КоролеВешна• 20 апреля в 10:56

Які виплати на дитину після смерті батька?

Помер колишній чоловік. Трудового стажу в нього не багато, менше 10 років. В інтернеті знайшла, що можна на дитину оформити виплату в будь якому випадку, сума щось близько 2500. Хто може підказати, це в пенсійному фонді чи де оформляється ? Карта соціальна чи пенсійна потрібна ? Чи залежить виплата від трудового стажу? Будь ласка, хто знає, підкажіть. На гарячу лінію пенсійного не додзвонитись, а поїхати це відгуляти треба на роботі брати щоб дізнатись.
Вельми шановна• 20 апреля в 10:56
Втрата кормильця, здається так можна

Инфотуфелька• 20 апреля в 10:57
Якщо нема стажу, то в соцзахист вам. Буде соцдопомога
Инфотуфелька• 20 апреля в 10:57
Ответ дляВельми шановна
Втрата кормильця, здається так можна
Лише якщо стаж відповідно віку.
Вельми шановна• 20 апреля в 10:58
Через дію спробуйте податись .
Фрикаделька• 20 апреля в 11:00
Пенсія у зв´язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім´ї (дітям, подружжю, батькам), які перебували на утриманні померлого, якщо він мав необхідний страховий стаж. У 2026 році мінімальні виплати складають від 2595 грн на одного утриманця до 3892,50 грн на трьох і більше. Оформлення здійснюється через Пенсійний фонд.
Основні положення:Хто має право: Діти (до 18 років або до 23 років при навчанні), чоловік/дружина, батьки, якщо вони непрацездатні.Умова: Наявність у померлого страхового стажу від 1 до 15 років (залежно від віку).Розмір: Загалом 50% від пенсії померлого за одного утриманця, 100% — за двох і більше.
Військові: Якщо годувальник загинув на фронті, пенсія становить 70% від зарплати.Документи: Заява, свідоцтво про смерть, документи про родинні зв´язки, стаж померлого.
Заяву можна подати особисто в сервісному центрі ПФУ, через «Дію» або на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України
автор КоролеВешна • 20 апреля в 10:59
Ответ дляФрикаделька
А якщо не мав стажу ?
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:00
В соціальний захист звертайтеся. 2500 грн на дитину. Я не пам´ятаю точно, здається, що після соціального захисту потрібно ще в цнап звернутися, Вас сказуть. Стаж не потрібен.

Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:01
Ответ дляКоролеВешна
А якщо не мав стажу ?
в пенсійний фонд звертаєтеся, якщо є стаж. Якщо його достатньо - призначать пенсію, якщо ні - отримаєте відмову. Якщо знаєте, що нема, не витрачайте час.
Я таке знаю• 20 апреля в 11:01
Ответ дляКоролеВешна
А якщо не мав стажу ?
В залежності скільки років йому було. 10 років це ж не зовсім немає стажу.
Вам все рівно в ПФ.
Я таке знаю• 20 апреля в 11:02
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:02
Ответ дляЯ таке знаю
Вам все рівно в ПФ.
для чого йти в пенсійний фонд, якщо немає стажу? соціальна допомога не там оформлюється
Я таке знаю• 20 апреля в 11:03
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чому немає? Можливо людині було 30-35 років і 10 років стажу це норма.
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:04
Ответ дляЯ таке знаю
так автор же говорить, що нема. І до речі, якщо роботодавець не платив податки, навіть, якщо цей стаж є в трудовій, його не зарахують.
Я таке знаю• 20 апреля в 11:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Де вона говорить що нема? Написала менше 10 років.
автор КоролеВешна • 20 апреля в 11:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Справа в тому що зараз всі виплати начебто на пенсійний переводять, недавно просто це питання обговорювали. Знайомий пенсію за інвалідністю оформлював і в нього мало стажу було, то все одно спочатку подавався на пенсію а потім в тому ж пенсійному на соц виплату. Хоча зразу було зрозуміло що пенсії не буде, не знаю чого так
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:07
Ответ дляКоролеВешна
я два роки тому зверталася в пенсійний, отримала відмову, так як роботодавець чоловіка не платив відрахування відповідні. Після цього звераталася саме в соцстрах. Виплату отримую на свою заробітну картку. І ще, яких років Вам померлий, але майте на увазі, навчання на стаціонарі та служба в армії теж враховується в стаж
автор КоролеВешна • 20 апреля в 11:08
Ответ дляЯ таке знаю
Ось тут не зовсім зрозуміла, так, стаж є і податки за нього платили. Що значить у загальному порядку ?
Лепетун• 20 апреля в 11:09
Ответ дляКоролеВешна
Ідіть в пенсійний. Так сяк туди треба йти
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:09
Ответ дляЯ таке знаю
нема такого.

Я таке знаю• 20 апреля в 11:10
Ответ дляКоролеВешна
Загальному=звичайному
Я таке знаю• 20 апреля в 11:10
Ответ дляВмію заміряти найкраще
нема такого.
що немає?
автор КоролеВешна • 20 апреля в 11:11
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На заробітній картці окремий соц рахунок чи просто реквізити карти надавали ?
46 років
Я знаю що навчання враховується, там загального стажу все одно менше 10. Сума близько 2500, так ?
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:11
Ответ дляЯ таке знаю
що немає?
не пишіть мені. Що ви мені хочете доказать? відкрийте закон і подивіться, що стаж різний застосовується в залежності скільки років було померлому. 1 рік стажу - це не для людини, яка померла в 46.
Завжди недо...• 20 апреля в 11:13
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А де?
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:14
Ответ дляКоролеВешна
46 років
надавала реквізити рахунку. Сума 2500 з копійками.
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:15
Ответ дляКоролеВешна
46 років
єдине, що я не пам´ятаю, чи потрібна відмова від пенсійного, чи можна без неї обійтися і туди взагалі не ходить.
Я таке знаю• 20 апреля в 11:17
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я вам в особисті і не пишу.
Тут відкритий форум.
Можете не відповідати.
Дитину не залишать без допомоги.
Инфотуфелька• 20 апреля в 11:18
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В 46 треба мати 11 років стажу. Можливо, якщо добре пошукати, там ще рік знайдеться?
бЭйбА• 20 апреля в 11:22
Ответ дляКоролеВешна
так в пенсійному. Тому берете свідоцтво про смерть, документи на дитину, довідку зі школи і йдете.

Я в листопаді 2025 оформлювала.
Вмію заміряти найкраще• 20 апреля в 11:20
Ответ дляИнфотуфелька
я не шукаю нікому стаж. Пишіть автору свої поради.