Готова до другої• 20 апреля в 15:37
Продаж місце на кладовище
Вітаю. Є всі документи та підтвердження стосовно володіння місць на Байковому кладовищі, подвійне + одне вільне , на них також маються документи. В інтернеті лише декілька оголошень є. Місця отримані більше 40 років назад, біля з похованими родичами. Можливо хтось має досвід по Києву?
Готова до другої
• 20 апреля в 15:42
Ответ дляЩебетушка
Ви перевірте чи там ще ніхто не похований
Все ок. Пусто.
Фиктивная• 20 апреля в 15:47
Ответ дляНоу коммент
то це велике багатство, не продешевіть
И сколько сейчас стоит?
Щебетушка• 20 апреля в 15:48
Ответ дляФиктивная
И сколько сейчас стоит?
Я думаю 100$к за одне поховання
Щебетушка• 20 апреля в 15:49
Ответ дляГотова до другої
Все ок. Пусто.
Тоді ви можете через нотаріуса перепровірити і уточнити як оформити продаж
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:51
Ви впевнені, що Ваші документи дійсні? 40 років це ще соврк, тоді не булоиприватної власності. Що за документи на місця?
Помогалочка• 20 апреля в 15:51
Ответ дляЩебетушка
так вроде по закону запрещено это, подхоранивать можно только близких родичей, а все эти продажи только нелегально и в сговоре с директором кладбища
Ноу коммент• 20 апреля в 15:51
Ответ дляФиктивная
И сколько сейчас стоит?
я тільки чутки знаю, тож не пустословитиму, мої знайомі на Байковому на дільниці з могилою своєї бабки вже у три яруси своїх небіжчиків підхоронюють
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:52
Ответ дляЩебетушка
Нотаріус посвідчить буде що... Але впевнена законно місця на кладовищі через нотаріуса не продати.
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:52
Ответ дляПомогалочка
Я ж про то
Баррикадница• 20 апреля в 15:52
Ответ дляЩебетушка
Ніяк не можна продати те, що тобі не належить. Автор має право на користування місцем, а земля на кладовищах належить громаді.
Мавка• 20 апреля в 15:55
Автор, назвіть документ, цікаво.
Я не з Києва, в нас просто палочки поряд поставив, то ти вже собі зайняв
Щебетушка• 20 апреля в 15:53
Ответ дляБаррикадница
Ок, вона може продати це право комусь іншому?
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:54
Ответ дляНоу коммент
Так лиш урни можна підховати, а не в три яруси...
Баррикадница• 20 апреля в 15:55
Ответ дляЩебетушка
Це протизаконно, але теоретично може надати дозвіл на поховання там стороннього.
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:55
Ответ дляМавка
Автор, назвіть документ, цікаво.
В мене є документ, виданий нашою комунальної службою, навіть вже замінений на новий зразок. КиІвщина
Крию матом страшно• 20 апреля в 15:55
15 к грн под кремацію 2 места стоили в 24 м на байковом, у вас скорее всего док кот разрешает подхоронение а не на место.
Love_Love_Love_• 20 апреля в 15:55
Ответ дляМавка
Автор, назвіть документ, цікаво.
Цікаво де таке є? В нас навіть в селах такого немає, за все потрібно платити, при чому ми оплатили подвійне місце в 2009 для бабці коло діда, зараз бабця померла то ми знову платили 13 тис, хоч там вже памʼятник і на неї стояв.
Love_Love_Love_• 20 апреля в 15:57
Ответ дляМавка
Лове, не скажу.
І ти в мене в блоці
Для чого мені ця інформація?
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Місце на кладовищі надається державою безкоштовно. Київська обл. А платити треба за послуги працівників кладовища ( яма, катафалк тощо), послуги працівників кладовища надаються незалежно стоїть пам´ятник чи ні.
Шкварочка• 20 апреля в 15:57
Не в Києві, але рік тому ховали на міському ( вже закритому для нових поховань цвинтарі) бабусю. То окрім свідоцтва про смерть, носили свідоцтво про народження ( добре, що знайшли , бо бабуся 30х років ще народження) і доводили що там де хочемо поховати - то родичі.
Місяця - це на нових кладовищах мабуть коли викупають місце і табличка БРОНЬ. Мабуть дають якісь договори і тоді можна продати.... не знаю точно. Але на старих цвинтарях такого немає.
Love_Love_Love_• 20 апреля в 15:59
Ответ дляГрибной_Дождик
В квитанції було вказано за благоустрій і тд і перший і другий раз.За послуги працівників кладовища ми платили окремо теж і перший і другий раз.
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:59
Ответ дляШкварочка
Все вірно, я теж носила рік назад документи, що ховала свою маму, коло її доньки/ моєї сестри...
Ответ дляМавка
Автор, назвіть документ, цікаво.
В нас за місце для поховання не платиш, але кладовище розбите на участи і участок тобі вказує відповідальний. Якщо помирає один з подружжя - для другого можна одразу замовити місце поряд.
Грибной_Дождик• 20 апреля в 15:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви особисто бачили договір за що платили? Місце на кладовищі держава надає безкоштовно в Україні
Гарачий Чокалад• 20 апреля в 16:00
Ответ дляНоу коммент
Новое в мире фантастики.
Так все делают
Грибной_Дождик• 20 апреля в 16:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну то благтустій, а не за місце на кладовищі. Не плутаєте м´яке з теплим, благоустроєм займаються працівники кладовища.
Love_Love_Love_• 20 апреля в 16:01
Ответ дляГрибной_Дождик
Перший раз звісно бачила я за це і платила, другий раз за все платила моя мама і ми це якраз обговорювали.