Слава Українi• 18 апреля в 09:47

Чи били вас у дитинстві?

Десь вичитала, що діти яких били в дитинстві мають багато психологічних та психічних проблем (страхи, невпевненість ітд)
Мене били , як сидорову козу, обід було море тай комплексів мені понаганяли, завжди всім переймаюся, хвилююся, тривожуся.
Чоловік хоч чудив, але його не били і не сварили ніколи, психічно дууууже стабільний, впевнений в собі, оптиміст по життю.
А як було у вас?
Чорнобаївка• 18 апреля в 09:48
Ні. У мене багато психологічних проблем

Бамбарбия! Кергуду.• 18 апреля в 09:52
Так, могли часом і вдарити.
Мама взагалі в мене нервова, нестабільна.
Накричати і дати ляпаса - це класика.
Було і гірше. На гречку бувало ставила мене, ременем били.
Я виросла активна, оптиміст, успішна, впевнена в собі.
Тривожності і комплексів теж вистачає, але якось з часом стало набагато краще.

Чоловік- улюблена дитина по життю.
І теж без корони на голові.
Мама у нього дуже хороша була
палка-копалка• 18 апреля в 09:51
Бил папа ремнем за все. Сестру никогда пальцем не тронули. Психических проблем у обеих полно, у неё даже больше
Мона Лиза• 18 апреля в 09:52
Мене били, але рідко, пару разів за життя. Часто соромили, інколи кричали. У мене як і у всіх інших повно психологічних проблем.
А я з косою• 18 апреля в 09:51
Не били никогда, но мама постоянно все про меня рассказывала своей подруге, часто при мне, когда та забегала почти каждый вечер к нам на несколько минут. Я была активным ребенком- часто выступала на сцене, но при маме зажималась, не могла это делать нормально- боялась осуждения постоянного.
Эскиз бесконечности• 18 апреля в 09:52
В мене ситуація як у вас, нажаль.
Били завжди, за все, сильно.
пицунда• 18 апреля в 09:53
не били никогда ни меня ни сестру...ругали иногда

Лівий Локіть• 18 апреля в 09:55
Пару подзатыльников и по жопе получала, но я бы за такое вообще прибила. В основном летом на даче, там я шла в разнос. Психологических проблем нет.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 апреля в 09:57
Не били, або ж я такого не пам´ятаю.
Але... Щоб мати такі проблеми,як ви описали, то є багато інших способів виховання дітей. Не обов´язково фізичне насильство
Бурундучиха• 18 апреля в 09:59
Меня только восхваляли, баловали, облизывали и внушали, что я лучше всех. Один поздний ребенок на кучу тетушек, бабушек и тд. Психологические проблемы появились, когда жизнь мне доказывала, что я не пуп земли.
Нагайна• 18 апреля в 10:02
Травмы есть у всех. Била мама, но было многое, чего в жизни не было у многих в 90х. Главное, чтобы мозгов хватило проработать
А я с Рио-де-Житомира!• 18 апреля в 10:03
Мого двоюрідного брата, (ми погодки, росли разом,у бабусі у селі всі канікули ми були там, бабуся мене виховувала з року до 3 років, потім батьки мене забрали)
били всі родичі 😂 його просто не можна було не бити, як його взагалі не прибили за все,що творив. Він виріс із супер стійкою психікою 🤣
Завтра не пью• 18 апреля в 10:03
Мене не били ніколи. Я тривожна людина.
Чоловіка не били ніколи і навіть не сварили. Стійкості його психіки можна лише позаздрити.
Любовь Калистратовна• 18 апреля в 10:04
Меня растила одна мама, никогда даже голос не повышала. Но она была, как сейчас говорят, очень тревожная. Долго не давала мне никакой самостоятельности, водила везде за руку, бесконечно звонила и проверяла, что со мной все норм.
Психологических проблем у меня хоть отбавляй и в 30 лет я не умею принимать решения.
Продавчиня кіз• 18 апреля в 10:06
Так, били ремнем і ляпаси давали, крики, скандали, приниження...
Єдиною моєю проблемою було сепаруватися від батьків. Як тільки відчула, що таке свобода і почала жити окремо, все налагодилося (кар´єра, сім´я, хоббі).
Чоловіка теж били, він пофігіст по життю, але впертий і думає, що він завжди має рацію 😅
Ядвига Юсьлегко• 18 апреля в 10:09
Я псих, тому могла вдарити старшу коли робила з нею уроки, а вона пів години сиділа над однією дією з матиматики. Тому, пам´ятаючи свою поведінку зі старшою, не роблю уроків з молодшою. При цьому у старшої, як і в більшості підлітків, є комплекси, але все одно вважає що у неї ідеальна зовнішність, легко заводить знайомства і має багато прихильників. Молодша, котру ніколи пальцем не торкнулась і голос не підвищую, має цілу кучу комплексів і боїться відзиватись в чужій компанії
Електрохарчування• 18 апреля в 10:15
Моей маме в 19 лет удалили 3/4 щитовидки. А гормоны не назначили, она была молода, родители ей не занимались, отец алко, у матери 3 детей. В 21 она уже родила меня. Всю жизнь она была психованная, она когда с суток приходила мы с сестрой искали 5 угол. Практически всегда она была раздражённой и орала на нас, шлепнуть- это как естественное продолжение крика было. И обзывала, скотинами безрогими и дурами. Но у меня была бабушка, полная противоположность- ни разу не повысила голос, никогда ни за что не ругала, добрейший человек на этой планете, мы проводили у нее все каникулы. И я думаю это скомпенсировало. Мы с сестрой уверенные в себе, не тревожниеи. Лично у меня психика очень крепкая. В 55 мама наконец в климакс попала к врачу, а там и диабет, назначили тироксин- и она стала другим человеком. Теперь она мама- мама, и бабушка- бабушка.

Моя дочь тревожница, все для нее, любимый ребенок.
Звоночек• 18 апреля в 10:16
До школи жила з бабусею, не била і не кричала, хоч і чудила я. За мене була горою. Тоді з батьками, мама істерила, не знаю як комплекси, але крик не переношу, за людину не вважаю того хто пробує кричати і щось довести істерикою. Хоча як людина починає переходити на крик можу далі її довести до припадків.
В гости звали?• 18 апреля в 10:15
Меня били. Проблем нет, как и обид

автор Слава Українi • 18 апреля в 10:16
Ответ дляЕлектрохарчування

А доньці скільки років? Як проявляється? Лікуєте якось тривогу?
Електрохарчування• 18 апреля в 10:18
Ответ дляСлава Українi
Дочке сейчас 18. Тревожное расстройство есть диагноз, и он не один. Не хочу углубляться, долгий путь с подросткового возраста. Лечим, но пока безуспешно.
Василина Семеніч• 18 апреля в 10:18
Ответ дляпалка-копалка
Как к отцу сейчас относитесь ? Простили ?
автор Слава Українi • 18 апреля в 10:19
Ответ дляЕлектрохарчування

Мої батьки моїх дітей також люблять, у них це з віком якось проходить. Якось я крикнула на сина то моя мама мені заявила що на дітей кричати не можна. А колись, я і сукою, і худобою, і скотиною регулярно була, а ще мала б здохнути раз 100. І це за погано вимитий посуд, погано витерті плінтуса і ще всіляку фігню. Абсурд)))
Василина Семеніч• 18 апреля в 10:19
Ответ дляЛівий Локіть
А что вы там творили летом на даче ?))
Мальовнича даль• 18 апреля в 10:24
Ну поколачивали, не избивали прям. Тоже думала что мои больные мозги наследие детства. Пока не родилась старшая дочь у самой, которой в попу дуют и даже голос повышали на нее раза 3 за 12 лет. А она тревожница и невротик УЖЕ. Правильно мой психиатр говорил, генетика тоже играет роль, не только злюки-родители.
Дадосвидания• 18 апреля в 10:29
Тоже самое: били , орали и постоянно говорили в третьем лице обо мне, как будто меня нет. Сидим едим и начинается : вон у ( фамилия ) дети как дети , а наша ….. Но ничего не делала такого. Один раз выписали за то, что арахис купила , а он червивый оказался
автор Слава Українi • 18 апреля в 10:30
Ответ дляМальовнича даль
А чим проявляється в доньки?
автор Слава Українi • 18 апреля в 10:31
Ответ дляДадосвидания
Оооо, та це взагалі класика)))
Лівий Локіть• 18 апреля в 10:34
Ответ дляВасилина Семеніч
А что вы там творили летом на даче ?))
Ой.
Подговорила друзей, сожгли сарай соседки, которая нас гоняла. Играли в партизан, привязала девочек к деревьям в лесу и ушла. Играли в цирк, сделала кнут и хлестала моих «львов», чтобы прыгали по тумбам. Подговорила младших детей построить шалаш высоко на дереве, гнилая доска сломалась и мы все оттуда упали. Девочка сломала руку. Уже про вытоптанные грядки с клубникой у соседей и сломанные ветки персиков вообще молчу. И таких «проказ» много.
В 4 года топила девочку в море, наши бабушка стояли болтали, вытащили в последний момент.
Мальовнича даль• 18 апреля в 10:31
Ответ дляСлава Українi
А чим проявляється в доньки?
Синдром отличницы, постоянная катастрофизация, замкнутость.