолькиКабана
Мінімум квиток, його потім можна здати.
Ще є варіант не вийти на роботу. В військовий час заборонено звільняти за прогули і відділ кадрів буде бігати за вами, щоб ви написали їм заяву