Бачу_майбутнє• Изменено 17 апреля в 11:15
Джинси Bootcut на високого хлопця
Син знайшов в інтернеті джинси,хоче такі. Але вони дорогі,доставка з Британії, я кажу,що їх треба міряти,бо в нього зріст 193, можуть бути закороткі або не сісти добре. Що з ними потім роботи?
Можливо, в когось хлопці- модніки купували схожі в Україні? Київ бажано.
Такі або максимально схожі.
Бачу_майбутнє
• 17 апреля в 11:23
Ответ дляПаспортний стіл
Бершка, Зара повно джинсів.
В Бершці був, таких немає.В Зарі теж був,
Бачу_майбутнє
• 17 апреля в 11:24
Ответ дляМеня не звали
в бершке на высоких есть.
а на ваши есть размерная сетка?
Есть. Сказал,что ему 36 надо. А мне кажется,они будут широкие.
Паспортний стіл• 17 апреля в 11:26
Ответ дляБачу_майбутнє
Є там такі. Просто він хоче саме цю марку. Якщо заробляє хай купує.
Звичайні буткати темні можна знайти з приміркою і цінник буде від 30 € до 300€.
Меня не звали• 17 апреля в 11:27
Ответ дляБачу_майбутнє
но сейчас модно широкие!!!
они отлично смотрятся на высоких мальчиках. мой тоже высокий. выбрал широкие. очень клевый. сходите померяйте.
мне фасон тех, что у вас, не нравится.
Як_наготую...• 17 апреля в 11:43
Ответ дляБачу_майбутнє
В Бершке , моему 14 рост 173 и он супер худой , у него 34 размер
Бачу_майбутнє
• 17 апреля в 12:21
Ответ длячерная мамба
автор,такие?! и вроде его размер последний
нет, чуть другие.
Бачу_майбутнє
• 17 апреля в 13:03
Ответ дляМеня не звали
но сейчас модно широкие!!!
мне фасон тех, что у вас, не нравится.
Широкие у него есть. Он хочет именно эти, и всё.