Кокосиха• 17 апреля в 01:09
Готовы ли вы будете когда-либо простить русских?
Ваше личное собственное ощущение и мнение. И как думаете, эта ненависть уже на поколения?
Пупуговка• 17 апреля в 11:29
Ответ дляКокосиха
Когда я читаю фразу ’двушка на москву’, сразу понимаю, что передо мной росийский бот
И тут маня себя выдала
Капітанша• 17 апреля в 11:30
Ответ дляКокосиха
Это другое, потому что от русни это нож в спину. А после Бучи и того, что они творят с нашими пленными я уже вообще молчу.
А немцы во время войны тоже зверства творили, но на социал через 80 лет поехали.
Меломанка Маланка• 17 апреля в 11:30
Ответ дляТанцепесенная
Ви краще зрозумійте, що в Україні не всі, як ви, сєпари
А ви не сєпар? Який віддає землі америці і європі?
Диви яка я пава!• 17 апреля в 11:31
Ответ дляМеломанка Маланка
хоч марсіанам, аби не рашці.
Меломанка Маланка• 17 апреля в 11:32
Ответ дляДиви яка я пава!
хоч марсіанам, аби не рашці.
Ну а мені абсолютно байдуже, хоч росіяни, хоч марсіани, зоч європейці, а з усіма буду жити в мирі.
Диви яка я пава!• 17 апреля в 11:33
Ответ дляМеломанка Маланка
з усіма, крім росіян. Від них відгородитися рвом з крокодилами і стіною до стратосфери.
Задолбулька• 17 апреля в 11:33
Ответ дляАнонимба
З Наполеоном взагалі ’не все так однозначно’, у хорошому сенсі, якщо так можна сказати. Він на захоплених територіях скасовував кріпацтво, але населення чомусь жорстко ’тупіло’, багато хто навіть партизанив, ’За віру, за царя, за берізки та тополі’.
Хомут на шиї мабуть був дуже зручним, зігрівав узимку, та й якось притерлися, позвикнули.
Крепостное право в России он не отменял, боялся, что свободные крестьяне его и порешают.
Меломанка Маланка• 17 апреля в 11:36
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну ви можете відгороджуватися і мене відгородити, мені вцілому байдуже шо там робиться. ) аби тільки мене не примушували городитися, а так робіть що хочте
Анонимба• 17 апреля в 11:35
Ответ дляТут надолго
Пока только Украина границы захлопнула))) У мужиков рабская повинность
Не може такого бути, ви намовляєте! Ми маємо вільну країну вільних людей. Воюють лише високомотивовані добровольці, чудово навчені, молоді та здорові!
Пам´ятаєте, як місцеві дамочки в серпні 2024 року відчували оргазм, що доходив до божевілля?
Курськ-Суджа!
Суджа Курськ!
Курськ-Суджа!
Суджа Курськ!
Танцепесенная• 17 апреля в 11:36
Ответ дляМеломанка Маланка
Покажіть документи в яких це указано
Любимка-анонимка• 17 апреля в 11:37
Да. Другое поколение будет. Всех на свете все прощали, а Россия чем исключение?
Танцепесенная• 17 апреля в 11:37
Ответ дляMs. Любмая жена
Чесно мені дивно що такі запитання в когось виникають. Як таке можна пробачити??
Як, бачите в темі уже їх захищають, то всьо омерика
Анонимба• 17 апреля в 11:38
Ответ дляКапітанша
’Бабло перемагає зло’
Мочалкин блюз• 17 апреля в 11:38
Ответ дляВесела моль
Смешали в кучу люди , кони .,
У меня есть вопросы по поводу Холокоста евреев , я не доверяю безоговорочно официальным источникам . Но это не значит что я думаю что Холокоста не было , возможно он был но не в таких масштабах как нам говорят . И я не верю в газовые камеры , не верю и все. Они не герметичны
Освенцим-миф?
Диви яка я пава!• 17 апреля в 11:39
Ответ дляЛюбимка-анонимка
расія - да, исключєніє. Ніхто і ніколи не робив такого, що ви наробили. І кара буде відповідна. ТАка кара, якою нікого ще не судили. Почекайте.
Танцепесенная• 17 апреля в 11:39
Ответ дляМеломанка Маланка
Скажіть, а єсвєошники - це американці?
Задолбулька• 17 апреля в 11:41
Ответ дляВесела моль
Смешали в кучу люди , кони .,
А квартира герметична, если открыть газовый краник? Попробуйте.
Танцепесенная• 17 апреля в 11:41
Ответ дляДиви яка я пава!
Хто поставив рука лице - до тебе першої завітають
А вони чекають, воно сидить тут і чекає, бо розуміє, що до Європи можливо не дійдуть, а тут можна буде дістати валянки і какошнік і зустрічати свою наволоч
Танцепесенная• 17 апреля в 11:42
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А рашка всю свою історію утилізувала своїх дегенеартів в чужих землях, через тисячі років рашистькі свиноматки будуть так само плодитись для війни, ніхто той біохлам не оплакував ніколи
Впораюсь зі всим• 17 апреля в 11:42
Если человек и сама официальная политика страны будет каяться , делать все чтобы заслужить прощение - может быть.. лет через 50. А сейчас, ненавижу!
Весела моль• 17 апреля в 11:42
Ответ дляАнонимба
Дівчина, а в автозаки, в яких вихлопні труби були виведені всередину, ви теж не вірите?
Гаразд, не треба глибоко копати. Ви вірите у закриті кордони, блокпости, вилов добровольців на вулицях? У те, що мобілізація має дещо примусовий характер і стосується лише пересічних лошпетів?
Если бы росиия не напала на Украину ТЦК бы не было . Мужчины должны воевать когда на из страну напали .
Насчёт машин с газом в середине , я не то чтобы не верю , но отношусь настороженно .
А вот в газовые камеры не верю больше . Газ использовали чтобы травить вшей на заключенных
Танцепесенная• 17 апреля в 11:42
Ответ дляДиви яка я пава!
Я готова на могили росіян приносити фото вбитих діток українських, щоб їхні родичі, приходячи на могили, дивилися не на своїх виродків, а в очі цим діткам. Дівчаткам. Хлопчикам. Немовлятам. Підліткам. Вбитим і закатованим. Померлим під завалинами. Я хочу, щоб ці фото вони бачили скрізь, кожний день, на кожному своєму кроці. Я хочу, щоб всі вони помирали в муках і чули передсмертний плач цих дітей. А так і буде!
Краще приходити на могили їх дітей і плювати на них
Меломанка Маланка• 17 апреля в 11:43
Ответ дляТанцепесенная
Скажіть, а єсвєошники - це американці?
Удалено администрацией...
Танцепесенная• 17 апреля в 11:45
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Я не голосувала за зе, уявляєте, але це не привід тут розказувати, що то всьо омеріка, а бєдниє есвеошніки ні прі чом.Розкажіть хід своїх думок, як вони зникнуть? Виправдання рашистької агресії тут карається пожиттєвим баном
Мочалкин блюз• 17 апреля в 11:45
Ответ дляВесела моль
Это мощно.
И эти люди ходят голосовать!
Танцепесенная• 17 апреля в 11:46
Ответ дляМеломанка Маланка
На болотах немає парканів, чого ви ще не там, до рідні б ходили щодня, оплакували за них їх есвеошників дохлих
Танцепесенная• 17 апреля в 11:47
Ответ дляМеломанка Маланка
і з омериканцями?
Весела моль• 17 апреля в 11:47
Ответ дляМочалкин блюз
Освенцим-миф?
Нет . Миф газовые камеры .
Мое предположение , что евреев заперли в эти концлагери и не знали что с ними делать дальше . Возможно в планах было перевезти куда от подальше - на Мадаскар.
Вы в курсе что в этих лагерях даже магазины были и ходили деньги ? Например , был в истории такой случай , что проходил боксерский поединок между узником и надсмотрщиком , победил узник и получил денежный приз. Если он получил денежный приз , значит он мог эти деньги потратить . Мы много не знаем что там творилось на самом деле
Одна_на_всей_планете• 17 апреля в 11:47
Ответ дляВесела моль
У РФ есть концлагеря . Для украинцев они были ещё с 2014 . Может слышали что то про тюрьму в ДНР « Изоляция»?
Они не просто слышали, они там и работают или их родственнички. Это лживые маньяки, которые годами брешут - а что случилось? Да где? Да то вы сами себя бомбите