Зараз все скажу• 20 апреля в 21:05
Довжина волосся і пані 40+
Чому вважається, що довге волосся тільки для молодих дівчат? Пані за 40, ви носите довге волосся? Я так і мені 43. І поки що немає в планах обрізати.
Сиреневая цапля• 20 апреля в 21:20
Ответ дляСама купляю квіти
Як це виглядає, у жінки під 50- ть волосся до колін
Жахливо. Наче запущена дунька з села, якій шкода грошей на парикмахера.
Гуляю босоніж• 20 апреля в 21:21
Ответ дляЛичко Невеличке
Ха!
А ви в точку
Он одна розписала, яка в неї зачіска, а внизу ’сучка крашена’
Що це, якщо не привернення уваги хоч якось?!
А ви в точку
Це просто відома фраза. Яка увага? Там анонім без фото) Не дурійте вже.
Дрібка щастя• 20 апреля в 21:21
Сама не ношу. Но если у женщины шикарные длинные здоровые волосы- то это красиво в любом возрасте. А вы меньше слушайте ’ шолюдискажуть´
ніколи такого не було• 20 апреля в 21:22
Ответ дляЩас ухожу
Мені 51, до лопаток волосся, було довше, але трохи набридло. Стриглась коротко навпаки у молодості каре або гарсон.
Я в 90х шо только на голове не творила. И синие волосы были, и ярко- красное каре и зелёный ёжик, и полоски разноцветные )))
Ответ дляСама купляю квіти
Красиво
Научительница• 20 апреля в 21:23
Ответ дляЗараз все скажу
Цікаво було б глянути на 2
мені 43, особисто мене довге волосся не прикрашає, по плечі обрізаю. Раніше були довгі. Знайомій 49 - довге волосся і їй дуже йде.
Мамкиня доця• 20 апреля в 21:24
Ответ дляТеща дочки
А мені незрозумілі волоси до колін. Нащо? Така морока...
Що для вас морока, комусь краса. Діти також морока, то ж не всі чайлдфрі чи не так? Це називається точка зору
Мамкиня доця• 20 апреля в 21:25
Ответ дляСама купляю квіти
За 40 це не під 50)))) виглядає круто, воно ж доглянуте
Мамкиня доця• 20 апреля в 21:26
Ответ дляЗараз на дієті
Що вона робить із волоссям до колін?
Все що можна з сучасними засобами. Тільки сьогодні переписувалися, чи брати нам нову маску керастаз, ми часто щось разом купуємо і обмінюємося досвідом
Личко Невеличке• 20 апреля в 21:27
Ответ дляГуляю босоніж
Відома фраза з совка?
Інших не знаєте?
Щас ухожу• 20 апреля в 21:28
Ответ дляніколи такого не було
Ну,я не настільки радикальна була
колір завжди свій - дуже темний каштан, іноді хною додавала відтінку більш виразного плюс укріплення. На 4му курсі ризикнула трохи висвітлити пасмо у чубі, ну то було кумедно, як чудік, тому хною зафарбувала. А форми були різні: хаер, гарсон з чолкою, каре, потім на довше спіральна завивка... Ох, зараз так ліньки щось робити,крім помити голову
Мию вікна у мороз• 20 апреля в 21:28
Ответ дляЗараз все скажу
Ні. В мене його навіть немає, видалила
Эт вы зря
Мамкиня доця• 20 апреля в 21:29
Ответ дляСиреневая цапля
Дунька це більше про обличчя. Не всі ж селючки, не треба так порівнювати. Якщо немає породи, то і волосся не допоможе, а якщо є, то волосся тільки прикрашає
Гуляю босоніж• 20 апреля в 21:30
Ответ дляЛичко Невеличке
Відома фраза з совка?
Інших не знаєте?
А я що її написала?
А навіть якщо совок, то я народилась у ньому. І так, моїм батькам дуже подобається цей фільм.
Мию вікна у мороз• 20 апреля в 21:31
Ответ дляТеща дочки
А мне не понятно все что ’выше’ каре у женщины
Обычно это мужиковатый вид(
Мию вікна у мороз• 20 апреля в 21:31
Ответ дляСиреневая цапля
Так выглядит зависть
IQ 80• 20 апреля в 21:32
Ответ дляЗараз на дієті
Що вона робить із волоссям до колін?
колiна вiд артрозу грiе
Зараз на дієті• 20 апреля в 21:32
Ответ дляМамкиня доця
Питання не у засобах. А в тому, що таке волосся весь час доводиться носити заплетеним.
Бибер-анонимер• 20 апреля в 21:33
Ответ дляПутающаяся
С тредса притащили вопрос))) там тема была в топе))
Благодаря Тредсу и поддерживают активность на Советчице.
Мию вікна у мороз• 20 апреля в 21:33
Ответ дляЗараз на дієті
Больше половины стрижек без причёски выглядят уныло на улицах
Сиреневая цапля• 20 апреля в 21:34
Ответ дляМамкиня доця
Ну так в 50 вже у більшості обличчя пливе і в зморшках, і з патлами до колін - виходить відьма, яка думає, що вона все ще дівчина. Як приклад, Супрун.
Стильні, доглянуті, підтягнуті жінки в такому віці мають стильну зачіску - коротку чи до лопаток, але точно не патли під лінійку по пояс чи до колін.
Сама купляю квіти• 20 апреля в 21:35
Ответ дляніколи такого не було
Красиво
Ви десь жінку на 5 - му десятку із волосся до колін бачилили?В якому місці це красиво?
Мамкиня доця• 20 апреля в 21:38
Ответ дляСиреневая цапля
Не пливе і не у зморшках, тим паче до 50 ще далеко. Чи ви думаєте у людини, яка дбає про довге волосся, немає часу і бажання подбати про обличчя? Ну це ж якийсь даун мабуть. Ми з вами як різними мовами спілкуємося
Личко Невеличке• 20 апреля в 21:38
Ответ дляГуляю босоніж
А я що її написала?
Та мені якось пофігу, що там подобається вашим батькам.
Не зрозуміло лише одне - чим я особисто вас зачепила?
СережкинаЯ• 20 апреля в 21:39
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
ніколи такого не було• 20 апреля в 21:39
Ответ дляСама купляю квіти
Да. Со спины красиво
забиякина• 20 апреля в 21:39
Не дивлячись на те, що волосся тонке - так, ношу. Я не подобаюсь собі з коротким. Сивого немає. Мені 40
Мамкиня доця• 20 апреля в 21:39
Ответ дляСережкинаЯ
Удалено администрацией...
Ой бля не нагадуйте. Це класика 40+
Пліткарка• 20 апреля в 21:39
Автор, а кто считает, что в 40+ длинные неуместно носить? Никто, правда? Ну кроме вас. Я не понимаю таких тем