Анонім Завгосп• 16 апреля в 00:11

Мобілізація. Що придумають?

Як думаєте, що придумають, щоб ухилянтів всіх знайти? Грозяться, що візьмуться за 2 млн. чоловіків.
Не любовница• 16 апреля в 14:20
Ответ дляКрию матом страшно
Война идёт, идёт и мобилизация. Что придумывпть
Могилізація

Кукарачка• 16 апреля в 14:28
Ответ дляСлобожаночка
Они должны только своим маме и папе
... як чотрижди ухилянт-піськограй
Хочу в БАНю• 16 апреля в 15:12
Ответ дляБорисфенка
Не факт.
Моїм до 60 вже близько.
Тень льва• 16 апреля в 15:22
Пошли они найух
Тень льва• 16 апреля в 15:23
Ответ дляКрию матом страшно
У вас нет родственников мужского пола?
Тень льва• 16 апреля в 15:24
Ответ дляБорисфенка
Не почнуть. І добровольці, і мобілізовані - воюють до кінця війни. Відпускають додому безногих і по віку, старше 60 років.
И после войны их не отпустят
Тень льва• 16 апреля в 15:24
Ответ дляИщу Аленя
Воевать будут все. Мамины корзиночки им придется идти на фронт. Вопрос времени, правильно делает президент.
Удалено администрацией...

БоХатая• 16 апреля в 15:28
Ответ дляСанта Барбара
Уже придумали. Сократили болезни для получения групп инвалидности. Мой муж был инвалидном с 40 лет, в 52 вдруг выздоровел. Количество лекарств не уменьшилось, диагноз не изменился, добавился диабет, но уже не инвалид
Диабет бывает разный. У меня двое знакомых, молодой и возрастной, непризывные и выездные. Кому вы рассказываете
Санта Барбара• 16 апреля в 15:29
Ответ дляБоХатая
Зрение тоже бывает разное. В моем посте написано «добавился диабет». Я не писала что группа была по диабету. Основной диагноз - кардиология.
Тень льва• 16 апреля в 15:38
Ответ дляДаха-сваха
так, не зупинить, але може зменшити.
Нашого знайомого мобілізували ось так примусово і зараз він офіцер в штрафному батальйоні, куди звозять ЗСЧ. Ото вони навоюють(

Але людям, яким є що втрачати, подумають чи варто це робити. Це складний вибір насправді. Добре, якщо після війни всім оголосять амністію.
Дуже складный выбор
Лучше ж быть безвести
Не любовница• 16 апреля в 15:46
Ответ дляДаха-сваха
так, не зупинить, але може зменшити.

Удалено администрацией...
Даха-сваха• 16 апреля в 15:48
Ответ дляТень льва
Дуже складный выбор
Лучше ж быть безвести
оцінюють за яких умов шанси опинитись на передовій вищі. Якщо тікати з окопів, то так, а якщо з тилової частини, то може і не варто.
Даха-сваха• 16 апреля в 15:53
Ответ дляНе любовница
Удалено администрацией...
на те закінчиться війна чи ні, ніяк не впливає вибір українців.
Щоб цей поїхавший дегенерат погодився зупинити війну треба геть інші умови, а не просто віддати Донбас.
Тень льва• 16 апреля в 15:57
Ответ дляДаха-сваха
Варто, переведут и на фронт со временем
Не любовница• 16 апреля в 16:20
Ответ дляДаха-сваха
Можна подумати,нам з вами відомі всі кулуарні домовленості. Наші такі ж поїхавші,повернуті на грошах. Люди для них-це сміття. Тому нехай кожен рятує своє життя як може.
Брюнетка в Мармеладе• 16 апреля в 16:38
Ответ дляИщу Аленя
Ага, конечно... ищи Аленя...
Слобожаночка• 16 апреля в 16:45
Ответ дляИщу Аленя
Читайте конституцию
Она ж на паузе
Блакитне небо• 16 апреля в 17:44
Ответ дляИщу Аленя
Правильно, я не сумніваюся, що вам прийдеться піти
дожену і ощасливлю• 16 апреля в 18:02
Ответ дляГрушки-яблочки
На даний момент місця всім витсачає
Посадять разом з кацапськими полоненими. Кацапи наших там добьють. Бо кацапів чіпати неможна, а на наших буде насрати.

МамОмужа• 16 апреля в 18:10
Жоны тэцэкашников напряглись
МамОмужа• 16 апреля в 18:14
Тупость стада конечно зашкаливает
Скорая помощь• 16 апреля в 18:15
Ответ дляНаташа_32
ТРУДОВЫЕ ЛАГЕРЯ!
ну.. он уже махають трудовою повинністю.
Планшетница• 16 апреля в 18:23
Ответ дляИщу Аленя
Где служит Квартал 95?
Подскажите пожалуйста
Планшетница• 16 апреля в 18:26
Ответ дляПотужна махіна
Президент правильно сделает если перестанет убивать собственный народ
Он собственный народ не убивает. Он даже закон принял об уголовке за оскорбление еврееев, не украинцев.
Планшетница• 16 апреля в 18:28
Ответ дляИщу Аленя
Мужчины которые являются гражданами Украины обязаны выполнять свой конституционный долг
Миндич уже выполнил?
Притула?
Стерненко?
Иванов-Петров?
Может Ермак его выполнил?
Блакитне небо• 16 апреля в 18:45
Ответ дляПланшетница
Где служит Квартал 95?
Подскажите пожалуйста
В Іспанії
Блакитне небо• 16 апреля в 18:46
Ответ дляИщу Аленя
Так Конституція на паузі
Крию матом страшно• 16 апреля в 19:00
Ответ дляТень льва
Удалено администрацией...
Леся Українка• 16 апреля в 19:38
Ответ дляМальчижка
Нехай будують в´язниці для 300+ тисяч. Вже зізналися, що рівень не впав. Ніякі їх трекінги та інша маячня не працює з тими, хто хоче жити.
Какие 300 тыс, 700 тыс уже
Видящие_помогите• 16 апреля в 19:54
Ответ дляЛеся Українка
Какие 300 тыс, 700 тыс уже
Не може бути такого. Партнери стверджують, що у нас професійна армія високомотивованих добровольців. Усі б´ють копитом і рвуться у бій.