Гарачий Чокалад• 21 апреля в 03:24

Київ. Паркове місто хто позавчора загубив телефон?

Його мужик забрав і пішов до варуса, у них на камерах є його пика 100%.
Будь ласка.
ФруктЕщеТот• 21 апреля в 04:12
А вы уверены что это телефон не того мужика?

Анютины ласки• 21 апреля в 04:30
Может отнес на охрану в бюро потеряшек
Джага-джага• 21 апреля в 07:46
Пика у вас автор.
ЗдесяЯ• 21 апреля в 08:11
Не турбуйтеся, в пм теж камери по переметру
ЗдесяЯ• 21 апреля в 08:11
Ответ дляДжага-джага
Пика у вас автор.
Ви на охорону віднесли?
Джага-джага• 21 апреля в 08:16
Ответ дляЗдесяЯ
Ви на охорону віднесли?
Я не имею привычки обвинять людей без доказательств.
ЗдесяЯ• 21 апреля в 08:18
Ответ дляДжага-джага
Да, ви на камері в білому пальто і маєте інші звички. Тому написали автору ’пика у вас автор’

Джага-джага• 21 апреля в 08:23
Ответ дляЗдесяЯ
Ви настолько тупы, что не понимаете написаного?
Автор обозвал/а постороннего человека без доказательств.Назвала его ’пикою’,хотя этот человек мог отнести тот телефон в магазин и сообщить администрации.Либо в любое другое место.Она это проверила?
ЗдесяЯ• 21 апреля в 08:33
Ответ дляДжага-джага
Знімайте вже своє пальто, ви обісралися
Джага-джага• 21 апреля в 08:34
Ответ дляЗдесяЯ
Знімайте вже своє пальто, ви обісралися
Я в вас не ошиблась
ЗдесяЯ• 21 апреля в 08:35
Ответ дляДжага-джага
Я в вас не ошиблась
Вас теж одразу помітно на камерах. Свята людина
Шкварочка• 21 апреля в 08:50
Ответ дляЗдесяЯ
Раніше там платно можна було відвідувати парк, зараз такого вже нема, стороннім вхід заборонено і все?
автор Гарачий Чокалад • 21 апреля в 12:59
Ответ дляДжага-джага
Нешановна рожевоокулярна жінко, я за своє життя повернула людям з 10к телефонів, я знаю, як виглядає допомога, а от ви прибігли саме із образами. Певно, ви та, яка за ним волоклася, прикриваючи, ваш порив захистити крадія у комах показовий😏
автор Гарачий Чокалад • 21 апреля в 13:00
Ответ дляФруктЕщеТот
Так)
автор Гарачий Чокалад • 21 апреля в 13:01
Ответ дляАнютины ласки
Может отнес на охрану в бюро потеряшек
Я дуууууже сподіваюся, але і через те, що я бачила, я даю на це 10%, як би там не було, той, хто його втратив, мусить знати, де його шукати.
Джага-джага• 21 апреля в 23:33
Ответ дляГарачий Чокалад
Не забивайте баки, а розкажіть краще за що ви безневинну людину обізвали ´пикою’? Які ваші докази?
Образа була саме від вас Розуйте свої очі і прочитайте свій старост,в якому ви написали бездоказовий наклеп.
Ну а про 10 повернутих телефонів,розповісте в дитячому садку.І чому саме 10,в не 20?Виглядало б значно краще 🤣
автор Гарачий Чокалад • 22 апреля в 16:06
Йооо, це скільки вільного часу🤦‍♀️ тобто, роботи у вас точно нема, окрім крадіжок, чтд. Гоу ту май попередній пост, читаємо ще раз і уважно, і не придумуємо на ходу.
І ще-захотіла і назвала, так ясно? Я дуже засмучена, що у вас такого права нема) працюйте, вдосконалюйтесь, покиньте красти. Діалог завершено😉