Барабасиха• 16 апреля в 19:35
Хто залишився через чоловіка, сімю
Чи не бачите ви в цьому жертву свою?
Особливо, якщо б ви хотіли виїхати, але чоловік не виїзний
чи батьки не хочуть виїжджати, чи діти
Весела бджілка• 16 апреля в 19:50
Ответ дляSo_so
Да что Вы будете делать в Германии? Язык не выучить, рабочая виза Вам не светит, квартиру не сдадут, лежать грязная жирная под забором лагеря и писать посты про красоту Германии?
В любой стране (и в Украине тоже) нужны мозги, трудолюбие, желание изменить жизнь к лучшему.
’Жирна’ у Німеччині ще можна зрозуміти, з голоду там точно не помреш, а чому ’брудна’? Вважаєте, на миючі коштів не вистачить? Так ви помиляєтеся.
А тепер давайте спрогнозуємо що буде у цієї самої жінки в Україні: за вашою логікою, буде сидіти у підвалі худа, голодна, брудна і лаятися з чоловіком підспідничником. Худа, голодна і брудна, бо на 20 тис середньої зпл не наїсишся, не набереш вагу і не намиєшся з цінами на миючі, воду і електрику)
Мона Лиза• 16 апреля в 19:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Автор, я только сегодня об этом думала после очередной балистики, и знаете я жалею, надо было выезжать 4 года назад уже бы и язык выучила и освоилась в другой стране, осталась ради мужа, но у нас нет детей, за это время отношения подпортились, и он мне знаете что сказал, а я тебя не просил оставаться ты сама сделала такой выбор, так что скорее всего вашу жертвую никто не оценит.
Уезжайте сейчас, это не человек, а сволочь
Фантазерша• 16 апреля в 19:52
Ответ дляБарабасиха
в мене така ж ситуація. але дочка старша
Моя бы воля я бы на другой континент отсюда свинтила...я не вывожу... и тут я реально в роли жертвы обстоятельств, бесит что я хочу, готова, но...от меня не все зависит...И очень очень злюсь на мужа, что он не слушал меня!! Я 18 февраля!!! просила уехать в гости к его родне на недельку в Кишинев...18!!! у меня очень развито 6е чувство..Он сказал нет. Потом как только началось все, он как и все заливал про 2-3 недели. Я не выдержала, уехала в первых числах марта, боялась. И было много разных вариантов приехать ему к нам тогда, но нет, как же, работа! бл..ть...работа...по которой уже 5 раз прилетало... Отношения испортились сейчас очень, потому что я его виню в том, что мы сейчас тут и дочка ночами бегает в укрытие с нами... И понимаю, что ну разведусь...дальше что...у дочки самый пик переходного, я боюсь даже заикнуться о том, что давай выезжать, ей не 9ть, на руки не возьмешь, за руку не потащишь...
Забагаловка• 16 апреля в 19:53
Ответ дляБарабасиха
я питаю про варіант, коли жінка вроді би хоче поїхати, але причина в тому, що не може когось залишити
Жінка вже зробила вибір, сидіти де сидить. Хто хотів-поїхали.
Ответ дляВесела бджілка
Я конкретно об авторе. Она дома в Киеве, не работает, не моется, не убирает, не готовит, забила на дочь, писала, что сейчас ей не до дочери, проклинает мужа и верит, что в Германии земля обетованная.
Барабасиха
• 16 апреля в 19:54
Ответ дляФантазерша
з чоловіком в мене аналогічна ситуація. Немає броні. все щось чекає.
обговорювали варіанти зробити бронь. і на питання, чи він виїде, якщо буде бронь, сказав ’а чого вже виїжджати, якщо є бронь’
Весела бджілка• 16 апреля в 19:54
Ответ дляSo_so
Так а з чого ви взяли, що в Німеччині було б те саме?
Барабасиха
• 16 апреля в 19:55
Ответ дляSo_so
звідки во про мене взяли таку єрунду.
ну взагалі нічого не вгадали
Фантазерша• 16 апреля в 19:56
Ответ дляБарабасиха
у моего была возможность официально выехать за границу в командировку...и не вернутся...и он ею не воспользовался!! я в ах..ре с кем я живу, честно...
Ответ дляВесела бджілка
Потому что автор была в Германии и там была таким же несчастьем как и здесь, везде её обманывали, потому и назад приехала. И сама она это понимает, но лёжа на диване очень удобно во всем винить мужа (который работает, её содержит, готовит итд).
Барабасиха
• 16 апреля в 20:03
Ответ дляSo_so
я взагалі ніколи не була в Германії
скажіть, в чому прикол щось собі нафантазовувати і жити в самообмані
чи ви думаєте, що на форумі лише ви і якась там баришня в Германії. всі інші боти і фон для вас?
неДоЖиру• 16 апреля в 20:00
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я так розумію ви ще молода. Пробуйте Францію, кажуть там непогано.
Весела бджілка• 16 апреля в 20:01
Ответ дляSo_so
Покажіть, де автор написала, що вона там сиділа ’жирна і брудна’ на вулиці, бо ’житло ніхто не здав’?
Мати драконів• 16 апреля в 20:06
Ответ дляSo_so
Боже, у вас шиза уже с этим форумом
Гжегож Бженчишчикевич• 16 апреля в 20:06
Ответ дляЗ родзинкою
Бросила мужа и нашла нового. Уехала . Пофиг живу дальше.
В какой стране вы? А муж новый какой национальности?
Добротная• 16 апреля в 20:42
Відчуваю себе дружиною декабриста, яка поїхала з комфортних умов в небезпеку.
Добротная• 16 апреля в 20:48
Ответ дляБарабасиха
я взагалі ніколи не була в Германії
Баришня з Німеччини то я. Єдине що скажу, тут не можна писати на цю тему бо завдають. Неможна жаліти що не виїхали. Треба улибатися і кричати Хай, Ким Чен Зе
Обнимашкина• 17 апреля в 14:57
Ответ длянеДоЖиру
Я поїхала. Чоловік лишався. І якоюсь зрадницею себе почувала. Страшно було все кинути(квартиру, чоловіка, маму, якусь впевненість) і почати там будувати вдвох з донькою з умовою назавжди. Бо тоді б дитина там вступала вчитися. Повернулася через 2 міс. Жалкую? Дуже. Чоловік мобілізований вже 2 роки, тобто сім´ї як і нема. Донька підросла і тепер виїздить за кордон сама до хлопця ’назавжди’. А я лишаюся сама.
Така ж фігня,правда я не виїздила. Чоловік в ЗСУ вже 2,5 роки,і і я бачила його за цей час 3 рази,звісно потихеньку ми стаємо чужими людьми і спільних тем лишається все менше. Я би вже і розлучилася б з ним,але сама не потягну 15-річного підлітка,то ж залишається робити вигляд,що ми сім’я,хоча сил немає терпіти,бо розумію,що ця війна на років 5-10 ще,а життя моє проходить в очікуванні незрозуміло чого.
неДоЖиру• 18 апреля в 00:54
Ответ дляОбнимашкина
Як я вас розумію. І сама лишатися не хочу і по суті сім´ї нема. Хоча дитина в мене доросла, але одній буде зовсім страшно і одиноко.