Коленная ложечка• 21 апреля в 09:02

Девочки!Купите себе винтовку

Не труси, не штани, и не сумку.
Винтовку.

Это - недорого. Дешевле модного телефона. Армейский карабин можно купить за 200...300 долларов.

Ещё за 50 купите сейф, ещё за 100 - сотню патронов. Купите винтовку на последние деньги. Если их нет, продайте какую-нибудь ненужную хрень, и купите винтовку.

Это - легально. Найдите время (немного), соберите справки (всего 2 и в одном месте), пройдите курсы, сдайте экзамен и получите разрешение. Узнайте в https://www.facebook.com/zbroya.info/, как это сделать правильно. И купите винтовку. И раз в полгода ходите стрелять на полигон, чтобы не забыть, как это - стрелять. Чтобы не забыть, как это - быть мужчиной.

Это - необходимо. Вам не придётся думать, чем встретить врага или бандита. Вам не придётся думать, сброситься вам с крыши или повеситься, после того, как на ваших глазах твари изнасиловали вашу женщину или ребёнка.

Вам не придётся думать, как жить дальше под вражеским сапогом: вы успеете убить пятерых. Или двоих. Или хотя бы одного. Но их станет меньше. И, если нас будет много, их ВООБЩЕ не станет. Потому что за каждым углом их будет ждать пуля.
Відкушу все що стирчить• 21 апреля в 10:08
Ответ дляКоленная ложечка
Не все тетки дрищихи, тут есть и помощней покованы с трусами тягают на базарах
Не, так вы слона не продадите

автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:08
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тут же реклама. Только не понятно оплаченая или нет
Берите пока не разобрали
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Это типа модератор?
Просто просьба
Ответ дляКоленная ложечка
Берите пока не разобрали
Ну берите
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:09
Ответ дляr25-1
кароче . митингуйте. почему некоторые делают а потом думают, не знаю.
ПСМ (Пистолет самозарядный малогабаритный, индекс ГРАУ — 6П23) — самозарядный пистолет, разработанный коллективом конструкторов тульского ЦКИБ СОО (Т. И. Лашнев, А. А. Симарин и Л. Л. Куликов) под патрон 5,45×18 мм.

Пистолет ПСМ с увеличенными щечками рукоятки
История
ПСМ был создан по заданию на разработку малогабаритного пистолета для вооружения высшего командного состава Советской армии, оперативных групп КГБ СССР и МВД СССР. Основными требованиями являлись минимальные габариты и масса при отсутствии выступающих деталей. Работы по созданию оружия проводились с 1970 по 1972 г. После государственных испытаний, пистолет ПСМ был принят на вооружение КГБ СССР и МВД СССР в 1974 году. В том же году началось его серийное производство.
На постсоветском пространстве ПСМ используется до настоящего времени в качестве оружия оперативных сотрудников правоохранительных органов и спецслужб, а также оружия самозащиты постоянного ношения для армейского генералитета и руководства силовых структур[1]. Также является наградным оружием.
Відкушу все що стирчить• 21 апреля в 10:09
Ответ дляКоленная ложечка
Просто просьба
Когда просят- говорят пожалуйста
r25-1• 21 апреля в 10:09
Ответ дляКоленная ложечка
Масса, кг 0,460

ПСМ боевой, травмат легче
https://ru.wikipedia.org/wiki/ПСМ
хермат. С травмата ты попробуй уложи кого то в агрессии.
пока.

Ответ дляВідкушу все що стирчить
И длина ствола метр)
У кого? Пистолета? Не путаете с членом?
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:10
Ответ дляr25-1
Вес со снаряженным магазином: 500-510 грамм.
ПСМ 460 боевой, резина грм на 70 меньше
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не, так вы слона не продадите
В Украине с начала 2000х годов харьковским предприятием ООО «СОБР» производится ещё один травматический пистолет, ПСМ-Р под патрон 9 мм Р. А. путём конверсии отработавших ресурс боевых пистолетов ПСМ.
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Когда просят- говорят пожалуйста
И бьют челобитную
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:11
Ответ дляr25-1
пока.
Они и не предназначены уложить. Уже само название должно говорить, для травмы.
r25-1• 21 апреля в 10:11
Ответ дляКоленная ложечка
ПСМ 460 боевой, резина грм на 70 меньше
та отвали )
давно носила такое ? никогда? а....а чем меньше пистоля твоя, тем меньше убойная сила и дальность прицельная. Тут с автомата с 50 метров хрен куда попадают
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:12
Ответ дляr25-1
та отвали )
Куплю-расскажу знакомкам оружия
Ответ дляr25-1
та отвали )
Мне автомат и не нужен
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:13
Травматичний пістолет BREGER (9 мм)
Артикул:
Z22.1.050
Бренд:
Є в наявності
35 000.00₴
Увага!
Для купівлі цього товару необхідна ліцензія.
Доставка
Самовивіз із магазина ZBROIA
Оплата
При отриманні
Банківською карткою (онлайн)
Опис
Пристрій BREGER — новинка на ринку України від ТОВ ’Екопрофпроект’, пістолет для стрільби патронами спорядженими еластачними снарядами несмертельної дії кал. 9 мм P.A.
В цьому пристрої використовується запатентована схема роботи (Патент Nº 156043), з напіввільним затвором. Ствол у цій схемі не є жорстко зафіксованим у рамці, а має короткий хід відносно рамки, при цьому ствол пристрою не має жорсткого зчеплення ані з затвором, ані з кожухом затвору, як це зроблено у схемах з коротким ходом ствола.
Зчеплюючим елементом між стволом та затвором є гільза патрону, яка у момент пострілу деформується під впливом порохових газів, та завдяки силі тертя тягне назад ствол, доки ствол не зупиниться у відбійник на рамці, або доки куля не залишить канал ствола. Використання такої схеми дало змогу зробити постріл більш комфортним для стрільця. Також, у звʼязку з тим що схема не має класичних, для короткого ходу, зчеплюючих елементів, конструкція пристрою більш стійка до забруднення.
Конструкція пристрою дозволяє використовувати його правою та лівою руками, з переустановленням фіксатора магазину.
Пристрій оснащений дворядним магазином.
Пристрій не має зовнішнього запобіжника, але оснащений двоступеневим захистом від випадкового наколу:
Канал ударника перекривається запобіжником, котрий підіймається лише наприкінці ходу спускового гачка, при натисканні стрільцем.
Знятий з бойового взводу курок, встає на запобіжний зуб курка, який запобігає натисканню головкою курка на ударник, при падінні тощо.
Бренд
ТОВ ’Екопрофпроект’
Тип
Спецпристрій
Калібр
9 мм
Ударно-спусковий механізм (УСМ)
Подвійної дії
Загальна довжина, мм
Довжина ствола, мм
Висота, мм
Ширина, мм
Матеріал затвора/рами
Сталь
Місткість магазину, шт.
Матеріал рукояті
Пластик
Прицільні пристосування
Цілик і мушка з фібероптичними нитками
Вага, кг
0.8
Комплектація
керівництво користувача
;
Пружина поворотна (послаблена)
;
Пістолет
;
Магазин - 2 шт.
;
Картонна коробка
;
Відгуки про товар (3)
3 відгуки
Ви зможете залишити свій відгук після входу чи реєстрації
Тихий Олексій
Підкажіть які ж варіанти кобури для цієї моделі?
ZBROIA®
Формовані, з натуральної шкіри - поясна та оперативна. За посиланням можна знайти https://zbroia.com.ua/ua/catalog/koburi/c2264/filt...
Дяков Віталій
Коли буде в наявності ?
ZBROIA®
Доброго дня! Має бути в кінці наступного тижня.
Іван Артемов
Цікавий пістолет.
Відкушу все що стирчить• 21 апреля в 10:13
Ответ дляКоленная ложечка
Нанести травму агрессору- шанс раньше времени уйти к праотцам

И кто-то реально поведется и купить.
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:14
Ответ дляВідкушу все що стирчить

И кто-то реально поведется и купить.
Думаете сейчас не покупают? Травматам уже лет 30, если не больше
Спецпристрій Ерма 55Р
Артикул:
Z22.1.047
Бренд:
Є в наявності
18 900.00₴
Увага!
Доставка
Самовивіз із магазина ZBROIA
Оплата
При отриманні
Банківською карткою (онлайн)
Опис
Травматичний пістолет ЕРМА-55P — це компактна модель, створена за мотивами німецького Walther TPH, який, у свою чергу, є зменшеною версією легендарного Walther PP. Конструкція ЕРМА-55P орієнтована на приховане носіння та максимальну зручність у щоденному використанні.
Завдяки мінімальним габаритам і плоскому профілю пістолет легко розміщується в кишені куртки або штанів і не потребує обов’язкового використання кобури. Саме це робить ЕРМА-55P практичним вибором для тих, хто шукає компактний засіб самозахисту без втрати функціональності.
Розробники приділили особливу увагу ергономіці органів керування. Прапорцевий запобіжник розташований з лівого боку затвора та зручно перемикається великим пальцем руки, що утримує пістолет. Таке рішення дозволяє швидко підготувати зброю до використання без зміни хвату.
Курок пістолета ЕРМА-55P має форму, що запобігає зачепленню за одяг під час витягування, а глибока насічка на його поверхні забезпечує надійне зчеплення з пальцем при ручному зведенні — навіть у рукавичках.
У сукупності компактні розміри, продумана механіка та зручність у поводженні роблять ЕРМА-55P зручним і практичним травматичним пістолетом для щоденного прихованого носіння.
Бренд
Ерма-Інтер
Тип
Спецпристрій
Калібр
9 мм
Ударно-спусковий механізм (УСМ)
Подвійної дії
Загальна довжина, мм
Висота, мм
Ширина, мм
Матеріал затвора/рами
Метал
Місткість магазину, шт.
Матеріал рукояті
Дерево
Прицільні пристосування
Цілик і мушка
Вага, кг
0.51
Відгуки про товар (0)
Переглянуті товари
TOP
NEW
Травматичний пістолет BREGER (9 мм) фото
Артикул: Z22.1.050
Є в наявності
Травматичний пістолет BREGER (9 мм)
35 000.00₴
Меню
Про компанію
Питання та Відповіді
Бренди
Програма лояльності
Магазини
Послуги
Акції
Публікації
Договір публічної оферти
Політика конфіденційності
Телефони
Інтернет-магазин ZBROIA®
(093) 237-36-37
Виробництво
(098) 738-12-93
Майстерня
(066) 081-23-22
Графік роботи
Пн - Пт: з 9:30 до 18:00
Сб - Нд: вихідний
Email
ssh@zbroia.ua

90x60x90• 21 апреля в 10:18
вже купила рушницю в 2022. Якось ви пригальмовуєте по життю...
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:19
Ответ для90x60x90
Вы наверное тут одна такая.
Мая твая не панимать• 21 апреля в 10:20
Текст не вычитали. Плохо.
Вы новичок или выгорели?
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:25
Ответ дляМая твая не панимать
Текст не вычитали. Плохо.
Вы новичок или выгорели?
Я выгоревшая новичок
Что плохо?
Что я не дочитала?
вре_Динка• 21 апреля в 10:25
ну так, ви ж за лічені секунди дістанете із сейфу зброю і захиститеся від злодія, а він обовʼязково буде чемно чекати, поки ви дістаєте)
Зайченя• 21 апреля в 10:34
В мене є дома 2 рушниці, перший місяць повномасштабної війни стояли біля ліжка складені і заряджені. Зараз розкладені рушниці в сейфі. Але по закону мені з них стріляти не можна, бо то чоловіка. Я навіть не маю права знати де ключі від сейфа. Дозвіл на рушниці отримувати в рази складніше, ніж на автомат, ще й кожні 3 роки поновлювати. І на рушниці там такий серйозний дозвіл книжечка с фоткою печатками, а на калаш бумажка без фото
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:35
Ответ дляЗайченя
Завидую! Вы молодец!
Мая твая не панимать• 21 апреля в 10:35
Ответ дляКоленная ложечка
Я выгоревшая новичок
Что плохо?
Что я не дочитала?
Призыв к девочкам.
А в тексте ’Чтобы не забыть, как это - быть мужчиной.’. ’Вам не придётся думать, сброситься вам с крыши или повеситься, после того, как на ваших глазах твари изнасиловали вашу женщину или ребёнка.’
Скопировали откуда-то текст для мальчиков.
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:36
Ответ дляМая твая не панимать
Призыв к девочкам.
Девочки! Будьте мужчиной-купите себе винтовку!
Мая твая не панимать• 21 апреля в 10:37
Ответ дляКоленная ложечка
Неа. Уже не зайдет, клепайте другую тему.
автор Коленная ложечка • 21 апреля в 10:39
Ответ дляМая твая не панимать
Кому надо, все читают