Мавка• 19 апреля в 09:23

Мрію стати генетичним батьком 30-ох дітей, в Україні таке можливо?

Точная копия плова• 19 апреля в 09:26
Можно. Найдите несколько дурочек, готовых рожать от вас каждый год. Только денег хватит на содержание детей?

автор Мавка • 19 апреля в 09:28
Ответ дляТочная копия плова
Можна за домовленістю без утримання.
Та й де знайти жінок які погодяться свідомо з іншими бути матерями дітей.
Червона ікорка• 19 апреля в 09:28
30 суррогатных матерей.
Точная копия плова• 19 апреля в 09:29
Ответ дляЧервона ікорка
30 суррогатных матерей.
А кто им платить будет? Автор? По моему он хочет просто «сеять доброе, вечное» и не нести за это никакой ответственности.
Тектологиня 80lv• 19 апреля в 09:30
Ответ дляЧервона ікорка
30 суррогатных матерей.
Думаєте у нього є приблизно 2 мільйона доларів?
220В• 19 апреля в 09:32
Формулируйте свои желания правильно, что хотите 30 не защищенных половых актов, потому что в презервативе не стоит
мадам Везувий• 19 апреля в 09:31
Хоть бы тебя кастрировали такого умного .
Ненавижу таких

Кіма кепка• 19 апреля в 09:31
Ответ дляМавка
Можна за домовленістю без утримання.
У вас на дныре полно таких же психически больных, как вы. Тем более воды нет, мыться не надо
автор Мавка • 19 апреля в 09:32
Ответ дляТочная копия плова
Одна знайома росіянка згодна на таке зі мною, бути ’однією із’ разом з іншими жінками, по її словам вона готова народити 5 чи 6 дітей від мене.
Червона ікорка• 19 апреля в 09:33
Ответ дляТектологиня 80lv
Ні, нема.
Але це единий його шанс на здійснення мрії.
автор Мавка • 19 апреля в 09:34
Ответ дляЧервона ікорка
Ні, нема.
Це моє реальне бажання, але на цьому форумі навіть таке вже є чимось поганим
Ленивица-красавица• 19 апреля в 09:34
Дуже реальна ваша мрія, якщо не маєте захворювань і нормальні гени. Можете допомогти сім´ям мати дітей, де проблема з репродуктивністю у чоловіка. Таких багато, на жаль. І здійсниться не тільки Ваша мрія, а і їхня.
Точная копия плова• 19 апреля в 09:34
Ответ дляМавка
А кто будет содержать этих 5-6 детей? Вы? Или вы просто в роли осеменителя?
Точная копия плова• 19 апреля в 09:36
Ответ дляМавка
А что в этом хорошего? Наштамповать детей?
автор Мавка • 19 апреля в 09:36
Ответ дляТочная копия плова
Вона сама готова подбати про них, я не проти. Зустрічі з дітьми звісно можна буде, росіянка гарна.
Сама купляю квіти• 19 апреля в 09:36
Станьте донором генетического материала, если вы такой генетически прекрасный, здоровый и соответствуете всем требованиям медицины.
Мечту осуществите, ещё и подзаработаете.
Наизнанку• 19 апреля в 09:37
Сдайте сперму в банк, если вы полностью здоровы - возьмут.
Губки-уточкой• 19 апреля в 09:37
Ответ дляМавка
Можна за домовленістю без утримання.
У вас хорошая генетика? Вы умный, красивый, с отменным здоровьем?
Точная копия плова• 19 апреля в 09:37
Ответ дляСама купляю квіти
Думаю с этим проблемы, иначе не было бы этой темы

Червона ікорка• 19 апреля в 09:37
Ответ дляМавка
Гроші на хоча на одну дитину є? Харчування, няня, лікування, навчання, кишенькові гроши? 30 окремих кімнат ви вже купили? И щонайменше 10 кімнат для нянь?
автор Мавка • 19 апреля в 09:44
Ответ дляСама купляю квіти
Донор сперми в банк це анонімно, не знатиму хто мати, де дитина, можливо іноземки закордонні будуть запліднені, тому не варіант бо хочу знати хто де і коли, мати зв´язок з дитями.
Царівна Жабка• 19 апреля в 09:42
Ответ дляТочная копия плова
Сколько же больных последнее время на советчице, автор с его темой тому подтверждение .
Бабульція• 19 апреля в 09:42
илон маск курильщика
Леопардові панчохи• 19 апреля в 09:43
Ответ дляМавка
А зачем вам связь с детьми? Вы разве собираетесь оплачивать им что то?
Или рассчет на их участие в вашей старости?
Сільський ансамбль• 19 апреля в 09:44
Ответ дляМавка
Тоді не варіант.
Є жінки, які не проти народити для себе, які мають досить високий дохід і їм не треба штани у хаті.
Але й зустрічі з тими штанами у майбутньому їм не потрібні.
автор Мавка • 19 апреля в 09:44
Ответ дляЛенивица-красавица
Хвороб нема, обрізання мені в юності зроблено, не палю, не пью,
Сільський ансамбль• 19 апреля в 09:45
Ответ дляБабульція
илон маск курильщика
У того є гроші, це зовсім інша історія.
Точная копия плова• 19 апреля в 09:47
Ответ дляМавка
Ну тут же надо и родственников изучить. Были ли какие то генетические заболевания в семье.
автор Мавка • 19 апреля в 09:47
Ответ дляТочная копия плова
Це ви до чого?
ТигрЛьвович• 19 апреля в 09:49
Ответ дляМавка
Можна за домовленістю без утримання.
Без утримання не можна. Можна лише з утриманням дитини і її матері
Тис за 200$, думаю, знайдете