Чорнобаївка• 18 апреля в 20:38

Кто работает онлайн? что за работа

Немного не вывожу финансово.
Хочу подработку.
Возможно, подскажете, кто работает онлайн в чём заключается работа и сколько вы зарабатываете?
У меня интернет-магазин, но сейчас очень тяжело денег не хватает, цены космос, налоги…
Буду благодарна за адекватные советы 🙏🏻
Бесконечность-не предел• 18 апреля в 20:46
Автор, для того, щоб працювати онлайн треба мати якісь конкретні знання.
Якщо немає, то можна навчитися.
Я онлайн працюю керівником зед і зараз думаю почати викладати німецьку онлайн, бо я її довчила до рівня с1 і вступила на магістратуру ’ Німецька філологія’.
Хтось зі знайомих займається дизайном, хтось викладає китайську, хтось працює фінансовим аналітиком чт айті.

Без кваліфікації, як на мене, або оператор часу, або колл-центр, або менеджер в інтернет магазин.
Або конкретно чомусь вчитися додатково.
Німецька - моя друга іноземна мова на рівні с1 і я інвестувала в неї 4 роки + тепер ще магістратура додатково.
Але це складний і довгий шлях.
Просто що я вирішила, що мені треба альтернативний варіант і граю ’ у довгу’.

Великий сатирик• 18 апреля в 20:45
Турагентом
Та_шо_ж_таке• 18 апреля в 21:10
Таро,нумерология доп доход в месяц 15- 20000грн.но опять же надо учится и выйти на такой доход за года 2 я вышла
Точу ляси• 18 апреля в 21:18
Дизайнер, разработка продукции и упаковки, веду две компании.
Из Виа-гры• 18 апреля в 21:18
Ответ дляТа_шо_ж_таке
за это еще люди платят?
Луковая• 18 апреля в 21:25
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Как находить платежеспособных клиентов? Подруга уже год пытается подрабатывать таро. И у нее получаются расклады. Но не хотят платить. Конкуренция огромная.
Та_шо_ж_таке• 18 апреля в 21:30
Ответ дляЛуковая
Социальные сети,и сарафанное радио)

Та_шо_ж_таке• 18 апреля в 21:31
Ответ дляИз Виа-гры
за это еще люди платят?
Да ,и это без магии обрядов и т.д а если ещё взять заниматься магией то огромные деньги можно зарабатывать.но я ещё не готова да и времени нет .
Я_з_Франека• 18 апреля в 23:29
Купляєте навушники і працюєте в кол центрі з дому. Там одне й теж говорити, заробите 20000 грн десь на міс. Всіх беруть, але багато дзвінків треба робити. На ворк юа забиваєте коллцентр. Там є вакансії