ЛюбимаЯНЬ• 18 апреля в 10:43

Всеукраїнська олімпіада з математики ім Здановської.

Чиї діти їздили? Чи може самі були там? Сина відправляють від школи цього року. Важко дуже? Ми з невеликого міста. Чула, що шансів нема, якщо ти не з Києва, Харкова, Львова і т.д...
Чи все чесно там? Чи потрібна сильна підготовка?
Розкажіть, хто що знає. Дякую
Забагаловка• 18 апреля в 11:54
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Чому не потягнемо?
Ну це і страшно дорого і в кінці навчального року місць не буде. Пару тисяч за 60 хв потягнете? Вчителі відомі, у них активні акаунти в ФБ.
До речі, раджу підписатися на сторінку ’математичні олімпіади’.

Забагаловка• 18 апреля в 11:56
Ответ дляПовітруля
Син навчався в Русанівському ліцеї, Київ. Це один з тих закладів, учні якого щороку перемагають в українських/європейських/світових олімпіадах з математики.
У них справді було по 2 уроки математики щодня, плюс спец курси. Ті діти, які готувались до фіналів, олімпіад звільнялись від інших предметів, і вчили тільки математику.
І, так, авторе, вирішити задачі з олімпіадної математики без спец підготовки майже неможливо. Там теми, яких просто немає в загальношкільній програмі.

Їхати варто - надихнутися атмосферою, можливо, далі подумати про навчання в УФМЛ, якщо дійсно талант. Але без високих сподівань, щоб не було розчарувань.
Але все одно, не щодня по 2 математики. Такого і в УФМЛ нема, і в 145. Інше діло, що є додаткові факультативи, це не в кожному фізматі буде, а лише в топових.
автор ЛюбимаЯНЬ • 18 апреля в 11:58
Ответ дляЗабагаловка
Дякую, ця сторінка у фейсбуці також? Я просила лише прізвища і контакти, бо нікого не знаємо, на жаль.
Фінансово проблем немає)
З літа думали почати займатись, зараз і у сина немає можливості. Дякую ще раз
автор ЛюбимаЯНЬ • 18 апреля в 11:59
Ответ дляЗабагаловка
Ви не в курсі, онлайн навчання в цих закладах є?
Повітруля• 18 апреля в 12:05
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А в якому класі син?
автор ЛюбимаЯНЬ • 18 апреля в 12:07
Ответ дляПовітруля
А в якому класі син?
7 закінчує.
Забагаловка• 18 апреля в 12:20
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ні.
Забагаловка• 18 апреля в 12:21
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
7 закінчує.
Як раз може поступати в уфмл на 8й клас. Там є хороший гуртожиток в окремому крилі того ж приміщення, де ліцей, шикарна їдальня, 5ти разове харчування, все безкоштовно. В укритті є кімнати з ліжками, якщо серед ночі тривога. Укриття в 22/23 роках було таке собі по умовам, сподіваюся, за ці роки зробили кращі.
Вчитися нелегко, але цікаво.
Ви з якої області?
Повітруля• 18 апреля в 13:15
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
7 закінчує.
Є гуртки Кванта, Цифра, Вектор, які займаються олімпіадною математикою. Раніше у них були заняття онлайн, подивіться, як зараз

Повітруля• 18 апреля в 13:24
Ще є математичні табори влітку, від гуртків і при УФМЛ, збирає Рубльов, трохи пізніше на матолімпі буде інформація
Це попередній рік
https://matholymp.com.ua/vseukrayinskii-cikl/xi-vs...
Меня не звали• 01 мая в 04:23
Їдьте звичайно, буде мотивація в дитини, побачить талановитих викладачів, дітей. Я колись з сільської школи вступила до УФМЛ, потім факультет кібернетики. Все можливо як є здібності та мотивація.
автор ЛюбимаЯНЬ • 01 мая в 07:20
Ответ дляМеня не звали
Дякую. Як раз сьогодні приїхали)
пу_пугренчик• 18 мая в 22:12
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
7 закінчує.
Випливла тема))
Авторе, Ваш син з´їздив на олімпіаду? Як враження?
автор ЛюбимаЯНЬ • 19 мая в 08:00
Ответ дляпу_пугренчик
Випливла тема))
Доброго ранку! Так, їздив) і навіть посів призове місце. Все добре, дякую!)
Нам все сподобалось. Будемо намагатись й надалі брати участь в таких заходах))
пу_пугренчик• 19 мая в 11:29
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
О, вітаю вас з сином) це чудово, що приєдналися до великої математичної родини. Правда, це затягує, і покинути неможливо)))
Мені дуже подобається атмосфера цього заходу) коли діти з різних міст знайомляться, зустрічаються, дружать))